Nikah az evvel bitirdigim YÜZÜK TEPSISI-yorumlarinizi bekliyorum canlarim

Saat gece yarısı ama az sonra cumartesi günü olan nişanım için yüzük tepsisi süsleyeceğim.
Kk'dan fikir alayım dedim,çok hoş olmuş elinize sağlıkkaydirigubbakcemile5

Çok güzel olmuş. Eminim kızkardeşinde çok beğenecek ve çok mutlu olacaktır. Herşeyden öte onun için özel bişeyler yapmış olman çok güzel. Çok şanslı kızkardeşin. Benim neden yok :gitme::gitme:

Saat gece yarısı ama az sonra cumartesi günü olan nişanım için yüzük tepsisi süsleyeceğim.
Kk'dan fikir alayım dedim,çok hoş olmuş elinize sağlıkkaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktanbegendiysen ne mutlu bana canim benimopuyorumnanaktan
zemuszemusilham perileride geceleri gelir zatenzemuszemus
a.s.kolay gelsin sanada tatlisima.s.
yerimsenibenyapinca paylasda gözümüz gönlümüz acilsin tatlimyerimseniben

Çok güzel olmuş. Eminim kızkardeşinde çok beğenecek ve çok mutlu olacaktır. Herşeyden öte onun için özel bişeyler yapmış olman çok güzel. Çok şanslı kızkardeşin. Benim neden yok :gitme::gitme:

opuyorumnanaktancanimsin ya saolasinopuyorumnanaktan
:teselli:kiyamam sana ben:1hug:

iNCıM SANA YETıŞMEK ZOR BE TATLIM.SENı TAKıP BıLE EDEMıYORUM.10 PARMAĞINDA 10 MARıFETLı KADIN.NE GÜZEL DÜŞÜNÜP YAPMIŞSIN ÖYLE ŞIK VE ZARıF.ELLERıNE SAĞLIK.
kalplerj.gif
kaydirigubbakcemile5

incim rabbim herkese senin gibi bir abla bir kardeş nasip etsin :Saruboceq:

yüreğinin güzelliği yaptığın işlerede yansıyor canım benim ellerine sağlık çok güzel olmuş

ne kadar çok özenmişsin tüm desenler düz bir makinada yapılmış sanki :nazar:Şeniz

iNCİM SANA YETİŞMEK ZOR BE TATLIM.SENİ TAKİP BİLE EDEMİYORUM.10 PARMAĞINDA 10 MARİFETLİ KADIN.NE GÜZEL DÜŞÜNÜP YAPMIŞSIN ÖYLE ŞIK VE ZARİF.ELLERİNE SAĞLIK.
kalplerj.gif
kaydirigubbakcemile5

:kedi::kedi::kedi:
canimsin ya güzel yorumunla beni mest etdin cok tskler
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

incim rabbim herkese senin gibi bir abla bir kardeş nasip etsin :Saruboceq:

yüreğinin güzelliği yaptığın işlerede yansıyor canım benim ellerine sağlık çok güzel olmuş

ne kadar çok özenmişsin tüm desenler düz bir makinada yapılmış sanki :nazar:Şeniz

:kedi::kedi::kedi:
cansin sen ya
saolasin övgü dolu yorumun icinn
güzel bakan güzel görürmüs canim benim
söz konusu kardesim olunca ortayada bunlar cikdi isde
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X