B12 hapı kilo aldırır mı?

Hilall19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2014
47
2
Kızlar kardeşim kilo almak icin eczanenin verdigi nerox b12 vitamini ve santafer fort ilaçlarını kullanıcak kilo alırmı

merhaba ; ben B komplex vitamini kullanıorum . B1 B6 B12 içeren . Biraz iştah açtığı doğrudr .Ama birazda sizin metabolizmanıza , yaşınıza , yaşam düzeninize bağlı..

Bende eczaneye gittim solgarın b 12 ilacını istedim vermedi b12 yi ölçtürün öyle alın dedi. Unutkanlık ve halsizlik var deyince omega 3 verdi. Siz ölçtürdünüz mü?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar kardeşim kilo almak icin eczanenin verdigi nerox b12 vitamini ve santafer fort ilaçlarını kullanıcak kilo alırmı

kesinlikle aldırmaz tam tersine kilo vermenize yardımcı olur bu konuyla ilgili çok saygın prof.lerin görüşlerini araştırabilirsin..D vitamini demir ve b12 eksiklği hayatı zindaann ederr tatlım.kilo aldıran kan ilaçlarıdır b12 değil ferrum gibi .

Son düzenleme:
ben yılda 1 kez b 12 iğnesi vuruluyorum. toplam 10 adet iğne yiyiorum. ve iğne vurulduktan sonar iştahım o kadar açılıyor ki kendimi zapt edemiyorum. normalde de iştahlıyım. kendimi salsam 100 kilo olabilirim. Allah korusun...:KK45:
doctor yine b12 Verdi. bayram tatilinden sonar başlayacağım. gelsin 3-5 kilo....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bu hapı bir dönem el ve ayak yanması yaşadığım süreçte kullanmıştım,o dönem 6 ayda 2,5 kilo aldım lakin bunu bu haptan sebep mi aldım tam olarak kestiremiyorum

ben 2 ay boyunca günde iki kere kullandım. b12 vitamini eksikliği vardı bende. içinde folik asit falan da vardı yanlış hatırlamıyorsam. ve başka b türü vitaminler. ama kilo almadım. sadece biraz fazla iştahım açıldı. onda da su içerek iştahımı kontrol etmeye çalıştım :)

ayrıyeten kansızlık olunca demir içeren ilaç da kullandım. o da kiloma etki etmedi :)

Son düzenleme:

Nero B12 banada verdi ayriyetten kan ilaclari falanda var tabi doktor demir eksikligi ve kansizlik var.. çevremde kullananlar vardı ablam sırf kilo aldırıyor diye kullanmiyo öyle diyince bi hevesle her akşam içiyorum ama günde 1 tane yazmış bna kardesinize günde kaç yazdı ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Nero B12 banada verdi ayriyetten kan ilaclari falanda var tabi doktor demir eksikligi ve kansizlik var.. çevremde kullananlar vardı ablam sırf kilo aldırıyor diye kullanmiyo öyle diyince bi hevesle her akşam içiyorum ama günde 1 tane yazmış bna kardesinize günde kaç yazdı ??

Suan 2 kilo aldım gözüküyo daha 6 ncı gündeyim

Suan 2 kilo aldım gözüküyo daha 6 ncı gündeyim

Bende 7 gün oldu alalı 5 kere içtim 2 gün başka yerdeydim götürmeyi unutmuşum kan ilaçların faydası oldu mu bilmiyorum ama 37dydim 38 oldum

Arkadaşlar B12 vitaminini tek başına bilemem ama multivitaminler özellikle hiper,ultra, süper başlıklı multivitaminler kesinlikle kilo aldırıyor supradyn bile...Ama karaciğeri çok yoruyorlar benim hissettiğim bu yönde ve ben çok istesem de vitamin kullanamıyorum hele kompleks vitamin kilo aldırıyor bana bir bayan olarak istenmeyen bir durum...Bilgim bu şekildedir isteyenler kilo almak için arada kullansınlar derim... Bir de tereyağı ve kefir kilo aldırıyor ama dikkat etmezseniz sadece göbekten alırsınız...:KK49:

Vitamin haplari kilo aldirmaz diyenler olmus evet vitaminler dogrudan kilo aldirmaz fakat istah acar yani dolayli yoldan kilo aldirir.Bilginize..

X