Doğuma Hazırlık Ayrntl uUtrasonda cinsiyet

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım gittin mi? 3 eylülde gideceğini söylemiştin. belli oldumu?

gittim arkadaşlar :) orda da kız dediler...var yaaaaaaaaaaaaaa...sağlıklı olsun da tek...ama ben hala erkek diye düşünüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmm....ki ultrason gerçekten de yanılabiliyormuş arkadaşlar...
rüyalarımda oğlum oluyo ki 2 güne bir erkek bebek rüyası görüyorum...bu arada bugün de arkadaşım popoma bakıp dedi ki:popon çok toplu ve dik duruyo erkek bebekte böle olur..kız bebekte popo yayılır :roflol: siz duydunuz mu bunu daha öncenek :dance:

neyse hayırlısı....

gittim arkadaşlar :) orda da kız dediler...var yaaaaaaaaaaaaaa...sağlıklı olsun da tek...ama ben hala erkek diye düşünüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmm....ki ultrason gerçekten de yanılabiliyormuş arkadaşlar...
rüyalarımda oğlum oluyo ki 2 güne bir erkek bebek rüyası görüyorum...bu arada bugün de arkadaşım popoma bakıp dedi ki:popon çok toplu ve dik duruyo erkek bebekte böle olur..kız bebekte popo yayılır :roflol: siz duydunuz mu bunu daha öncenek :dance:

neyse hayırlısı....

canım benim ya.ilk bebginmi.
bendede ilk kıza benzettiler.sonra erkek oldu.ve en son %100 kız dediler.ama ayrıntılıda pek yanılma olmuyo.hele hele iki doktorda kız demişse tamam artık.....umarım ikincisi erkek olur senin için.hep banada erkek bu bebek diyolardı görünüşümde öyle ama sen başkalarına aldırma.doktoruna güven....benim ikinci kızım geliyo..ikiside farklı ilk kızmıda evet nerdeyse kare gibi oldum .ama bu bebekte göbek var hafif sivri.ama işte belli olmuyo...:CüvCüv:

kızlar 13 haftalar cınsıyet ıcın cokmu erken ben 12 haftada gırdım tarama testı ıcın ayrıntılı ultrasona kız dedı ama emın olmak ıstıorum bu hafta gıtsem ogrenırmıyımmm

kızlar 13 haftalar cınsıyet ıcın cokmu erken ben 12 haftada gırdım tarama testı ıcın ayrıntılı ultrasona kız dedı ama emın olmak ıstıorum bu hafta gıtsem ogrenırmıyımmm

kız için erken olabilir. Çünkü erkek bebekler genellikle 12- 13 .haftalarda pipisiyle birlikte görülebiliyor.22-23-24 daha net bence kız için.

kizlar ben 17 haftalikta 4d ultrasyona girdim pipisinin resmini verdiler :KK70: ve dun bir kere daha bebegim buyuk oldugu icin ultrasyona soktular 34 bucuk haftaligim ve kesin %99 kiz dediler ben soktayim ve yarin icin 4d den yeniden randevu aldim mavisleride hazirlamistimmmm:)

bencede sen baska bir doktor daha denekendini rahat hissetmen kafani rahatlaman icin ...
bende suan 17 hafta 4 gunlugumbugun ultrasyona girdim erkek dediler sizce erken mi?

evet erkenmis bebegimin pipisinin resmini vermislerdi 17 hafta 4 gunlukkken isteyene yollayabilirim resmi :KK70: simdi 35 haftaligim ve bugun ogrendim kizim olacakmis ve bende net bicimde gordum kizimi :d:kedi::dance:

bende dun doktora gıttım tekrar kesın deıl ama kız gıbı dedı bakalım hayırlısıyla olsundaaa ınsallah

bu ayrıntılı nasıl bişey.yani bana doktorlarım gerek yok demişlerdi.ilk kızımdada doktor ne dediyse çıktı kızı dedi kızım oldu.ikincisinede kız diyo.yine kız olur diye bekliyoruz.ayrıntılıda bebegin cinsiyeti tammı belli oluyor.....

ben oglumda 12. haftada girdim ayrintiliya ve doktor bana pipisini gösterdi.Oglan olacak dedi oglan oldu.

Kizimda da 4 aylikken girdim ayrintiliya kiz olacak dedi kiz oldu.
Yani ben cocuklarimin cinsiyetlerini erken ögrendim.Dogru da cikti.

evet erkenmis bebegimin pipisinin resmini vermislerdi 17 hafta 4 gunlukkken isteyene yollayabilirim resmi :KK70: simdi 35 haftaligim ve bugun ogrendim kizim olacakmis ve bende net bicimde gordum kizimi :d:kedi::dance:

canım senin başka yerlerdede yazılarını okumuştum bu cinsiyet olayıyla ilgili.sanırım 2 oğlun vardı bu 3.hamileliğindi.Kız bekliyordunuz bizim gibi.Ama erkek dediler demiştin önceden. Senin adına çok sevindim.Şu anki mutluluğunuz şaşırtıcı ve çok büyüktür herhalde. keşke bizimde öyle olsa.Benimde 31 bitti. demek 34 de bile değişiyormuş.Peki pipi diye gösterdikleri kordonmuymuş?bizede pipi gösterdi 2 doktor. başakası kıza benzetti ama. Senin yerinde olmak isterdim. ama gerçekten çok sevindim. Allah hepimizin muradını versin.

canım senin başka yerlerdede yazılarını okumuştum bu cinsiyet olayıyla ilgili.sanırım 2 oğlun vardı bu 3.hamileliğindi.Kız bekliyordunuz bizim gibi.Ama erkek dediler demiştin önceden. Senin adına çok sevindim.Şu anki mutluluğunuz şaşırtıcı ve çok büyüktür herhalde. keşke bizimde öyle olsa.Benimde 31 bitti. demek 34 de bile değişiyormuş.Peki pipi diye gösterdikleri kordonmuymuş?bizede pipi gösterdi 2 doktor. başakası kıza benzetti ama. Senin yerinde olmak isterdim. ama gerçekten çok sevindim. Allah hepimizin muradını versin.

evet diyodum keske kizim olsaydi hani iki oglum var ama hayirlisi diyodum 17 haftalik pipili resimlerden eser yok resmen degismissss allahin takdiri allahim gonlume gore verdi okadr cok masraf okadar sok hazirlik yapmistimki olsun kizim oluyoya gozumde yok ben iki gundur ruyada gibiyimmmmmm soktayim resmen bebeklerin cinsiyetleri bazen 20 haftaya kadar oturmaya biliyomus beni msn ne eklersen ben sana resimleri ayrintili siteyi falan yollarim bu arada allah seninde gonlune gore verir insallhhhhhhh

ahmetin burcusu canım senin adına o kadar çok sevindimki antamam..darısı inş benimde başıma..bende bebişinin pipili resmini istiyorumm benimkiyle karşılaştırmak için tabiki mümkünse...

ahmetin burcusu canım senin adına o kadar çok sevindimki antamam..darısı inş benimde başıma..bende bebişinin pipili resmini istiyorumm benimkiyle karşılaştırmak için tabiki mümkünse...

bana mail adresini yollarsan ozelden ben sana resimleri atarim maillea.s.

canım bende 29. haftamdayım 17. haftada kız dendi ama ayrıntılı değil normal ulturason 22. haftada ayrıntılıya girdim erkek dendi daha sonra 2 kez doktora gittim erkek diye devam etti ben zaten hep erkek hissediyodum bilmiyorum sen ne hissediyosun?

canım bende 29. haftamdayım 17. haftada kız dendi ama ayrıntılı değil normal ulturason 22. haftada ayrıntılıya girdim erkek dendi daha sonra 2 kez doktora gittim erkek diye devam etti ben zaten hep erkek hissediyodum bilmiyorum sen ne hissediyosun?

canım benim içime hep kız doğuyor...rüyalarımda kız görüyorum ama doktor ısrarla erkek diyor..:çok üzgünüm:ben ayrıntılı ultrasona girmedim hiç normal rütin kontrollerde bakılan ultrasonla bakıldı hep..umarım senin gönlündekii gibi bi oğluşun olur...

:nazar:
canım benim içime hep kız doğuyor...rüyalarımda kız görüyorum ama doktor ısrarla erkek diyor..:çok üzgünüm:ben ayrıntılı ultrasona girmedim hiç normal rütin kontrollerde bakılan ultrasonla bakıldı hep..umarım senin gönlündekii gibi bi oğluşun olur...

amin canım allah herkesin gönlüne göre versin bende hep rüyamda erkek bebek gördüm hiç kız görmedim hatta ilk hamile olduğumu öğrendiğim gece rüyamda çok tatlı bi erkek bebek gördüm kucağımdaydı karşımdada eşim vardı ona doğru yürüyodum bakalım oğlum rüyamdaki bebeğe benzeyecekmi en önemlisi sağlık... sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin allahım...amin:emir_bebek:

canım aynı cümleyi bende kurmuştum. 2kere kız dendi. ama 2 farklı doktor erkek dedi. 32.haftadayım. bugün gittim. yine erkek dedi .ama hala inanamıyorum. erkek gibi gelmiyor. içime kız doğuyor. bende rüyalarımda kız görüyorum (Ama bu kısmı psikolojik olabilir. yani kız istediğimiz için akıl bunla meşgul, dolayısıyla rüyalarda öyle oluyor...)
Ama iri ve çok sağlıklıymış. çok şükür Rabbime. önemli olan bu. kız verirsede süpriz olcak bize...

X