Baba 13 yaşında anne ise 12...

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$baba-13-yasinda-anne-ise-12--4271429.Jpeg

İngiltere'nin en genç annesi 12 en genç babası ise 13 yaşında. Tüm ülkenin konuştuğu şoke eden olayda 12 yaşındaki kız çocuğu bir bebek dünyaya getirdi.

Baba 13 yaşında anne ise 12...

Bugünkü Sun gazetesinin birinci sayfa "İngiltere'nin en genç anne babası" manşetli haberine göre, geçen hafta gerçekleşen doğum ile 13 yaşındaki anne ve 13 yaşındaki baba, ülkenin en genç anne-babası oldu.

Haberde genç annenin 12 yaşında olduğu ve hala ilkokulda okuduğu belirtildi, baba ise 13 yaşında. 12 yaşındaki annenin, doğumu Pazar akşamı yaptığı, 3.18 kg ağırlıkta bir kız çocuğu dünyaya getirdiği belirtildi. Yasal nedenlerle ismi açıklanmayan 12 yaşındaki genç annenin, 27 yaşındaki annesi ile Kuzey Londra'da yaşadığı belirtildi. Haberde İngiltere'nin en genç çiftinin, çocuklarını birlikte yetiştirmeyi planladıklarının öğrenildiği yazıldı. milliyet

basligi gorunce direk ingiltere oldugunu anladim. bu kadar yozlasmis bir ulke daha yoktur heralde.
ama tabii 60 yasindaki baba 12 yasinda anne dese turkiye afganistan falan olurdu. bu yonden hala bir tik ileride. bir de cocugu klozete dogurup sifon cekmiyorlar en aZindan genc ananeler buyutuveriyor.

basligi gorunce direk ingiltere oldugunu anladim. bu kadar yozlasmis bir ulke daha yoktur heralde.
ama tabii 60 yasindaki baba 12 yasinda anne dese turkiye afganistan falan olurdu. bu yonden hala bir tik ileride. bir de cocugu klozete dogurup sifon cekmiyorlar en aZindan genc ananeler buyutuveriyor.

aynen ben de başlığı görünce kesin ingilteredir demiştim, var bu ülkede bi gariplik

eeee canım o kitap biz de de aylarca bestseller dı ya:KK1::KK1:

ya biz zaten ..... siralamasiyla google a rezil olmus bir milletiz. devlet ve aile yapisi bizde de oyle olsa en genc ananeligi kimselere kaptirmazdik :KK33:

12 yaşında bir Çocuğun doğum yapıyor olması ve çocuk doğurması ne kadar tuhaff :26::26: çocuk o daha yaaa :KK30::KK30::KK30:

discovery ıd izliyorum çok ister istemez aile yaşantıları vb. şeyler de öğreniliyor.

abd deki olaylar anlatılıyor daha çok, amerikada da çok fazla genç yaşta çocuk sahibi olmak sanırım.

Ne kadar enteresan dimi, burda "çocuk gelin"ler diye kampanya başlatıyoruz, orada kendi isteğiyle kız, "çocuk anne" oluyor... çocuk gelin dediklerimizin bir kısmı belkide kendi isteğiyle evleniyor.. :44:

Bu arada arkadaşa katılıyorum "çocuk p...." dünyada birinciymişiz. bizimde toplum yapımız müsait olsa İngiltere'yi aratmazdık heralde...

X