Kontakt Lens B&L green ocean kullananlar

duyguboyraz

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
7
0
42
Arkadaşlar green ocean almayı düşünüyorum çok doğal durmadığınında farkındayım ama lens olsun doğal olsun demek bana biraz saçma geliyo :kedi:
Kullananlar varsa fotoğraflarını paylaşabilrler mi?Az önce iki kullanıcının eklediklerini gördüm ama fikir sahibi olamadım hihoyyyt

canım ben kullanıyorum kullandgm en şahane lens dıyebılırım bnm gozler ırı ve cok koyu renk..bu yuzden cok dogal duruyor.kalın tabaka ve bıraz damarlı ama sıbırya kurdu gbı açıo gozu..grısıde var ama oceandan sonra baska bı lens kullanamıyorum..smdıkı hedefım solotıca :)

ben lens market com dan getrtıyorum telden arıom kredı krtından 68 tl solusyonda gelıyor..hanı solotıca gbı aşırı dogal deıl ama alıpta begenmeyen yok o lensı :) yenı uye olmasam resm koyardım ama 100 e ulasmadm henuz...avatarımdakı green ocean b&l

bosh lomb green ocean taktim // az once cikardim// gozlerimde batma kasinma bulanik gorme oldu;;;; daha once de 2 kere lens aldim hers seferinde bu sikayetler oldu farkli markalarda da/// siz nasil rahat ediosunuz lensle//ajda pekkan seren serengil surekli lens takiyo mesela,,,, nasil dayaniyolar anlamiorm,,,,,,, cap olarak 2 secenek vardi ben standart olani aldim.. acaba buyuk olnanimi amaliyim bu yuzden olabilirmi bu sorunlar

canım aylıklarda en rahat en doğal lens amazon colors genelde burda aylık kullanan arkadaşların hepsi amazon kullanıyolar b&l lens bi kere arkadaşımın göz kapağının içine kaçmıştı takılıyo yapışıyo lütfen ama lütfen dikkat et eyvahedigeldismile

ya bazı lenslerde garip ama lens kabul etmiyor
belki seninki öyledir bi doktora danıs istersen
gözlerinde alerjik bi sorunda olabilir

X