babam eşimle konuşacak!

Merhaba kızlar. Önceki konumu okuyanlar bilirler tanırlar beni. bunalrla ilgili babamla konuştum o da eşimle konuşacak, daha mı iyi olur eşimin tepkisi ne olur bilemiyorum..10 aylık evliyiz artık,eşimle sorunlarımızı ailelere yansıtmadan çözmeye çalıştım hep. Ama değişmedi değişmedi. :KK12: İddaa var,hakaret var,küfür var,aşırı kıskançlık var,psikolojik şiddet var,kısıtlama var evliliğimizde. Ve malesef en son şiddete kadar vardı :KK43: Annemler bize gelir ayda bir kere başka şehirde oturuyolar eşim hiç güler yüz göstermez konuşmaz surat asar,beni göndermez kendi götürmez 1 saatlik mesafe 8 ay gitmedik düşünün.. Sabrettim hep değişir alışmaya çalışıyodur diye. Yeni evliyken bu kadar gelmemelilermiş bikaç ay geçmeliymiş,ben çok düşkünüm anneme babama kardeşlerime onlarda bana aynı şekilde,telde konuşurum yeter bu kadar der bu kadar konuşulur mu der götürmeye götürmez gelseler surat yapar.. Bana kızdığı zamanlardaki küfürlerini hakaretlerini unutamıyorum! Yüzüne baktıkça hep aklımda. Asla özür dilemez sinirle söyledim demez.. En son annesine söyledim anne oğlun iddaa oynuyo çok paralar kaybetti bileziklerim gitti 10 bin tl kredi çekti daha da ablasına borcu varmış dedim,kadın şok oldu babası duymasın dedi kahrından ölür dedi.. konuşucam ben onunla dedi,konuştu da sonra eşim demiş ki siz onun yaptıklarını biliyo musunuz önce o kendi yaptıklarını anlatsın, ben de anlattım eşimin beni suçladığı şeyleri..Tekrar size de anlatıyım kızlar (detaylı yazıcam ki anlayın neler için benle kavga ettiğini) işe giriş için röntgen çektirmeye gittim eşimle, bayan dediki odaya geçin atletle kalın,ben çantamı eşime verdim geçtim odaya, kapıyı da kapattım hazırlandım sonra erkek geldi hemen şöle geçin çekeyim dedi,geçtim yaslandım cihaza çekti çıktı dışarı ben de giyinirken eşim geldi.. sen böle mi çekildin diye evet dedim,küplere bindi.. nasıl olur nasıl çektirirsin o gece evde zehir etti bana akşamı sabaha kadar uyumadı ben ağlaya ağlaya uyudum,sabah işe geldim zaten.. bu ilk kavgamızdı, bana artık güvenmediğini beni hiç tanıyamadığını onu çok yanılttığımı neler saydı anlatamam size. o gecede uzunca bir mektup yazmıştı, hakaretler aşağılamalarla dolu, bu mektubu hep saklıcam dedim bana yaptıklarını unutmamak için dedim zorla aldı yırttı.. sonra bigün işe geç kaldım otobüsle beraber geldik eşimle firmadan içeri girdik patron, pazarlama müdürü falan girişteydiler bende onlara bakarak günaydın dedim,pazarlama müdürü de gülerek günaydın demiş eşimin dediğine göre ben patrona bakıyodum,o sana nasıl günaydın der nasıl güler sen nasıl yüz verirsin,acaba napıyosun orda,nereni sallıyosun bilmem ne bi sürü saçmalık bunları evde söledi tabi bana.. anlam veremedim nasıl yani kör cahil gibi nasıl söyler bunları inanamadım.. sonra arada bu iddaa oynamaya dvam ediyo tabi,700 tl maaşından oynamış benim maaşımdan da 350 tl almıştı arkadaşa vercem diye güya, tabi yine sözler verdi bi daha olmıcak şöle böle, bi kaç gün sonra bi akşam bana dedi ki telde eve sucuk alayım mı al dedim bende kapattık teli işten eve gidiyorum markete girdim canım ne isterse aldım 23 tl tuttu kahvaltı türü şeyler, aradı beni nerdesin dedi marketten çıktım dedim eve gidiyorum nasıl söylemezsin markete gireceğini falan saydı,neyse eve gittim eşimde arkamdan geldi bak dedim aldıklarıma ne aldıysam beraber yicez zaten dedim, ben sana soruyorum erkek halimle alayım mı diye dedi sen sormuyosun bile dedi,ben dedim sana kızmaktan harcadım dedim, nasıl yedin paraları kumarda dedim yazık günah değil mi?ben kısıyorum sen rahat rahat harcıyosun dedim,ben de almak istedim canımın istediklerini dedim.. bi kaç hafta sonra babaannem vefat etti o gün memlekete gittik, kaynanamlarda orda oturuyolar,soba bacası silkeliceklerdi,görümcmde orda başlamışlar biz memlekete varmadan,görümcem yerleri siliyo eşimde bana dedi ki sen de eski bişeler giy ablama yardım et bak yer siliyo, ben de ne giyeyim şimdi eski nerden bulayım dedim ablam versin git söle falan oralı olmadım kaynanam bana sen kahvaltı hazırla dedi mutfağa geçtim ben,cenaze öğlende kalkacak kaynanamlar diyo ikindiye doğru kalkar,acele etmeyelim falan, kahvaltı ettik temizlik yaparsın biraz dedi kaynanam evi heryeri süpürdüm sildim görümcemin sildiği odayı bi daha sildim falan öğlen oldu artık, ezan okunurken gittik herkes çoktan toplanmış cenazeyi mezarlığa götürmek için evden çıkıyodu erkekler, bayanlar da orda kalıyo ben en son gittim yani, kuran okundu arkadan evde işte, kaynanam hadi hemen kalkalım dedi kalktık eve döndük, olması gereken bu değil tabiki benim orda bulunmam lazım o evin torunuyum yabancı gibi gittim geldim.. cenaze günü kaynanamın evini temizledim onların da vicdanı rahat etti.. sonra eşim bana demez mi sen ablama yardım etmedin sana eski giy dedim sen ne şeytansın sen. ne diyosun ya dedim bugün cenaze vardı farkında mısın? yok ablam evin gelini değil sen yapıcaksın gelinlik yapman lazım falan filan saydı şok oldum.. sonraki hafta işyerinin servisi bozuldu 5 kişiyiz bir bayanda var yanımda,pazarlama müdürü dedi ben bırakayım sizi ben nie onun arabasına binmişim bunun kavgasını etti benle.. yok işte sen kucakta da gelirsin senin için farketmez burdan bindiriyim ben seni götürün bunu işe diyim herhangi birine,sen gidersin falan.. o gece mahfetti beni ağlaya ağlaya gözlerim şişti,itip kakıyo yataktan kaldırıyo yatağa atıyo ben bişey yapmadım namusuna bişey mi yaptım diye hüngür hngür ağlıyorum o zaman dedim boşanalım bitsin amam yeter dedim nie yapıyosun bunu babamı aramamak için zor tuttum kendimi, sonrasında neyse kaynanama söylediğim güne gelelim, onlara kötüledi beni gelinin bunları bunları yaptı diye,hoop konu bana döndü, biz eve geldik diğer görümcemler arıyo tabi eşimi,haberleri yok iddaa oynadığından yeni duymuşlar,eşim beni nasıl kötülüyo, bu beni kandırdı ben neler çekiyorum kimseye anlatmıyorum bu gidiyo herkese anlatıyo,siz bakmayın buna bu şeytan zaten,ben pişman oldum neler yaşıyorum, ben kapalıyım kızlar ablasına diyo ki siz bakmayın bunun kapalı olduğuna herşey görüntü hiç güvenmiyorum ben buna neler dedi benle ilgili,azıcık ilgilenen birini bulsam atlıcam o kadarıma geldi artık diyo,görümcem telde bana diyo tamam kardeşim hata yapmış bi daha yapmıcak ama sende bunları yapmışsın,dikkat ediceksin kadın dediğin dikkat eder,erkekler böledir kıskanır normaldir haklıdır bana bunları anlattı.. Ben çalışıyorum bu benim param diyip harcayamıyorum maaş kartımı aldı ben çekicem diyo, paralar bende dursun bak oynama gene diyorum evin reisi benim diyo,ortada durcak ikimizde bilcek nerde olduğunu ihtiyacı olan alcak diyo,markete gderiz 3-5 tl lik alırım aman çok harcamayalım der, cüzdanımı karıştırır kaç paran kaldı şunları aldım derim 3 tl daha olması lazm naptın der, telefonumu kurcalar dakika dakika sayar kimle ne kadar konuşmuşum,telefona ihtiyacımız var ikimizin de alalım diyorum hep erteliyo, ama her ay kumara vermek için bi bahane buluyo.. yani kızlar ben napıcam babam nasıl konuşmalı hiç bilmiyorum inanın evlilikten ümidim kesildi,çocuk zaten düşünmüyorum bu durumda.. okuyanlardan Allah Razı olsun akıl verirseniz çok sevinirm,ailem çok üzüldü bu yaşadıklarıma hepsini yeni duydular :KK14:

Edit : Boşanma davamı açıyorum Eylülde
Düğünde takılan altınların hepsini alırız diyo avukatım
Görsün bakalım bir kızın geleceğini yakmak öyle kolay mı?

işin b..ku çıkmış amiyane tabirle.daha 1 yıl olmadan ne dayağı ne hakareti

X