Doğuma Hazırlık Ayrntl uUtrasonda cinsiyet

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

tan07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
168
1
40
merhaba kızlar 22+4 deyim geçen hafta ayrıntılı ultrasona girdim bebeğimin kız olduğunu öğrendim yan dönüktü bebişim ben hep erkek hissediyodum sizce ayrıntılı ultrasonda yanılma olabiliyomu etrafınızdan duydunuzmu hiç cinsiyet konusunda çok yanılma olduğunu duymuştum ama ayrıntılıda böyle bişey olabiliyomu yardımcı olursanız çok sevinirim???:a015:

Ben ayrıntılı ultrasona 12.haftada girdim.Bu haftada bile söyledi bana cinsiyetini.Yanılma payı olur diycem ama erken dönemde.22 hafta ileri bir hafta.

ayrıntılıda yanılma payı daha az olur.genelde net çıkar bide 22 hafta baya ileri bir hafta.benim 12.haftamda erkek dediler.21 de kız.şimdi 28inci haftamdayım hala kız yani değişmedi:)

benim arkadaşım ayrıntılıyada girdi normal ultrasyonaada girdi hep kız denildi hatta ayrıntılıya 22 yada 23.haftada girdi ama oğlu oldusüprizzzzz

ayrıntılıda yanılma payı daha az olur.genelde net çıkar bide 22 hafta baya ileri bir hafta.benim 12.haftamda erkek dediler.21 de kız.şimdi 28inci haftamdayım hala kız yani değişmedi:)

12.haftada ayrıntılı ultrasondamı erkek dedi doktor?benim 12.haftamda iki doktorda erkek dedi biri ayrıntılı ultrasonda baktı ikili test yapıldığı gün.Yanılma olabilirmi acaba?

canım genelde 22,haftadan sonra ayrıntılı ultrasonda yanılma olmuyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

ben 21 deydim ultrasona girdiğimde kendi doktorum bakmadığı için pek güvenemiyorum bi de yan dönüktü bebişim yaa çok merak ediyorum emin olmayınca da hiç bişey alamıyorum:KK43:((

ben 21 deydim ultrasona girdiğimde kendi doktorum bakmadığı için pek güvenemiyorum bi de yan dönüktü bebişim yaa çok merak ediyorum emin olmayınca da hiç bişey alamıyorum:KK43:((
imkanın varsa baska bır doktorada gıt.

bencede sen baska bir doktor daha denekendini rahat hissetmen kafani rahatlaman icin ...
bende suan 17 hafta 4 gunlugumbugun ultrasyona girdim erkek dediler sizce erken mi?

arkadaslar bende 3 lü test yaptırdıgımda ayrıntılı ultrasona baktılar doktor goremedıgı ıcın kız olabılır dedı..hala 5 ay 4 gun olduk kendı doktorum bıle bısey dıyemıyor.hep ılk hamıle kaldıgımdan berı erkek dıyodum ama kız olabılır dıyorlar bende anlamadım..bırde ultrasonda bebek yan yatmıstı hıc gozukmuyodu kız dıyolar : )

ayrıntlıya 12. haftada girildiğinde yanılma çok yüksek oluyo ama 20 ve 22 hafta arası girildiğnde hiç yanıldıklarına sahit olmadım bende cumartesi bi kızım olucagını ögrendim 22 haftalıgım ve çok güzel pozlar verdi bebişim kesin kız.
allah herkeze saglıklı ve hayırlı evlat versiin

arkadaslar banada erkek söylendi 19 haftalikken 4 boyutluda bende yanilmistir diye dua ediyorum

arkadaşlar ultrason herzaman % 100 doğru sonuç vermeyebiliyor.özellikle bebeğin pozisyonunun uygun olmadığı zamanlarda yanılma oranı yüksek oluyor.Ablamdan örnek veriyim.Doktor kız demişti ama doğduğunda yiğenimin erkek olduğunu gördük.Allah öncelikle sağlıklı ve hayırlı bebekler nasip etsin

merhaba benımde bitane kızım var.ikinciye hamileyim 16 haftalık bugün doktora gittim büyük ihtimalle kız olabikir dedi acaba doğrumu çok merak ediyorum kafayı yiyecem ya yardım edin arkadaşlar ::gitme::emir_bebek::emir_bebek:

bende 17 haftalı hamileyim kesin degil ama kız olabilir dedi doktar başka doktara cıktım kücük 1 ay sonra gel dedi üçlü testimde iyi cıkmadı aranızda bu sorunu yaşayan varmı TEST ÇıZELGESı...
AFP:15.6 IU/ml ---0.45 Düzeltilmiş MoM( DÜŞÜK BULUNDU)
uE3:2.9 ng/ml ---1.35 Düzeltilmiş MoM
HCG:18195 mlU/ml ---0.80 Düzeltilmiş MoM
Tr.21 riski (örnek alma tarihindeki) 1:1793
YAŞ riski (örnek alma tarihindeki) 1:1152
NÖRAL TÜP DEFEKT:Nöral tüp defekt için (MoM:0.45)değeri risksiz bölgede bulunmaktadır.
TRıSOMY 18 :HESAPLANAN TRıSOMY 18 riski(1:10000 DıR TRıSOMY 18 için istatistiksel bir risk tespit edilmemiştir...

merhaba kızlar 22+4 deyim geçen hafta ayrıntılı ultrasona girdim bebeğimin kız olduğunu öğrendim yan dönüktü bebişim ben hep erkek hissediyodum sizce ayrıntılı ultrasonda yanılma olabiliyomu etrafınızdan duydunuzmu hiç cinsiyet konusunda çok yanılma olduğunu duymuştum ama ayrıntılıda böyle bişey olabiliyomu yardımcı olursanız çok sevinirim???:a015:
değişebiliyor cinsiyeti benimde 22 haftaya kadar doktor kız dedi renkli ultroson bi kaçkere girdim hep kız dedi 3 gün sonra başka doktora gittim erkek, yine başka bi doktora gittim erkek dedi 3 doktordan 2si erkek dedi we saklamış kendini kandırdı bizi artık eminiz erkek.genelde anneler ne hissediyorsa o çıkıyor.

X