Azerbaycan Paylasim Alani (Tanisma)

misshuseynova,hos geldin canim a.s.Bakida kaldigin gunlerin dadini cikar bura geldiyin zaman cokozleyeceksin Bakini,aileni:çok üzgünüm:benneyaptımki

b.gif
a.gif
k.gif
i.gif
azerin men gun boyu bir nece defe gelirem kadinlar kulubune.her defe mutleq bura baxiram.mene birsey yazmaq istesen ozelden yaza bilmesen bura yaz:icecream:a bilersiz.

$efacim olur walla goruselim. bende burda cok SIKILIYORUM icim daralio cok fazla kiz arkadasim da yok.. gorusmeyi cok isterim. ogleden sora ewdeyim hep. bende insaat mimarlikta okuorum. 22 yasindayim.
yasamal taraflarinda oturuyorum, tri korono yaninda

haberleselim optum

$efacim olur walla goruselim. bende burda cok SIKILIYORUM icim daralio cok fazla kiz arkadasim da yok.. gorusmeyi cok isterim. ogleden sora ewdeyim hep. bende insaat mimarlikta okuorum. 22 yasindayim.
yasamal taraflarinda oturuyorum, tri korono yaninda

haberleselim optum

YA İÇİM HUZUNLEDİ. Canım bakım senın sokasenağlama ğının ismini duyunca bile boyle hasretden yanacagımı tahmin etmezdım.

m.gif
e.gif
r.gif
h.gif
a.gif
b.gif
a.gif
bayanlar.noldu herkes susuyor.bir ara ne guzel arkadaslik ediyorduk.simdi hersek susuyor.kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuu?

yo vaar. canım. ne demek. hmm neyleyirsen;
Eh bakıda gunler nece keçir? Ya men butun gunu evdeyem ne yaza bılırım kı

s.gif
a.gif
l.gif
a.gif
m.gif
l.gif
a.gif
r.gif
azerin baci.her defe gelirem heckim yoxdur icim SIXILIRDI .bakida indi hava soyuqdur.5 gun bir gun bahar bir gun qisdir.menim de nenemle dayim qizigelib genceden.vallah 5 gundur surunurem baki kucelerinde.onlari gezdiririm seheri qohum evlerini.olurem yorgunluqdan.yerin melum baci seher bezedilir bayrama gore:teselli:

Selam kızlar. Bayram geliyor. Herkes memleketine gidiyor. Ben bayramda evimdeyim.:çok üzgünüm: Canlarımla sadece msn den bayramlaşa bilicem. Oysa onlara sarılmak isterdim. :1hug:
Hüzünlüyüm.
Azeriler.... Bayramda neredesiniz?????????????????????

Sevincinizi ve hüzünlerinizi paylaşın, lütfen. Mutluluklar paylaştıkca artıyor, hüzünler paylaştıkca azalıyormuş. Bekliyorum....:kahve:

Bayramda, soframızda neler olucak. Bunu da paylaşalım. En güzel vinegret tarifini arıyorum. Bilen varsa,eklesin lütfen.a.s.

m.gif
e.gif
r.gif
h.gif
a.gif
b.gif
a.gif
mehin banu.sizi ilk kez goruyorum.isminiz en sevdiyim kiz ismi.hep kizim olursa mehinbanu koyacam ismi derdim yerimseniben ben bakudeyim.ama bayramda memleketime Genceye gidicem.annemlerin yanina.tahmin ediyorum oralar simdi cok guzeldir,ozellikle meseleri daglari.bu arada sizin icin istediyiniz salatanin tarifini arasdiricam.benim dayimin esi guzel yapar.bu arada azerin baci oxusan sene de qucaq dolusu salam yollayiram.:icecream: a.s
.[/SIZE][/COLOR]

Selam,canım. İlgine teşekkürler. Ben de mehinbanu ismini çok severim. Bu isim bizlere Nizamiden, Firdovsiden hatıra. Genceyi bilirim ve severim. Bizlerden de kucak dolusu selamlar Genceye, annenlere. Toprağımızın her karışının keyfini çıkar, doya-doya gez. Gerçi tadına doyulmaz.:nazar: Evlenip, Türkiyeye yerleştiğinde ha dediğinde gidemeyeceksin.

Selametle kal canım.a.s.

salamlar xanimlar.esil men cox tesekkur edirem onemseyip cavab yazdiginiz ucun mehinbanu.menim ucun maraqlidir siz turkiyede harda qalirsiz ve ne qederdir ordasiz? men vetenimi cox sevirem ve gezmeyi de bir o qeder sevdiyim ucun cox gezirem yerimseniben amma doymaq olmur ki vetene.insallah sizde doya doya gezersiz en qisa zamanda.seni de unutmadim azerin baci.eyni arzuyu sizin ucun de arzulayiram.derinden nefes alarsiz insallah azerbaycanimizdaa.s

selam ben türkiyeliyim ama dedelerim azeri sizleri tanımak istiyorum.yazarsanız görüşelim.

selam ben türkiyeliyim ama dedelerim azeri sizleri tanımak istiyorum.yazarsanız görüşelim.

Aleyküm selam, canım. Hoşgeldin. Biz de seni tanımak isteriz. Dedelerin Azerbaycanın hangi bölgesinden göç etmiş Türkiyeye? Paylaşalım bunları . Bir bakarsınız akraba çıkmışız.

:1hug:

s.gif
a.gif
l.gif
a.gif
m.gif
l.gif
a.gif
r.gif
hanimlar.ben goremeyeli yeni arkada sgelmis aramiza cok sevindim :1hug: gercekden ismini zne dedeleriniz nerden anlatirsaniz sevinirim.mehinbanu abla dogru soyluyor kim bilir belki akarabayiz ne guzel olurdu :teytey: turkiyenin neresinde yasiyorsunuz? ben azerbaycanda yasiyorum bas kentinde Bakude.ama aslen Genceliyim.annemle babam orda yasiyor ben bakude calisiyorum .ogretmenim,turk talebelere ingilizce dersi veriyorum

m.gif
e.gif
r.gif
h.gif
a.gif
b.gif
a.gif
herkese.ayrica gecmis bayraminiz da mubarek.hanimlar nerdesiz yine sesiniz solugunuz kesildi yahu sengözlerimebaksanab

31 aralık-Dünya Azerbaycanlılar gününüz mübarek olsun.:1hug:a.s.

m.gif
u.gif
t.gif
l.gif
u.gif
senler.insallah 2008 hamiya basari huzur sevinc getirer.unudulmaz gozellikde il olar butun qelbi gozel insanlar ucun
a.s.Şeniz

benim dedelerim 93 harbinde bir rus subay aracılığı ile kaçarak ağrıya yerleşmişler. ama kardeşlerin bir bölümü orada kalmış. dedemin aşiretine karakalpaklar deniyormuş, azerbaycandaki akrabalar ile bir süre gizlice mektuplaşmışlar. daha sonra oradaki yakın akrabaların sibiryaya sürüldüğü söyleniyor. sonrada iletişim kopmuş. Biz babamın eğitimci olması nedeniyle türkiyenin çeşitli illerinde bulunduk. şu an eşim dolayısıyla Bursada yaşıyorum. bende seni tanımak isterim. selamlar.

Hanımlar,ben azeri değilim ama Bakü den yeni geldim.Oğlumu orada evlendirdim.21 Dekabr 2007 de toyumuz vardı.a.s Oğlum ve Gelinim orada çalışıyorlar.İzinleri olmadığı için toyumuzu orada yaptık.Ama iyi ki de yapmışız.Çok güzel insanlarla tanıştım.Ne kadar misafirperverler,nasıl sıcak ve samimi insanlar,hele oğlumun bir komşusu vardı.Dr.Aybeniz Hanım,ilgisini alakasına bayıldım.
Bakü çok güzel bir şehir,gez gez bu arada bitiremedik.İnşallah bir dahaki sefere diyerek ve üzülerek ayrldım oradan.Hepinize sevgiler salamlar...Şeniz a.s.

X