Babam annemi aldatıyor !

Zaynna

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
80
116
28
Merhaba herkese şu an napıcağımı bilemiyorum. Dün whatsapp webden öğrendim.İğreniyorum kendisinden şu an beynim durdu iki kardeşim var. Annem böyle bişeyi kaldıramaz takıntılı bi insan ayrılsalar sürekli naptı etti kendi kendini yer 25 yıllık evliler nerdeyse.Ben anneme de kardeşlerime de bakarım işim gücüm var çok şükür ama bilmiyorum şu an anneme söylemeli miyim yoksa babamla mı konuşuyım?yoksa ölü taklidi mi yapıyım ki mümkün değil bilmiyorum lütfen bi akıl verin
Bu arada babam şimdiye kadar bizle çok ilgiliydi bişeyimizi eksik etmez annemle de mutlu gözüküyorlar şu an dışardan ama neyimiz yetemediyse nefret ediyorum kendisinden napıyım lütfen bişey diyin
EDİT:Bugün tekrar baktım mesajlara sanırım dini nikah yapmışlar evlilik yıldönümü lafı geçti ve bununla kalsa iyi iki tane daha yabancı numarayla mesajlaştı bitanesi almanya numarası.Allahım kafayı yicem evden çıkıp sırayla hepsine günaydın canım diye mesaj atıyor adam harem kurmuş resmen kendine.Anlamadığım kısmı nasıl ne ara yaptı bunları sabah çıkar bi sokak aşağıda dükkanı var oraya gider akşam 8de eve gelir çok nadir karşıda bi akrabamız var ona gidiyorum der ertesi sabah gelir ama demek ki o akraba akraba değilmiş, bilmiyorum .
Ve vakit ayırıp yorum yaptığınız için hepinize teşekkür ederim ama sessiz kal diyenler hala aynı mı düşünüyor merak ediyorum annem bunları hakedicek bi kadın değil bunca yıl battı çıktı sülalesiyle uğraştı bi kere ah etmedi gitti çalıştı babama herşeyde destek oldu,herşeye sabretti .tam yeni yeni yüzü gülüyordu şimdi ben yeniden dünyasını karartmak istemiyorum ama göz göre göre de aptal yerine konulmasına dayanamıyorum. Bu arada bilmediğinden eminim belki boşamaz ama sessiz kalıcak bi kadın değil bizim onun yanında olucağımızın farkında burnundan getirirdi.
Bu arada bunları yazarken kapıda kaldım babamı aramış annem. koşa koşa geldi gelirken benim sevdiğim bi tatlı var ondan almış . Al bunu yüzün gülsün dedi sarıldı o kadar kötü hissediyorum ki şu an hala konduramıyorum nefret etmeye çalışıyorum ama onuda yapamıyorum . Aynı evin içinde nasıl hiç bişey olmamış gibi davranıcam bilmiyorum.

Son düzenleme:
Babanız zaten şüpheliymiş ki whatsapp webi yükleyip kontrol etmişsiniz.
Ben olsam karışmazdım.

Ben olsam bilmek isterdim ya. Bilmiyorum zir bir durum icindesiniz annenizi taniyan sizsiniz ama dunya basima yikilacak olsada bilmeyi tercih ederdim.

Annene sakin soyleme once babanla konus.Bi de tek gecelik seyler mi yoksa birine mi takilmis

Yok sen evlat olarak sakın karışma. Ben aynı hataya düştüm suçlu ben oldum. Yakın zamanda birebir yaşadım ama tam tersini.

Ben bu tip konularda evlatların müdahil olmasını doğru bulmuyorum.
Maalesef çok haklısın.
Allahım hiç kimsenin başına vermesin de gerçekten kendi annen olunca aslan kesiliyorsun da keşke sonuç verse.
Bir arkadaşım babayla aldatan kadını elaleme rezil etti,baba hiç utanmadı daha da arsızlaştı. Evi terk etti,bu defa anne "koca benim sen ne karışırsın,bak adam gitti" diye kızını suçladı günlerce.

Gözümün içine baka baka anneme ihanet etmesine razı mı ol diyosunuz? Gününü gün etsin annem dünyadan habersiz onu mu beklesin evde

Bir kadının aldatıldığını farketmeyeceğine ihtimal vermiyorum. Belki anneniz durumu biliyor, belki evlilik düzenleri bu şekilde, belki bilmiyor ama öğrense de toz kondurmayıp sizi suçlu ilan edecek, belki öğrense de kabul edecek ama siz evladısınız size karşı mahcup hissedecek.
Bir evladın anne ile baba arasındaki ilişkinin dinamiğine hakim olması pek mümkün değil.

Maalesef çok haklısın.
Allahım hiç kimsenin başına vermesin de gerçekten kendi annen olunca aslan kesiliyorsun da keşke sonuç verse.
Bir arkadaşım babayla aldatan kadını elaleme rezil etti,baba hiç utanmadı daha da arsızlaştı. Evi terk etti,bu defa anne "koca benim sen ne karışırsın,bak adam gitti" diye kızını suçladı günlerce.

Bu örnekten o kadar çok var ki.
Bende daha da uç noktada olanı var. Anneyle baba açık evlilik yaşıyor, öyle karar almışlar öyle mutlular. Çocuk babanın aldattığını düşünüp ortalığı birbirine katıyor, altından bambaşka şeyler çıkıyor. Çocuk hooop yurda gönderiliyor. Aradan 10-12 sene geçmiştir hala düzelmedi arası ailesiyle.

Merhaba herkese şu an napıcağımı bilemiyorum. Dün whatsapp webden öğrendim.İğreniyorum kendisinden şu an beynim durdu iki kardeşim var. Annem böyle bişeyi kaldıramaz takıntılı bi insan ayrılsalar sürekli naptı etti kendi kendini yer 25 yıllık evliler nerdeyse.Ben anneme de kardeşlerime de bakarım işim gücüm var çok şükür ama bilmiyorum şu an anneme söylemeli miyim yoksa babamla mı konuşuyım?yoksa ölü taklidi mi yapıyım ki mümkün değil bilmiyorum lütfen bi akıl verin
Bu arada babam şimdiye kadar bizle çok ilgiliydi bişeyimizi eksik etmez annemle de mutlu gözüküyorlar şu an dışardan ama neyimiz yetemediyse nefret ediyorum kendisinden napıyım lütfen bişey diyin
Biz bunu bilmem kaç kere yaşadık çok da kötü zamanlar geçirdik duyulmayanları bilmiyorum ama ilk gerçek aldatmayı annem fesat komşularından duymuştu ve sonra boşandılar sonrası kabus gibiydi hepimiz için yıllarca ayrı yaşadılar ve sonra özürler araya akrabalar girdi falan derken yeniden evlendiler her şey iyi gidiyo sanıyoduk..geçen kış ailemin yanına gittim babam işleri olduğunu söyledi iş yerine bakabilir misin dedi ok dedim gittim..bilgisayarda dizi izliyorum sıkıntıdan birden faceden bildirim geldi açtım baktım falan msj gelmiş bakayım dedim..evimize girip çıkan öğrenci bi kız üstelik annem ona annelik etmişti msjları görünce elim ayağım titremeye başladı sonra fotolarını çektim msjların çıktım gittim eve..sabaha kadar uyumadım kimseyle konuşmadım düşündüm nasıl yapsam diye ertesi gün yemekte anneme bi laf söyledi sonra bende gidelim anne burdan her şey aynı bu adam değişmez dedim ordan bi kalktı baba dövecek beni resmen nasıl bağırıyo sen kime bu adam diyosun diye dedim daha dur daha bişey demedim hayatımızı mahvettin sen susuyosam anneme saygımdan dedim çıktı gitti evden..annem neden böyle yaptın ki babana ortada bişey yoktu dedi sen öyle san anne yok san görme seni aptal yerine koyuyo bunlar dedim..ne demek istiyosun sen dedi msjları gösterdim annem o kadar üzüldü ki toparlan gidelim dedim istemiyorum bu adamla yaşamanı olaylar olaylar işte çok uzattım öyle bi hale geldi ki ne kılıflar uydurdular anlatamam ne yalanlar sıyırdı kendini tabi bi şekilde lanet olsun dedim bende ne haliniz varsa görün..söylemeyin babanızla konuşun öncelikle bence anneniz çok sancılı şeyler yaşamasın hiç diilse

bir anne kızının aldatıldıgını bilse susarmıydı . yada sus diyenler kendi baslatına gelse ve insanlar kocaman bir ihanet iş cevirme ve hiç bir seyden habersiz saf hibi kalmıs biri yokmus gibi susmayı tercih etseler neyaprdı .

baban olabilr ama bunu yapmadan düsünecekti. annene söyle zaman gösterir bilsin .

söyşe gerisine karısma ister bosanır ister barısır ister kendini kandırır

Kocasını whatsapp webden takip edeni duydum da babasını takip edeni ilk defa duyuyorum. Her şey iyi gidiyorsa böyle bir şeyi neden yaparsınız, sonucunda hiç bir şey yapamayacaksanız kendinizden başka kime ettiniz bu durumda.

Bence annenle normal bir şekilde sohbet ederken lafı dolandırıp babam böyle bişey yapsa sen napardın gibilerinden bir soru sor. Eğer asla gururuma yediremezdim ayrılırdım tarzı konuşursa o zaman söylemeyi düşünebilirsin. Ancak bu saatten sonra ayrılıp ne yapacağım sineye çekerim derse hiç ağzını açma. Boşu boşuna annenin gururunu kırmaya gerek yok.

X