Az kaldı sıyırıcam.

Valla ben buradan farklı yorum yapacağım kusura bakmasın da 3 ay bir babaanne torununa bakamayacaksa üstelik söz verdiği halde başka zaman da sevmeye de gelmesin. Evet kendi hayatı da var tabi ki ama zaten belli bir zaman diliminden bahsetmişsiniz o da baştan kabul etmiş bende çok sinirlenir tavrımı da belli ederdim madem ki torunu ona yük gelecekse kabul etmeyecekti nice insanlar tanıyorum senelerce bakan tüm zamanını torununa hatta torunlarına ayıran.. bence haklısınız siz bir an önce bu durumu düzeltin ya tam gün kreş ya da bakıcı yoluna gidin derim
Hayır ben de anlamıyorum eşyayı kendi alsın, evini kendi alsın, düğününü kendi yapsın.. Herkesin kocası 8 10 bin maaş alıyor sanırım.. Ben bir anne olarak evladımın geleceğini kendim yapacağım Allah izin verirse olması gereken de bu.. Evini yurdunu yaparım ondan sonrasında elimi ayağımı çekip kendime bakarım.. Bu devirde hangi birini aynı anda yapsın evlenen çiftler.. Hem onları yapma, hem toruna bakma sonra da tek başıma kaldım kimse bana bakmıyor de..

niye bir tek babaanne bakıyor madem öyle anneannede baksın bir hafta annesi bir hafta diğer tarafın annesi.
Baksın tabi canım torun onunda torunu ben durumlarını bilmediğim için şuan babaanne dediler onunla ilgili yorum yapıyorum anneanne var mı varsa aynı şehirde mi bilemeyiz

Hayır ben de anlamıyorum eşyayı kendi alsın, evini kendi alsın, düğününü kendi yapsın.. Herkesin kocası 8 10 bin maaş alıyor sanırım.. Ben bir anne olarak evladımın geleceğini kendim yapacağım Allah izin verirse olması gereken de bu.. Evini yurdunu yaparım ondan sonrasında elimi ayağımı çekip kendime bakarım.. Bu devirde hangi birini aynı anda yapsın evlenen çiftler.. Hem onları yapma, hem toruna bakma sonra da tek başıma kaldım kimse bana bakmıyor de..
Ay evet o kadar doğru konuştunuz ki sonuna kadar katılıyorum yapmak zorunda değil bakmak zorunda değil o değil bu değil e niye getirdi dünyaya madem bende getirdim iki tane güvendim kendime de getirdim dar gününde anne dediklerinde yanında olmak için gücüm yettiğince maddi manevi destek olmak için

Ne kadar çok yüklenilmiş konu sahibesine, ortada netliği olmayan bir iş var, babaannenin de vermiş olduğu bir söz var. Tamam bakmak zorunda değil ama o zaman söz verip o sorumluluğu üzerine almayacak, fikrini mi değiştirdi açıkça konuşup anlatacak. Kadının babaanneye bir mecburiyet getirdiği yok, işinin durumuna göre bir ayarlama yapmak istemiş ne çok veryansın etmişsiniz.
Konu sahibi size önerim, madem o konuşmuyor siz konuşun açıkça, durumu netleştrin en kötüsü üç ayı doldurana kadar bir oyun ablası falan bulursunuz. Sonra da okul işi rayına konur zaten, sinirlenmişsiniz anladım ama sakin kalın, geçici bir süreç için kendinizi yıpratmayın

Ne kadar çok yüklenilmiş konu sahibesine, ortada netliği olmayan bir iş var, babaannenin de vermiş olduğu bir söz var. Tamam bakmak zorunda değil ama o zaman söz verip o sorumluluğu üzerine almayacak, fikrini mi değiştirdi açıkça konuşup anlatacak. Kadının babaanneye bir mecburiyet getirdiği yok, işinin durumuna göre bir ayarlama yapmak istemiş ne çok veryansın etmişsiniz.
Konu sahibi size önerim, madem o konuşmuyor siz konuşun açıkça, durumu netleştrin en kötüsü üç ayı doldurana kadar bir oyun ablası falan bulursunuz. Sonra da okul işi rayına konur zaten, sinirlenmişsiniz anladım ama sakin kalın, geçici bir süreç için kendinizi yıpratmayın
Ay şükür sonunda derdimi anlayanlarda olmuş. Saolun. Dediğiniz gibi yorulabilir sıkılabilir ki yorulmasin diye başka hiç bir iş yaptirmiyoruz kahvaltiyi hazırlıyorum akşam onu bile ben topluyorum bunu bile yok bide kadın iş yapsındiya getirdiler. SORUN kaytarmasi. Gecenin köründe bana çocuğa bakacak insan aratmasi ve bunu gezmeye gidecek olmasından dolayı yaptırması, hasta olur başına bişey gelir zaten ise bile gitmem.
Büyütmüş çocuğunu çekil kenara oldu canım.
15 yıllık evlilik hayatında ilk kez ricada bulunduk. Çünkü zaten kv dem zor bir insandi geçimsizdik daha önceden. 11 yaşındaki çocuğuma 1 gün bakmadı tırnaklarımizla geldik bugünlere.
Allah çalışan anneye gerçekten yardım etsin çünkü kimse keyfinden ise gitmiyor.

Ay şükür sonunda derdimi anlayanlarda olmuş. Saolun. Dediğiniz gibi yorulabilir sıkılabilir ki yorulmasin diye başka hiç bir iş yaptirmiyoruz kahvaltiyi hazırlıyorum akşam onu bile ben topluyorum bunu bile yok bide kadın iş yapsındiya getirdiler. Günde toplam 1.5 saat bakıyor. SORUN kaytarmasi. Gecenin köründe bana çocuğa bakacak insan aratmasi ve bunu gezmeye gidecek olmasından dolayı yaptırması, hasta olur başına bişey gelir zaten ise bile gitmem.
Büyütmüş çocuğunu çekil kenara oldu canım.
15 yıllık evlilik hayatında ilk kez ricada bulunduk. Çünkü zaten kv dem zor bir insandi geçimsizdik daha önceden. 11 yaşındaki çocuğuma 1 gün bakmadı tırnaklarımizla geldik bugünlere.
Allah çalışan anneye gerçekten yardım etsin çünkü kimse keyfinden ise gitmiyor.

Niye linç dolu yorumlar var yine anlamadım. Tabii bakmak zorunda değil ama 3 ay ihtiyaç için yardım istenmiş aileden o da kabul etmiş sonradan yan çizip zor durumda bırakmak neden en başından asla olmaz deseydi madem. Konu sahibi ben size hak verdim parçalamak hakkınız valla

X