Gelinlik Ayakkabısı az topuklu önü kapalı gelin ayakkabısı yok mu kızlarr yaaa....

berilem

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
35
0
gelin ayakkabıları çok güzel ama hepsi çok yüksek topuklu tamamen topuksuzda istemiyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum.bildiğiniz bi yerde az topuklu gelin ayakkabısı var mı?

tamda sizin istediğiniz gibi gelin ayakkabısı arıyordum bende geçen yaz, üstünde taş toka vs istemiyordum birde.

kırık beyaz , rugan, sade, normal topuklu , önü kapalı gelin ayakkabımı Flo'dan almıştım, üstelik 30 liraya:KK24:

benimkisi öyleydi :KK12: önü kapalı ve az topuklu ..izmir karşıyakadan almıştım :44: vardır illaki yaa :44:

floda var mı gerçekten hemen bakmak istiyorum.çok teşekkür ederim.umarıbende sade olsun istiyorumm istediğim gibi bulabilirim inşallah yaa.

floda var mı gerçekten hemen bakmak istiyorum.çok teşekkür ederim.umarıbende sade olsun istiyorumm istediğim gibi bulabilirim inşallah yaa.

eşimle ayaklarımıza kara sular inmişti aramaktan, bitürlü bulamamıştım bende, sürekli süslü püslü modeller çıkıyordu karşıma, bende tam tersi çok sade birşey olsun istiyordum, düğün sonrasıda kotlarla giyip çıkabiliyim diye:KK52:

Flo vitrininde bir tane sandalet gördüm, onun için girdik içeri, derken gelinlik ayakkabımı buldum:KK9:

burda olmaz deyip geçme yani mağazaları, mutlaka bulursun:KK16:

Aynı dertten yakınıyodum:) biraz pahalı ama inci ve celal gültekine bakın ben aldım bile harika modelleri var topukta 3cm-5cm arası

canım istanbulda mısın bilmiyorum ama eğer istanbuldaysan fatihte bir sürü kapalı az topuklu gelin ayakkabısı gördüm umarım işine yarar

Arkadaşlar Ankarada bildiğiniz bir yer var mı az topuklu gelin ayakkabısı bulabileceğim :26:

$ELLE.JPG $ELLE2.JPG

az topuklu mu sayılır babet mi sayılır bilmiyorum ama gelinliğin altına alternatifler..
Trendyolda ELLE butiğinde oldukça uygun fiyatlara.

gelin ayakkabıları çok güzel ama hepsi çok yüksek topuklu tamamen topuksuzda istemiyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum.bildiğiniz bi yerde az topuklu gelin ayakkabısı var mı?

Merhaba; Geçen Pazar günü kadıköy onur çarşısında tam istediğim gibi önü kapalı dantelli dolgu topuk ama çok yüksek değil çok da alçak değil 70 tl ye buldum ve hemen aldım istersen oraya bir bak istediğin modeli orada rahatlıkla bulabilirsin. :nazar:

bende dün antalyada az topuklu önü kapalı bir gelin ayakkabısı aradım ancak böyle bir şey bulamadım mecburen topuklu ve önü açık bir ayakkabı aldım. ama açıkcası içime sinerek aldım:) birde platform topuk olduğu için az topuktan bile rahatmış tavsiye ederim. Ben normalde hiç topuklu giymem ama platform topuklu ayakkabı beni rahatsız etmedi....

Canzone (CE3221) - Ayakkabı, Erkek Ayakkabı, Kadın Bayan Ayakkabı, Ayakkabı Markaları Modelleri

bu nasıl kızlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
nihayet alabildik ayakabılarımı daha az topuklu bişi istiyordum ama deneyince bayıldım inanılmaz rahat kodu bu değil bunun aynısı gibi
IZAEY1B05863410

Eklentiler

• Başlıksız-22.jpg
    Başlıksız-22.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 172
Kızlar ben genelde bu adresten ürünleri alırım güvenli alışveriş olduğu gibi ürünleri rahat ve şık. Sizlere de tavsiye ederim tavsiyeleriniz için de teşekkür ederim bir iki marka daha baktım onlarda güzele benziyor.

X