Bebek İkinci El Az Kullanılmış Hamile Kıyafetlerimi Uygun Fiyatlarla Satıyorum

izmirgelini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2011
544
14
Sevgili hamileler;

Resimlerde görmüş olduğunuz hamile kıyafetlerimi satıyorum.

60 kg’la hamile kaldım. 74 kg’la doğum yaptım. Genellikle M ve L beden giyindim. Boyum 1.56 m. Ürünler de 1.55 – 1.60 m aralığındaki hamile bayanlara rahatlıkla olur.

Hepsi birkaç kez ve temiz kullanılmış, lekesiz, yıpranmamıştır. Yıkanmış vaziyette beklemektedir.

Kargo bedeli alıcıya aittir. Ürünler Niğde ilinden gönderilecektir.

Alacak olduğunuz ürünler itina ile paketlenerek, vakti zamanında ve sizin tercih edeceğiniz kargo şirketine verilecektir.

Alım yapan ilk arkadaşa Ebru Maternity’den alınmış piyasada 12.90 TL bedeli olan L beden sıfır hiç kullanılmamış hamile alt iç çamaşır hediye edilecektir.

1 numaralı ürün: M Beden Turuncu renk T-shirt. Yanında turuncu renk çiçekli saç fuları hediyesidir. İçerisine siyah sıfır kol veya askılı badi ile kombin yapabilirsiniz. Dar paça siyah pantolon (13 numara) üzerine çok hoş duruyor. Fiyatı: 5 TL

$1.jpg

2 numaralı ürün: S Beden Şeftali rengi yarasa kol Bluz. İçerisine beyaz sıfır kol veya askılı badi ile kombin yapabilirsiniz. Haki renk pantolon (12 numara) üzerine çok hoş duruyor. Esnek kumaşa sahiptir. LCW 'dan alınmıştır. Hamileliğinizin her döneminde karnınızı çok şirin gösteriyor. Fiyatı: 5 TL

$2(a).jpg

3 numaralı ürün: M Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Pembe renk küçük pötikareli Gömlek. Her türlü kot veya kumaş pantolonla kullanabilirsiniz. Fiyatı: 5 TL

Eki Görüntüle 858234

$3(a).jpg

4 numaralı ürün: M Beden Ebru Maternity ‘den alınmış sıfır kol 2 katlı Bluz. Her türlü kot veya kumaş pantolonla kullanabilirsiniz. Fiyatı: 5 TL

$4(b).jpg

$4(a).jpg

5 numaralı ürün: Bordo renk Tunik. hamile taytınızla veya dar paça pantolonla (13 numara) beraber kullanabileceğiniz kullanışlı bir tunik. Kış ve bahar aylarında kullanılabilir. Üzerinde XXL beden yazıyor fakat likralı yapısı var XL bedene tam olur. L beden de kullanabilir. Fiyatı: 5 TL

$5(b).jpg

$5(a).jpg

6 numaralı ürün: 3 Numara L Beden Siyah üstü renkli kare desenleri olan tunik. Uzun kollu ve kollarında şirin kelebek figürleri, göğüs bölümünde ise düğme detayları var. Hamile taytınızla beraber kullanabileceğiniz kullanışlı bir tunik. Fiyatı: 10 TL

$6(b).jpg

$6(a).jpg

7 numaralı ürün: L Beden Mercan rengi espirili T-shirt. LCW'dan alınmştır. Fiyatı: 5 TL

$7(b).jpg

$7(a).jpg

8 numaralı ürün: L Beden Mavi renk göğüs altı genişleyen bluz Fiyatı: 5 TL

$8.jpg

9 numaralı ürün: L-XL Bedene uygun El örgüsü merserize bluz. İçerisine beyaz badi ile kombin yapabilirsiniz. Sıfır hiç kullanılmadı. Teyzeciğimin el emeği. Rengi de örgüsü de çok hoş Fiyatı: 10 TL

$9.jpg

10 numaralı ürün: Hardal renk hazır örgü uzun hırka. Kot veya tayt üzerine kullanabilirsiniz. Üzerinde benden yazmıyor. L ve XL Bedene uygun olur. Kış aylarında dışarıya çıkarken insanı çok sıcak tutuyor. Fiyatı: 5 TL

$10.jpg

11 numaralı ürün: 3 numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Kot Salopet. Yanında lila renk çiçekli saç fuları hediyesidir. Her türlü T-Shirt badi veya gömlekle kullanabileceğiniz bir üründür. . Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği artı yan düğmeleri mevcuttur. Önünde bulunan cep üzerine istediğiniz figürü iğneleyebilirsiniz. Ben nazar boncukları takarak kullandım. Fiyatı: 25 TL

$11(c).jpg

$11(b).jpg

$11(a).jpg

12 numaralı ürün: 3 Numara L Beden Ebru Maternity ‘den alınmış Haki renk keten pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Fiyatı: 15 TL

$12.jpg

13 numaralı ürün: 2 Numara M Beden Siyah Dar paça pantolon. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Kumaşı likralıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Çok rahat bir pantolondur. Fiyatı: 10 TL

$13.jpg

14 numaralı ürün: 40 Beden Siyah İspanyol paça pantolon. Bu pantolon kesinlikle ütü istemez. Yıkayıp kuruttuğunuz gibi kullanabilirsiniz. Hamileliğinizin ayına göre belini sıkılaştırabileceğiniz veya genişletebileceğiniz bel lastiği mevcuttur. Alvina malıdır. Belini terzide kendim yaptırarak hamile pantolonu haline getirdim. Fiyatı: 10 TL

$14.jpg

15 numaralı ürün: S Beden Ebru Maternity ‘den 199 TL'ye alınmış Mercan renk hamile Abiye. Gerdanı çiçek ve taş modellidir. Sol tarafında yukarıdan aşağıya doğru tül katmanları bulunmaktadır. Şirin şifon bir elbisedir. Şuan Ebru Maternity'deki indirimli fiyatı 85 TL. Oradada siyah rengi mevcut. Bendeki rengi hem mercan rengidir hem de bendeki fiyatı: 35 TL'dir.

$15.jpg

$1333711843368667_x.jpg

Hırka hamile için değil değilmi. Beğendim onu.

Özellikle hamileler için değil ancak hamileliğim esnasında kullanmak için aldım. Birkaç kez soğuklarda kullandım. Hamilelerde karnı sıkmıyor. Kullanışlı bir hırka. Ben hamile amaçlı aldım. Ancak hamile olmayanlarda kullanabilir.

özellikle hamileler için değil ancak hamileliğim esnasında kullanmak için aldım. Birkaç kez soğuklarda kullandım. Hamilelerde karnı sıkmıyor. Kullanışlı bir hırka. Ben hamile amaçlı aldım. Ancak hamile olmayanlarda kullanabilir.

65 kioyum. Yazdıklarınıaa göre çok bol gelecek. Bu tarz bir hırka istiyordum. Sanırım çokda kullanılmış değil

65 kioyum. Yazdıklarınıaa göre çok bol gelecek. Bu tarz bir hırka istiyordum. Sanırım çokda kullanılmış değil

Bende şuan 65 kg ım. İsterseniz mail adresi verin. Hırkayı giyip resim çekip mailinize atayım. Duruşunu görmüş olursunuz. Çok Kullanılmadı. Yeni gibi 2 kez yıkandı sadece. Yakın çekim yapıp daha detaylı resimlerini mailinize de gönderebilirim.

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek-cocuk-esya-2-el-takas/665156-hamileler-bakmadan-gecmeyin.html
Zaten konu açmışsınız, tekrar aynı ürünler için konu açmayınız lütfen ve lütfen bu topikte sattığınız ürünler içinde ayrı ayrı başlıklar açmayınız, yasaktır.
Satmak istediğiniz tüm giyim ürünlerini tek bir başlık altında satınız lütfen.
http://www.kadinlarkulubu.com/ikinc...ileler-icin-abiye-sok-fiyat.html#post32652104
http://www.kadinlarkulubu.com/el-emekleri/666230-satilik-el-emegi-merserize-bluz-sok-fiyat.html

X