Ayşecan Tatari kızının doktorundan yanlışlıkla gelen mesajı ifşa etti !

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.000
Oyuncu Ayşecan Tatari'nin küçük kızını kontrolünü yapan doktor, sosyal medyada arkadaşına göndereceği "Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Aşırı sinir oldum" mesajını yanlışlıkla oyuncuya gönderdi. Tatari de gelen mesajı ifşa ederek tepki gösterdi. Oyuncunun paylaşımının ardından harekete geçen hastane yönetimi gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.

Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı 'Duygu' karakteri ile tanınan oyuncu Ayşecan Tatari, önceki gün 1,5 yaşındaki kızı Müjgan'ı göz muayenesi için hastaneye götürdü. Kontrollerin ardından evine gelen oyuncu, doktordan yanlışlıkla kendisine gelen mesajı görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Kızını muayene eden doktor, Ayşecan Tatari'nin kızıyla ilgili 'Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Aşırı sinir oldum' ifadesini içeren mesajı yanlışlıkla oyuncuya gönderdi. Doktordan gelen mesajla büyük bir şaşkınlık yaşayan Tatari ise mesajı ifşa ederek tepki gösterdi.

Instagram hesabından doktorun mesajını ifşa eden Ayşecan Tatari, "Size de iyi akşamlar Aslı Hanım. Bakın, bu hanımefendi bugün Müjgan'ın göz ölçümünü yaptı. 1,5 yaşındaki kızım, daha önce hiç görmediği aletler karşısında korkup ağladı. Sonra da o günkü hastasıyla ilgili yapacağı dedikoduyu bana atmış yanlışlıklar. Nasıl? Buradan şunu çıkarabilir miyiz? Hasta gizliliği aslında çiğnenebilen bir haktır ve hastayken yaptıklarımıza dikkat mi etmeliyiz?" dedi.

aysecan-tatari-kizinin-doktorundan-yanlislikla-14739652_4243_m.jpg

Kaynak: Ayşecan Tatari kızının doktorundan yanlışlıkla gelen mesajı ifşa etti, hastane yönetimi harekete geçti

Doktor ifşa edilmeyi hak etmiş. İş kolu her ne olursa olsun , kimsenin bir başkasıyla ( 3.şahıs addedilen ) iş ortamında gelişen olayları konuşma hakkı yoktur.

X