Ayse isil keser @sonsuzolasiliklar

holamia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2020
5
4
38
Instagram'da @sonsuzolasılıklar kullanıcı adı ile online seans satan sayın ayşe ışıl keser'i takip ediyordum paylaşımlarını yakından takip ediyordum. Kendisinden seans almak istediğim için DM'den yazdım ücret ve kendisi hakkında bilgi olan otomatik bir bilgilendirme yazısı gönderdi akabinde telefon numarasını yazdı... Tarihinde WhatsApp'tan yazmamı müsait olduğunda döneceğini yazdı. Nitekim WhatsApp'tan yazdım ve kendisinin sesli bir mesajla sürecin nasıl olduğunu ve ödeme konusunda ise üstüne basa basa bireysel hesabını kullandığını ödemeyi gönderirken açıklama kısmına nokta ya da virgül konulmasını, seans yazılırsa iade edeceğini gibi açıklama içeren ses kaydını dinledim. ( bireysel hesabını kullanmaması gerekir ticaret yapıyorsa vergi ödemek zorunda bu nedenle parayı gönderirken seans yazmayın diye uyarıyor, yasal değil çünkü) sean için verdiği tarih benim ameliyat tarihime denk geldiği için kendisine durumu izah edip tekrar yazacağımı söylememe rağmen beni engelledi, akabinde DM' den yazdım neden engellediniz WhatsApp'tan sizi zor durumda bırakmamak için tarihi netleştirmek adına dönüş yapacağımı yazdım ancak oradan da engelledi. Bu duruma üzüldüm çünkü Instagram'da o naif sevimli gözüken haller vs... Bir yana nasıl bu kadar ticaret kafasında olabilinir, bu hareketi yaptıktan sonra videolarında bahsettiği hiçbir şeyin ne önemi kalıyor ne de gerçekliği. Ses kayıtları ve tüm yazışmalar duruyor... Keşke videolarında bahsettiği şeylerin bir nebzesini kendisi uygulasa! Gördüğünüz ve gerçekte olan kesinlikle aynı değil hepsi bir tiyatro!

Aaa ben de takip ederim o sayfayı ama kelin ilacı olsa kendi başına sürer
Eğitici olabilir elbette ama para tuzağı çoğu

Siz daha ödeme yapmamışsınız, herhangi bir konuda anlaşmamışsınız, sadece yazışmak için tarih alıyordunuz değil mi?
Buraya şikayet etme sebebiniz sizi engellemiş olması yani?
Komik.

Siz daha ödeme yapmamışsınız, herhangi bir konuda anlaşmamışsınız, sadece yazışmak için tarih alıyordunuz değil mi?
Buraya şikayet etme sebebiniz sizi engellemiş olması yani?
Komik.

merhaba, Bana seansi verecegi tarih bana uymadigindan ve kendisini zor durumda birakmak istemedigim icin net olarak tekrar yazacagimi iletmem uzerine kendisinin tavri tamamen degisti ve aciklama firsati vermedi. Gereksiz mesguliyet verdigimi, keyfi mesajlasmadigini gibi gibi seyler soylemesi uzerine tavrinin hos olmadigini sizi zor durumda birakmamak icin, ameliyat sonrasi yazmamin daha dogru olacagini iletmeme ragmen engelledi evet. Ben gunler sonrasina randevu verecegini bilemezdim ki. Sargili bir sekilde agrili bir sekilde olmayacagini dusundugum icin tamamen. Benim burada vurgulamak istedigim instagram da paylasilan olumlamalar, sevgi dolu videolar paylasan birinin bu kadar empatiden uzak olmasi ve olaya tamamen ticari bakmasi...

merhaba, Bana seansi verecegi tarih bana uymadigindan ve kendisini zor durumda birakmak istemedigim icin net olarak tekrar yazacagimi iletmem uzerine kendisinin tavri tamamen degisti ve aciklama firsati vermedi. Gereksiz mesguliyet verdigimi, keyfi mesajlasmadigini gibi gibi seyler soylemesi uzerine tavrinin hos olmadigini sizi zor durumda birakmamak icin, ameliyat sonrasi yazmamin daha dogru olacagini iletmeme ragmen engelledi evet. Ben gunler sonrasina randevu verecegini bilemezdim ki. Sargili bir sekilde agrili bir sekilde olmayacagini dusundugum icin tamamen. Benim burada vurgulamak istedigim instagram da paylasilan olumlamalar, sevgi dolu videolar paylasan birinin bu kadar empatiden uzak olmasi ve olaya tamamen ticari bakmasi...
Ben kişiyi tanımıyorum, ne satıyor ya da ne üretiyor bilmiyorum. Şikayet konunuz bana komik geldi, paranızı alıp engellememiş ki sizi ya da ayıplı ürün yollamamış. Enerjiniz tutmamış gibi bir şey.
Neyse iyi günler.

Ben kişiyi tanımıyorum, ne satıyor ya da ne üretiyor bilmiyorum. Şikayet konunuz bana komik geldi, paranızı alıp engellememiş ki sizi ya da ayıplı ürün yollamamış. Enerjiniz tutmamış gibi bir şey.
Neyse iyi günler.
Ben bu siteye yeni kaydoldum. Yanlis yerden/basliktan acmis olabilirim kusura bakmayin. Sizce ticaret yapipta vergi ödememekte Kabul edilebilir bisey mi? danisanlarina bireysel hesap numarasini vermesi ve aciklama kismina seans vs. yazmayin diye cunku sahsi hesabimi kullaniyorum diye acik acik soylemesi normal bisey mi? Herkes vergiden kacsin odemesin mi? Benim maasimdan heray kesiliyor...

Ben bu siteye yeni kaydoldum. Yanlis yerden/basliktan acmis olabilirim kusura bakmayin. Sizce ticaret yapipta vergi ödememekte Kabul edilebilir bisey mi? danisanlarina bireysel hesap numarasini vermesi ve aciklama kismina seans vs. yazmayin diye cunku sahsi hesabimi kullaniyorum diye acik acik soylemesi normal bisey mi? Herkes vergiden kacsin odemesin mi? Benim maasimdan heray kesiliyor...
Est., kusura bakacak bir şey yok.
Sizin şikayetiniz sizi engellemesi, vergi kaçırması değil, sonuçta seans yazmayın uyarısını önceden vermiş, siz kabullenmişsiniz bunu, başka sebepten engellenince kızıp buraya konu açmışsınız.
Vergi kaçırdığı için dilerseniz resmi şikayette bulunursunuz Cimer üzerinden.

Son kez söylüyorum bana engellendiğiniz için konu açmanız komik geldi, hepsi bu.
Engellemeseydi sunduğu hizmet neyse siz onu satın alacaktınız ve yolunuza bakacaktınız.
Engellediği için kızdınız, sitede konu açtınız.
Bu da bana komik geldi, bu kadar.

Est., kusura bakacak bir şey yok.
Sizin şikayetiniz sizi engellemesi, vergi kaçırması değil, sonuçta seans yazmayın uyarısını önceden vermiş, siz kabullenmişsiniz bunu, başka sebepten engellenince kızıp buraya konu açmışsınız.
Vergi kaçırdığı için dilerseniz resmi şikayette bulunursunuz Cimer üzerinden.

Son kez söylüyorum bana engellendiğiniz için konu açmanız komik geldi, hepsi bu.
Engellemeseydi sunduğu hizmet neyse siz onu satın alacaktınız ve yolunuza bakacaktınız.
Engellediği için kızdınız, sitede konu açtınız.
Bu da bana komik geldi, bu kadar.
Her iki konu da Benim icin önemli... birincisi tavir, ikincisi evet vergi kacakciligi... Kisi bir hizmet satiyor verdigi hizmetten ve tavrindan cok rahatsiz oldum bunu paylasmamin nesi komik. Her iki konuyada deginiyorum cunku bir baskasina yapilmasini asla istemem vede diger konu icin engellemeseydide cimere yazardim ( ilgili yere bildirim yaptim) sirf engelledi diye degil...

Şükürler olsun birileri daha fark etmiş,
Bende engellendim çünkü farkettim ki bütün düzen ticari
Allah rızası için insanlarada uyanın çağrısıdır
Postta sihir var diyor sürekli??
Gözünü kapatıp başkaları için yıkım iptal yapıyor ? Ve inanılıyor buna bu mümkün olabilir mi?
Her postun altına; beğenen, akadaşını etiketleyen, paylaşana şifa olsun yazıyor ve insanlarımız umut kapısı işte yapıyorlar bunları inanılır gibi değil,
Herbir kişi bireysel seans adayı ve para demek

hesabı savunan “güya onu tanımayan” diğer hesaplar Siz de komik oluyorsunuz

madem evren var ve olasılıklar sonsuz en doğrusu olsun..kimse saklanamaz

Instagram'da @sonsuzolasılıklar kullanıcı adı ile online seans satan sayın ayşe ışıl keser'i takip ediyordum paylaşımlarını yakından takip ediyordum. Kendisinden seans almak istediğim için DM'den yazdım ücret ve kendisi hakkında bilgi olan otomatik bir bilgilendirme yazısı gönderdi akabinde telefon numarasını yazdı... Tarihinde WhatsApp'tan yazmamı müsait olduğunda döneceğini yazdı. Nitekim WhatsApp'tan yazdım ve kendisinin sesli bir mesajla sürecin nasıl olduğunu ve ödeme konusunda ise üstüne basa basa bireysel hesabını kullandığını ödemeyi gönderirken açıklama kısmına nokta ya da virgül konulmasını, seans yazılırsa iade edeceğini gibi açıklama içeren ses kaydını dinledim. ( bireysel hesabını kullanmaması gerekir ticaret yapıyorsa vergi ödemek zorunda bu nedenle parayı gönderirken seans yazmayın diye uyarıyor, yasal değil çünkü) sean için verdiği tarih benim ameliyat tarihime denk geldiği için kendisine durumu izah edip tekrar yazacağımı söylememe rağmen beni engelledi, akabinde DM' den yazdım neden engellediniz WhatsApp'tan sizi zor durumda bırakmamak için tarihi netleştirmek adına dönüş yapacağımı yazdım ancak oradan da engelledi. Bu duruma üzüldüm çünkü Instagram'da o naif sevimli gözüken haller vs... Bir yana nasıl bu kadar ticaret kafasında olabilinir, bu hareketi yaptıktan sonra videolarında bahsettiği hiçbir şeyin ne önemi kalıyor ne de gerçekliği. Ses kayıtları ve tüm yazışmalar duruyor... Keşke videolarında bahsettiği şeylerin bir nebzesini kendisi uygulasa! Gördüğünüz ve gerçekte olan kesinlikle aynı değil hepsi bir tiyatro!

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Ancak üzülmeyin çünkü Allah’ın sevgili kuluymuşsunuz bir şekilde evren sizi uzaklaştırmış. Ben daha tecrübeliyim. Ancak detayları bana kalsın sadece orada göründüğü gibi olmadığını bende söyleyebilirim. Herkes göründüğünün dışında başka halde olabilir. Fakat kişisel gelişimcileri, terapistleri daha çok sevmeyi bekleriz tanıdıkça. Ancak bu profilde tam tersi oluyor haklısınız.

Çok severek senelerdir takip ederek hemde videolarını uyguladığım biri çok şaşırdım şuan
hatta DM den bi kaç bişey yazdım hep cevaplamıştır
Sizi İthaf etmiyorum ama bazıları yazıyor soruyor yok o gün uymaz bu saat uymaz diyor
yıldırıyorlar ve sanki parasıyla sizi satın almış gib davranıyorlar
sizin için ise sonuçta ödemenizi de almamış alıp engellese evet sahtekarlık dolandırıcılık olur
Birde Işıl hanımda şunu gördüm eğer alanına kötü söz söylem varsa direk engelliyor genel yapısı bu
Canlı videolarınada çok katıldım orda da aynısını yapıyordu engelllrdi
enerjiniz tutmamış sizin de belli ki daha iyi olmuş bnce
Verim alamazdınız

kendisinden bende seans aldım beni baya azarladı. enerjetik duvarlarım cokmuş bariyerlerim fazlaymış enerjim ona hakaret ediyormuş parayla satın aldığımı zannediyormuşum enerjim tüm gün peşini bırakmamış falan falan. e zaten bariyerim yüksek diye gitmiştim sıkıntı nedir. ağzımı açamadım doğru düzgün bol bol azar yedim. pek memnun kalmadım açıkçası çocuk gibi azarlaması hoş değildi. yeteneğine saygım olduğu için verim alacağımı düşünüp sustum lakin yolladığı ses kaydını dahi kaybettim düşünün öyle tutmadı enerji. Fayda alabilene ne mutlu benim enerjim onunla tutmadı. yeteneği muazzam lakin evvela uslup. zaten derdi olan gidiyor birde üstüne azar yemek hoş değil . Allah yukarda içimden ona dair hiçbir kötü söz hakaret geçirmedim e bilinaçltım diyorsa o da benim suçum mu? Konu zaten bilinçaltı problemi.

Son düzenleme:
bu tür işlerle uğraşanların sadece ticari amaç için yaşadığını ve ceplerini doldurmaya çalıştığını düşünüyorum.yıllardır instagram kullanırım kimler kimler girmedi ki bu işe.hepsi müşteri çekmeye çalışıyor.bi ara merak edip inceledim ve çok şükür bu işlerden uzaklaştım rabbime yöneldim.en güzeli seccadeni alıp secdeye varıp sadece rabbimizle başbaşa kalıp ona yönelmemiz ve onunla dertleşmemiz bize düşen.ÜSTELİK ÜCRETSİZ VE RABBİM ASL BİZİ DİNLEMEMEZLİK ETMEZ.Lütfen kimseye özellikle sizi para kapısı gibi gören insanlara kendinizi sömürtmeyin.

X