Babam erkek arkadaşıma ve evliliğe sıcak bakmıyor

Put a lit on it

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
423
113
28
Kızlar erkek arkadaşımla okul bitince evliliği düşünüyorum daha doğrusu beklerdim biraz daha ama farklı şehirlerde oldugumuz icin cok zor oluyor. Babam da sıcak bakmıyor daha 22 yaşındasın en az 5-6 sene var önünde,daha cok insan cıkar karşına diyor. Karşına ilk çıkan erkekle evlenmek doğru mu diyor.
Ben de gerçek düşüncelerimi söyleyemiyorum önyargılı olmasın yavaş yavaş alışır bu düşünceye diye nasıl davranmalıyım?

magicat

tam zamanlı anne
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
5.104
18.125
Baban yerden göğe kadar haklı. Erkek arkadaşınla yine de illa evlenmek istersen tanışın şimdilik hemen evlenmeye niyetimiz yok bizim de deyin.

Erkek arkadaşının okul, askerlik, iş bulma gibi problemleri var mı? Eğer o sıkıntıları varsa önce onları çözsün sonra evlilik yoluna girin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2337 gün geçti.

ssirun

BOY:1.75 BAŞLANGIÇ:74,5 GÜNCEL:72,1 HEDEF:65
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
320
596
kız sen benimle yaşıtsın.
ben hem okuyorum hem çalışıyorum.
erkek arkadaşım ayrı bir şehirde.
biz de evlilik düşünüyoruz.

ama babam duymasın bilmesin diye hayatımı yalanlarla çevirdim siz nasıl diyosunuz babalara ben evlencem diye?
ben babama desem adam kahrolur yaa kıyamam valla babama :KK70:
ben mi aileme aşırı düşkünüm ayrılıp kopmayı meydan okumayı gözüm yemiyor siz mi çok cesursunuz :KK43:

ama bence de erken bekle biraz.

Put a lit on it

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
423
113
28
Baban yerden göğe kadar haklı. Erkek arkadaşınla yine de illa evlenmek istersen tanışın şimdilik hemen evlenmeye niyetimiz yok bizim de deyin.

Erkek arkadaşının okul, askerlik, iş bulma gibi problemleri var mı? Eğer o sıkıntıları varsa önce onları çözsün sonra evlilik yoluna girin.
Hayır o çalışıyor öyle dertleri yok o yüzden beklemek istemiyor

Put a lit on it

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
423
113
28
kız sen benimle yaşıtsın.
ben hem okuyorum hem çalışıyorum.
erkek arkadaşım ayrı bir şehirde.
biz de evlilik düşünüyoruz.

ama babam duymasın bilmesin diye hayatımı yalanlarla çevirdim siz nasıl diyosunuz babalara ben evlencem diye?
ben babama desem adam kahrolur yaa kıyamam valla babama :KK70:
ben mi aileme aşırı düşkünüm ayrılıp kopmayı meydan okumayı gözüm yemiyor siz mi çok cesursunuz :KK43:

ama bence de erken bekle biraz.
Ben demiyorum annem her şeyi söylüyor :KK43:

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158
Kızlar erkek arkadaşımla okul bitince evliliği düşünüyorum daha doğrusu beklerdim biraz daha ama farklı şehirlerde oldugumuz icin cok zor oluyor. Babam da sıcak bakmıyor daha 22 yaşındasın en az 5-6 sene var önünde,daha cok insan cıkar karşına diyor. Karşına ilk çıkan erkekle evlenmek doğru mu diyor.
Ben de gerçek düşüncelerimi söyleyemiyorum önyargılı olmasın yavaş yavaş alışır bu düşünceye diye nasıl davranmalıyım?

Ne kadar suredir birliktesiniz? Ne siklikla gorusuyorsunuz? Onu yeterince taniyor musunuz?
Gene de minimum ise girmeyi ve bir sure calismayi bekleyin.

Fitne_fucur

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
28.945
109.952
Hayır o çalışıyor öyle dertleri yok o yüzden beklemek istemiyor

peki sen ne istiyorsun?
çocuk beklemek istemiyor diye evlenilir mi.. benim şartlarım uygun sende bana uydur yani..
baban akıllı adammış babanı dinle..

hunter7

şükür...:))
Pro Üye
23 Temmuz 2009
3.661
8.268
22 yaş, evlilik için çok erken.ben 35 sene önce 20 yaşında evlenmiştim.o zaman bile, 1 sene sonra pişman olmuştum.arkadaşlarım,yaşıtlarım babaevinde sefa sürerken,ben kayınpeder,kayınvalide sorunlarıyla uğraşıyordum.
yapmayın,gençliğinize yazık.eğer ki erkek arkadaşınız,size değer veriyorsa, okulunuzun bitmesini,babanızın ikna olmasını beklemeli.