Kalıcı Makyaj Uygulamaları Ayten Kömürcü İle Kalıcı Makyaj ve Kalıcı Makyajın Silinmesi

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Merhaba, bebekle uğraşırken yanlış mesaj göndermişim :KK43: Ayten Hanım’a 3 yıl önce long time liner ile yaptırdığım kaşları sildirmek için gittim.Bir ay önce ilk seansı yapıldı, bende keloit olmasına rağmen herhangi bir skar veya yara olmadı çok şükür. Önümüzdeki hafta 2. Seans a gideceğim.Seans sonrası uygulama öncesi de dahil tüm fotoğrafları paylaşırım. İnşallah şu kaşlardan kurtulurum:KK43:

Merhabalar ,6yil kadar once kaslarima kontur yaptirdim ,cok kotu bir sekil vermelerinin yaninda dovme boyasi kullanmislar ...Yillardir psikolojimi berbat etti bu durum ,daha sonra sildirmek icin uzun bir arayisa gectim ve Ayten hanimi buldum internetten ....Bir yil kadar once gorusmeye gittim kendisiyle konusmasiyla oyle bir guven verdi ki ilk seansimi yaptirdim ,bir yilliksurec icinde 6 seans silme islrmi yapildi,dedigim gibi kalici dovme boyasi kullandiklari icin uzunsurdu benim seanslarim ...coksukur kurtuldum,kendi kaslarima kavustum,bana gore komple silindi ama aytenhanima gore bir seans dahz istiyor...Ay sonunda son seansima gidicem,Ayten hanim isinde son derece profesyonel biri arkadaslar,gercekciligi olmayan yorumlara inanmayin ...yıllar sonra kaslarıma tekrar kavusmanın sevıncını yasıyorum ...Icınız rahat bır sekılde ayten hanıma gıdıp ,ıstenmeyen kalıcı makyajınızdan kurtulabılırsınız....

Merhabalar ayten hanım sildirme işleminden sonra renginin daha koyu olması normal mi ? Bu koyuluk ne zaman geçer

KALICI MAKYAJ SİLİNİR Mİ !??

Son zamanlarda, uygun olmayan cihaz ve tekniklerle, kalitesiz pigmentler kullanılarak yapılan yada tecrübesiz uygulayıcılar tarafından kötü renk ve şekillerde yapılmış olan kalıcı makyaj örnekleriyle maalesef sık sık karşılaşmaktayız.

Kaş, dudak yada göz kapağı gibi bölgelerdeki pigmentlerin temizlenmesinde lazer kullanımı çoğu zaman tehlikeli olup, kalıcı zararlar verebilmektedir. Birde kötü cihaz ve bilgisi sınırlı kullanıcıya denk gelmeniz durumunda, geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu nedenle kalıcı makyajın silinmesinde, lazer dışında, farklı bir yöntem uygulanması daha uygundur.

Aynen kalıcı makyaj yapımında kullanılan teknikler yardımıyla, bu kez daha önce uygulanmış olan pigmentlerin, cilt dışına atılmasını sağlayacak, özel bir sıvı bu bölgelere uygulanır. Bu krem kıvamındaki sıvı daha önce cilt altına uygulanmış olan pigmentlere bağlanarak onlarla birlikte cilt dışına atılır.

Bu silme işlemi, daha önce yapılmış olan kalıcı makyajın deriye hangi derinlikte, hangi yoğunlukta ve ne tür boya kullanılarak yapıldığına bağlı olarak 2-3 seans tekrarlanabilir.

Bu silme yöntemi cilde herhangi bir zarar vermez, kalıcı iz bırakmaz ve istenirse işlem tamamlandıktan sonra yeni renk ve şekilde bir kalıcı makyaj tekrar bu bölgeye uygulanabilir.

Merhabalar ayten hanım sildirme işleminden sonra renginin daha koyu olması normal mi ? Bu koyuluk ne zaman geçer

Ben Ankara Dikmende Hatun köylü yü öneririm kendisi aynı zamanda kaş eğitmeni. İçinize sinmeyen bir işlemi asla yapmıyor. Temiz bir mekan instegramdaki videolarda insanların yurt dışında dahi gelişi şaşırtıcı.

Kalıcı makyaj silinmesini araştırırken, bu şikayet yazısını okuduğumda kafam karışmıştı, çünkü hakkında çok iyi yorumlar duyduğum birisiydi,kabuslu günlerim sona eriyor diye sevinirken, bı yazı yine beni karamsarlığa soktu.. ama başka daçarem yoktu.. korkunç bir eyeliner yapılmıştı, araştırdığımda Ayten kömürcü den başka isim çıkmadı karşıma..
Burada ki arkadaşın yorumuna rağmen gittim Ayten hanıma bir defa işinin uzmanı olduğu için müthiş güven veriyor, zaten süreçleri hep anlatıyor.. Benim eyelinerim 8 yıl önce yapıldığı için rengi yeşil ve dağınık olduğundan tam kılcal damarlara yayıldığından gözlerimin şişecegini, elinde silgi olmadığını, cildin altındaki boyayı çıkardığını, bunun bir sabır işi olduğunu hep anlattı.. bu süreci göze almalımıydım? Yoksa yeşillenmiş kabus gibi eyeliner ile devammı etmeliydim.. tabi ki göze aldım.. 3 sene sürdü.. bazı seanslarda şişti bazılarında hafif koyuluk oldu.. ama şişler 3 gün sürüyordu.. ve ben her seansta o boyaların gittiğini gördükçe o kadının bırakın ellerini ayaklarını öpesim geliyordu..
Şu anda ço çok mutluyum.. Allah razı olsun kendisinden..
Buradan yazan arkadaş keşke siZde sabırlı olsaydınız.. herkese umut dağıtan ve cidden bozuk yapılmış kaşından, dudağından brnim gibi eyelinerinden hayata küsmüş olan insanlara tekrar umut olmuş bir kadına çamur atmak değilde benim gibi teşekkür etseydiniz..
İyi ki sizin buradaki yazınıza uymamışım🤗

Merhaba,

Daha önceki mesajlarımda, mikroblading ile yapılan kaş konturlerinin, kalıcılığının çok kısa olduğunu belirtmiştim :) Mikroblading yöntemi ile yapılan kontürlerin kalıcılığı 8-12 ay bile sürmemekte. Ortalama 3-6 ay içerisinde kendiliğinden silinmekteler. Uygulamayı yapan kişi, daha uzun kalması için daha derin uygulamaya kalkarsa bu kez kanama başta olmak üzere başka problemler ortaya çıkmakta.

Klasik, mikropigmentasyon ( cihaz ile uygulama yapılan yöntem ) ile tekniğine uygun olarak yapıldığında ortalama 2-3 sene kalıcılık sağlanabilir.

Dövme boyaları, kalıcı makyaj için kullanıldığında, gerek renklerinin doğal durmaması, gerekse hiç silinmemeleri dolayısıyla istenmeyen kötü sonuçlara sebep olur.

Genellikle uzak doğu menşei taşıyan boyalara şüphe ile yaklaşmak gerek, benim tecrübelerime göre.

Kalıcı makyaj yaptıracak olan kişilerin daha önceki mesajlarda belirttiğimiz, uzman ve uygulama yeri konusundaki standartlara dikkat etmesinin yanında;

* Dövme ve kalıcı makyajın farklı uygulamalar olduğunu
* Kullanılan cihaz ve boyaların farklı olduğunu
* Her iki uygulamanın, eğitimlerinin epeyce farklı olduğunu

unutmamalarını tavsiye ederim.
İzmirde kalıcı makyajımızı sildirebileceğimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz? Çok teşekkürler.

Merhabalar çok ama çok aklıma takılan bi sorun var sanırım büyük hata yaptım. 1 aylik bebeğim var ve ben bugün microbiling kıl tekniği yaptırdım. Sütümden bebeğe herhangi birşey olurmu diye çok korkuyorum nolur bana bilgi verir misiniz bi sakıncası varnidir

Evet.Aşırı memnunum.
Ayten kömür cüye 5 seans gittim gri şekişde dağıldı boya açıldı biraz evet ama her seferinde yara bere acıdan tahammülüm kalmadı.son üç seansta zerre kadar da fark yoktu.Yav çıkmıyor arkadaş deriyi kazı allah kazı anamı ağlattı o yara bereye basıyor asiti kabuk kalktı lan o kara çizgiler olduğu gibi mi durur ya kolaj yaptım Aytene attım sayfanda yayınla diye.Sadece ilk seansı yayınlamışlar öncesi sonrası diye.E ben ilkin kapkara kaşla geldim tabi ki açılma oldu ama gıp gri kalın çizgiler kaldı renk açıldı.Sonraki seanslarda bir ufacık fark yok.5 seansı alt alta yayınlayın dedim sürekli yazdım beni engellediler zaten ben fotomu koyun diye ben attım 5 foto kolaj halinde ama sen tut onu yayınlama git ilk seansı yayınla.Bu ist resmen estetik terörü dolu!!!İşin p..lğni biliyorlar kalıba uydurman bu olsa gerek!!
Onca zaman Ayten in kötülediği lazere gittim Tanrım. Kaymak gibi açıldı resmen tenimi gördüm mucize gibi..picosil lazer Türkiye sadece iki yerde vardı yaklaşık 6 aydır fln da ankarada servet diye bir dr almış.istta gökhan ve Hüseyin tırman var.Hüseyin hoca kesinlikle daha donanımlı ve yardımsever gökhan kazulet bir herif!Kızlar kaş üzerine tez yazarım hepsine dava açtım yapana da siliyom diye kandırana da açacam şimdi!!Gidin bana dua edersiniz picosil lazerle kurtuldum kızlar recep gibi dolaştım sonra ayten sildi yayıldı o boyalar dağıldı gri oldu düşünün🙈
Şükürler olsun kurtuldum adak adadım kesecem!😀

KALICI MAKYAJ SİLİNİR Mİ !??

Son zamanlarda, uygun olmayan cihaz ve tekniklerle, kalitesiz pigmentler kullanılarak yapılan yada tecrübesiz uygulayıcılar tarafından kötü renk ve şekillerde yapılmış olan kalıcı makyaj örnekleriyle maalesef sık sık karşılaşmaktayız.

Kaş, dudak yada göz kapağı gibi bölgelerdeki pigmentlerin temizlenmesinde lazer kullanımı çoğu zaman tehlikeli olup, kalıcı zararlar verebilmektedir. Birde kötü cihaz ve bilgisi sınırlı kullanıcıya denk gelmeniz durumunda, geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu nedenle kalıcı makyajın silinmesinde, lazer dışında, farklı bir yöntem uygulanması daha uygundur.

Aynen kalıcı makyaj yapımında kullanılan teknikler yardımıyla, bu kez daha önce uygulanmış olan pigmentlerin, cilt dışına atılmasını sağlayacak, özel bir sıvı bu bölgelere uygulanır. Bu krem kıvamındaki sıvı daha önce cilt altına uygulanmış olan pigmentlere bağlanarak onlarla birlikte cilt dışına atılır.

Bu silme işlemi, daha önce yapılmış olan kalıcı makyajın deriye hangi derinlikte, hangi yoğunlukta ve ne tür boya kullanılarak yapıldığına bağlı olarak 2-3 seans tekrarlanabilir.

Bu silme yöntemi cilde herhangi bir zarar vermez, kalıcı iz bırakmaz ve istenirse işlem tamamlandıktan sonra yeni renk ve şekilde bir kalıcı makyaj tekrar bu bölgeye uygulanabilir.

Merhaba bende kalici eyeliner imi sildirmek istiyorum .yardimci olabilir misiniz

Ayten Hanima
Ayten hanim öyle övünüp gezmeyin benim hayatimi karartan sizsiniz, kendimi hatirlatayim size bundan yedi sene önce yaz ayinda yurt disindan gelip kas sildirdim size yaninda esimde vardi ve iki kizim. Eminim beni hatirladiniz hic senin gibi müsterim olmadi ayagina yatmayin. Kasimi sildiniz pordon kazidiniz, aylarca kirmizilik icinde gezdim ve iz kaldi, orda kas da olmadigi icin hayatim karardi. Madem tek seansta silmek deriyi öldürÿor neden iz kalir demediniz, parayi alip cebe attiniz ama. Hakkim haram zikkim olsun, Allah sizden benim hakkimi cikarsin, kesinlikle hayatimi kararttiginiz icin hakkimi helal etmiyorum.

Ayten Hanima
Ayten hanim öyle övünüp gezmeyin benim hayatimi karartan sizsiniz, kendimi hatirlatayim size bundan yedi sene önce yaz ayinda yurt disindan gelip kas sildirdim size yaninda esimde vardi ve iki kizim. Eminim beni hatirladiniz hic senin gibi müsterim olmadi ayagina yatmayin. Kasimi sildiniz pordon kazidiniz, aylarca kirmizilik icinde gezdim ve iz kaldi, orda kas da olmadigi icin hayatim karardi. Madem tek seansta silmek deriyi öldürÿor neden iz kalir demediniz, parayi alip cebe attiniz ama. Hakkim haram zikkim olsun, Allah sizden benim hakkimi cikarsin, kesinlikle hayatimi kararttiginiz icin hakkimi helal etmiyorum.
Valla allah razı olsun yazmışsınız yeni okuyorum. Ben de şimdi kendisine soru sormuştum. Hayır nasıl oluyor da hala yapabiliyorlar insanlar böyle durumlardan sonra.

Evet.Aşırı memnunum.
Ayten kömür cüye 5 seans gittim gri şekişde dağıldı boya açıldı biraz evet ama her seferinde yara bere acıdan tahammülüm kalmadı.son üç seansta zerre kadar da fark yoktu.Yav çıkmıyor arkadaş deriyi kazı allah kazı anamı ağlattı o yara bereye basıyor asiti kabuk kalktı lan o kara çizgiler olduğu gibi mi durur ya kolaj yaptım Aytene attım sayfanda yayınla diye.Sadece ilk seansı yayınlamışlar öncesi sonrası diye.E ben ilkin kapkara kaşla geldim tabi ki açılma oldu ama gıp gri kalın çizgiler kaldı renk açıldı.Sonraki seanslarda bir ufacık fark yok.5 seansı alt alta yayınlayın dedim sürekli yazdım beni engellediler zaten ben fotomu koyun diye ben attım 5 foto kolaj halinde ama sen tut onu yayınlama git ilk seansı yayınla.Bu ist resmen estetik terörü dolu!!!İşin p..lğni biliyorlar kalıba uydurman bu olsa gerek!!
Onca zaman Ayten in kötülediği lazere gittim Tanrım. Kaymak gibi açıldı resmen tenimi gördüm mucize gibi..picosil lazer Türkiye sadece iki yerde vardı yaklaşık 6 aydır fln da ankarada servet diye bir dr almış.istta gökhan ve Hüseyin tırman var.Hüseyin hoca kesinlikle daha donanımlı ve yardımsever gökhan kazulet bir herif!Kızlar kaş üzerine tez yazarım hepsine dava açtım yapana da siliyom diye kandırana da açacam şimdi!!Gidin bana dua edersiniz picosil lazerle kurtuldum kızlar recep gibi dolaştım sonra ayten sildi yayıldı o boyalar dağıldı gri oldu düşünün🙈
Bahsettiginiz Dr Gokhan in soyismi nedir?

Ayten Hanima
Merhaba kaslariniz da dokuldu mu bu esnada dokulenlerin yerine kas cikti mi bende ayni durumdayim

Ayten Hanima
Çok geçmiş olsun kötü tecrübeniz için. benim kaşlarimda koyu gri koyu lacivert gibi yıllar öncesinden kalan kaş kontürü silme aşamasında Ayten Kömürcü nün reklamlarını görüp Telefon da ön bilgi aldim aklima da yatmıştı 🥺😔 paylaştığı video ve fotoğraflarından ikna olmustum ,iyiki bu yazınıza denk geldim şansliyim sanırım araştırmaya devam ediyorum. Sonucta bizler bu parayı zaten ödeyeceğiz neden insanlar işini layiki ile yapmıyorlar ki, yazık ya .çok geçmiş olsun tekrardan.Son durumunuz nedir🌷💐🌷

Evet.Aşırı memnunum.
İstanbul da arastirayim Picosil Lazer çok geçmiş olsun🌷💐🌷

X