Babam namusumuzu şerefimizi ayaklar altına aldın dedi? Dayımlardan da azar işittim. Şimdi siz söyleyin çok mu büyük hatam :( ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk günden aile içi meseleni,ailenin sana kizmasini vs ne anlatıyorsun ki hayatına girmeye niyet eden insana? Birkaç cami kırılan binanın diğer camlarını kırmaya çekinmezler diye söz var,hiç mi duymadin? Dayı denen kişiden bile (ki insanın dayisi kimdir ki? Ana degil baba değil,alt tarafı annenin kardeşi) azar isitmissin. Elin adamı demez mi "Demek ki ailede sayginlin bu kadar" diye??
Bu arada baban dayin buncacik olaya böyle hiddetleniyorsa senin fuckbuddy'leri öğrense ne derler acaba?? Buncacik şeyden 'intihar etsem yeridir' demişsin, bence arkasında duramayacagin bir hayatı yaşamaya artık son vermelisin

vay broken windows theory haa!
zorunlualan a laf anlatabileceğini duşunecek kadar naif olman da çok şeker:)
o'nun şu an aklı kafasında 100 feet yukseklikte. bir kaç yıla aklı başına gelecek.

Öyle güzel yazmışsın ki gerçekten çok kötü hissediyorum . O aşşağılanmışlık hissi . Benimle yaşıt kuzenimin ben bile nişanlımı asla eve getirmedim çok kızar babam demesi ay bilmiyorum ya çok üzgünüm ya
Kuuzenin bı sussun ona noluyor?Kendisi mükemmel evlat olmuş da sizi elestirip kendini övüyor haspam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X