Lekeler, Çiller azelderm krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

powergirl

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
13
0
azelderm krem kullananlar yardımcı olurmusunuz??? lekeler icin sonuc alan oldumu.yanma kızarıklık yapıyormu.insan icini cıkılmicak vaziyete getirecekse hic almıyım

azelderm krem kullananlar yardımcı olurmusunuz??? lekeler icin sonuc alan oldumu.yanma kızarıklık yapıyormu.insan icini cıkılmicak vaziyete getirecekse hic almıyım

cildin hassasmı değilmi ona bak,hassas değilse herşeyi sür..benim gibi hassassa yüzün pörtlemesin dikkat et.

Azelderm zaten roza hastalığının tedavisinde kullanılan bir krem. Yani hassas ciltler için en uygun asit diyebilirim. Tabii kullanmadan önce mutlaka bir dermatologa danışın. Bunun dışında leke, akne, siyah nokta ve kapalı komedonların tedavisinde düzenli kullanımda etkili bir ilaç. Özellikle kızarık, kistik akneleriniz varsa önerilir.
Prospektüsünde sabah akşam kullanım önerilir ancak size en uygun kullanım şeklini ancak doktorunuz belirleyebilir. Aşırı doz kullanımlarda yanma, karıncalanma gibi yan etkilerin ortaya çıkması kolaylaşır.
Daha önce kullanmış biri olarak sadece kış aylarında, haftada 3 kez, geceleri temiz yüze uygulayarak en az 1 ay kullanıyorum. Mevsimi gelmişken yine elim bu kreme gitti. Tabii fiyatı ürküttü... 30 liraya aldığım kremin 66 lira olması hiç hoş olmadı... yine de azeleil asit içeren dermokozmetik ürünlere nazaran tolere edilebilir bir fiyat.
Unutmadan, eğer güneş kremi kullanmayacaksanız kesinlikle cildinize asit ürünleri, cilt soyucuları hatta peeling etkili temizleyicileri dahi kullanmayın. Kaş yapmak isterken göz çıkarmayın.

Ben kullanıyorum doktor verdi çok kaşıntı yapıyor birde baktım sivilce çıkarıyor bıraktım bu bir haftadır yine mecbur başladım bilmiyorm işe yarıyor mu emin deglm

Mrb.nisan ayında soğuk ağda bandını hızlı çektiğim için dudak kenarim tahriş oldu önce siyahlasti sonra rengi açıldı güneşe de çıkmadım ama tamamen eski haline dönmedi doktor azelderm verdi ama açıkçası korktum bazı yorumlar olumsuzdu.ne tavsiye edersiniz zamanla geçer mi? Nivea nasıl bu konuda?

Mrb.nisan ayında soğuk ağda bandını hızlı çektiğim için dudak kenarim tahriş oldu önce siyahlasti sonra rengi açıldı güneşe de çıkmadım ama tamamen eski haline dönmedi doktor azelderm verdi ama açıkçası korktum bazı yorumlar olumsuzdu.ne tavsiye edersiniz zamanla geçer mi? Nivea nasıl bu konuda?
Duzeldi mi lekeniz?

X