azosperm+tupbebek tedavisi+stres -depresyon sonuc kilo :(

umutsuzmutsuz1971

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
1
0
Merhaba

Yogun bir tedavi sonucunda malesef bebislerimize kavusamadik ama nur topu gibi sorunlarimiz oldu.oncelikle benim vermem gereken kiloyu ornek gosterebilrim.20 kilo kadar :KK43:(((

Gun gun yediklerimi ve azosperm kasisinda neler yaptigimizi yazicam insallah.aslinda esimde bende hicbirsey yapmiyoruz.benbugun rejime basladim.bakalim artik hayirlisi
Kilom 84.200 :KK43:((

Su an aldigim sakinlestirici surup yuzunden cok uykum var.daha sonra devam ederim

ruhan

Ya Kuddüs
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2010
547
12
canım geçmiş olsun. yine olur inşallah kucağına alırsın sağlıkla bebeğini.
antidepresan kullanıyorum bana da çok kg yaptı aynı senin gibi 20 kg fazlam var

cansunida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
1.739
245
Merhaba

Yogun bir tedavi sonucunda malesef bebislerimize kavusamadik ama nur topu gibi sorunlarimiz oldu.oncelikle benim vermem gereken kiloyu ornek gosterebilrim.20 kilo kadar :KK43:(((

Gun gun yediklerimi ve azosperm kasisinda neler yaptigimizi yazicam insallah.aslinda esimde bende hicbirsey yapmiyoruz.benbugun rejime basladim.bakalim artik hayirlisi
Kilom 84.200 :KK43:((

Su an aldigim sakinlestirici surup yuzunden cok uykum var.daha sonra devam ederim

azosperm-yumurtasızlıktan dolayı tüp bebek iptali-stresss-pskoloji bozukluğu -alınması gereken hormon ilaçlarım var yakında bende kilo almaya başlarım iştahım açıldı ilaçlardan dolayı:KK43:((
çok geçmiş olsun cnm sana inşallah rabbim en kısa zmnda verir bebeğini...