Babam namusumuzu şerefimizi ayaklar altına aldın dedi? Dayımlardan da azar işittim. Şimdi siz söyleyin çok mu büyük hatam :( ?

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
8.422
23.179
Eski konularına baktım da buna bu kadar tepki veriyorlar ve sen intiharı düşünüyorsun

Sadece köyde herkesin birbirini tanıdığı yerde bu çocuğu getirdin diye tepki veren bir aile var diğer yaşadıklarını bir bilseler ne olur acaba

Ayrıca görücü usulü tanışma bide köy adet töre usul her şeyin kurallarının olduğu bir durum varken sen neden başkasıyla tanışıyorsun ki çünkü senin yaşantın köy hayatına uygun değil
O çocuğa ben sevgilim le seviştim dizlerine yattım desen o çocukta anasına diyecek bu laf duyulucak o zaman dahada tepki vericekler

Bu tepkiden böyle etkilemiyorsan gelecekte olanlar ne olucak acaba

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
8.422
23.179
Dayılarına deseydin ya size misafir çocuk getirmem de ne var? Hergece evime sürtünmeye ne adamlar geldiiii ne adamlarrr. 😂
Böyle yaşıyorlar sonra gidip köyden birini bulup ben ne yapicam bakire değilim ailem serefi mi yerle bir etti diyorlar

Simurgp

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
3.740
6.667
Ah canım ah biz artik sana ne diyelim ki. Bu ne hız ya. Bir bekle. İlla hayatinda biri olmak zorunda degil. Köydeki insan kabul eder mi bunu, hic aklında mi almiyor. Cok rahat davranıyorsun. Eve götürdüğün erkeklerde rahatsın onu anladık ama her onune geleni ailenin evine götüremezsin. Ne yapıyorum diye bir bak kendine artik.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :77.4 Kg. Şimdiki Kilom :77.4 Kg.

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
26.760
60.107
Ah canım ah biz artik sana ne diyelim ki. Bu ne hız ya. Bir bekle. İlla hayatinda biri olmak zorunda degil. Köydeki insan kabul eder mi bunu, hic aklında mi almiyor. Cok rahat davranıyorsun. Eve götürdüğün erkeklerde rahatsın onu anladık ama her onune geleni ailenin evine götüremezsin. Ne yapıyorum diye bir bak kendine artik.
Tuttuğunu götürüyor valla😅edit: yanlış anlaşılmasın ailesiyle tanıştırmaya götürüyor demek istedim🤣