Babalar Günü...

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.738
203.202
52
IMG_1208.JPG

Bir babam vardı, kaşlarını çatınca korkudan nereye saklanacağımı bilemediğim, yaptıklarımı onayladığında bıyık altı gülümsemesiyle yüzümde güller açtıran.
Bir babam vardı, gece eve döndüğünde getirdiği çikolatalarla çocuk yüreğimi mutlulukla dolduran.
Sertti, otoriterdi belki ama yüreği pamuk gibiydi, ağız dolusu babacığım deyip boynuna sarılıp Babalar gününü kutlamak için neler vermezdim ki, toprağına bile kmlerce uzak olup ben geldim diyemediğim babamın Babalar günü kutlu olsun, iyi ki benim babamdın.

Kazen Kazen , Curly Curly ve dünyalar tatlısı bir baba olan eşimin, biyolojik olan veya olmayan, baba sıcaklığını, şefkatini gösteren tüm babaların Babalar günü kutlu olsun.

Bugün hepiniz babalarınıza kocaman sarılın ve yanınızda oldukları için teşekkür edin.

Ömrünü 6 çocuğuna adayan
İyi birer insan olsunlar
Güzel bir hayatları olsun
Dokundukları hayatlara güzellik katsın diye uğraşan can babamın
Babamın görev zamanlarında bize yokluğunu hissettirmemek için elinden gelenin fazlasını yapan dünya gözlü annemin
ve kardeşine , evladına, arkadaşına, sokak hayvanlarına yeri geldiğinde ebeveynlerine baba gibi sahip çıkan
koruyan kollayan herkezin babalar günü kutlu olsun

O minik kız çocugu belki rüyasına gelirsin özlem duydugu şevkatli dokunuşun ile saçlarında ellerini gezdirir ılık öpüçüğüyle bir buse verirsin anlına diye bekler durur
Yine gelmedin .BaBa....
Kazen Kazen abiciğim babalar günün kutlu olsun...

X