Babam namusumuzu şerefimizi ayaklar altına aldın dedi? Dayımlardan da azar işittim. Şimdi siz söyleyin çok mu büyük hatam :( ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski konularına baktım da buna bu kadar tepki veriyorlar ve sen intiharı düşünüyorsun

Sadece köyde herkesin birbirini tanıdığı yerde bu çocuğu getirdin diye tepki veren bir aile var diğer yaşadıklarını bir bilseler ne olur acaba

Ayrıca görücü usulü tanışma bide köy adet töre usul her şeyin kurallarının olduğu bir durum varken sen neden başkasıyla tanışıyorsun ki çünkü senin yaşantın köy hayatına uygun değil
O çocuğa ben sevgilim le seviştim dizlerine yattım desen o çocukta anasına diyecek bu laf duyulucak o zaman dahada tepki vericekler

Bu tepkiden böyle etkilemiyorsan gelecekte olanlar ne olucak acaba

Ah canım ah biz artik sana ne diyelim ki. Bu ne hız ya. Bir bekle. İlla hayatinda biri olmak zorunda degil. Köydeki insan kabul eder mi bunu, hic aklında mi almiyor. Cok rahat davranıyorsun. Eve götürdüğün erkeklerde rahatsın onu anladık ama her onune geleni ailenin evine götüremezsin. Ne yapıyorum diye bir bak kendine artik.

Ah canım ah biz artik sana ne diyelim ki. Bu ne hız ya. Bir bekle. İlla hayatinda biri olmak zorunda degil. Köydeki insan kabul eder mi bunu, hic aklında mi almiyor. Cok rahat davranıyorsun. Eve götürdüğün erkeklerde rahatsın onu anladık ama her onune geleni ailenin evine götüremezsin. Ne yapıyorum diye bir bak kendine artik.
Tuttuğunu götürüyor valla😅edit: yanlış anlaşılmasın ailesiyle tanıştırmaya götürüyor demek istedim🤣

Görücü üsüulu anneannemlerin köyünden bir çocuk vardı dün bahsetmiştim. Hatta dün görüştük ancak akşamına yazmadı ve her yerden sildiğimi yazmıştım. Sabah olunca ısrarla mesaj attı yazdı. Konuştuk ve bugün tekrar buluşmaya karar verdik. Öncelikle annemler 4 kardeş 3 dayım var ve bir dayım yurtdışından geldi tatile. Anneannemin köyünde hepsi bu çocuğu tanıyor. Dayımın hanımı yengem de bizi bugün lahmacun yemeye çağırmıştı beni ve kardeşimi kardeşim önden gitti bende bu çocuğun arabası ile dayımların evine kadar gittim çocuk iyi niyetinden bende geleyim beni severler dedi . Bende tamam olur dedim keşke demeseydim çünkü ben anneannemlerede güvenerekten bir şey demezler diyerekten götürdüm. İki dayım aşırı kızdı. Dayım dedi düğün ne zaman böyle iş olmaz yengem kuzenim benim yaşımda kız oda nişanlandı öyle şey olmaz benim babam çok Kızar daha benim nişanlım bile bizim eve gelmedi gibi bayağı ağır sözler şöylediler. Ya inanin çocuğun annesini de alıp merkezden öyle geçmiştik annesini eve bıraktık ancak çocuğa çok kızdılar . Hak veriyorum gelmemesi gerekirdi ama o da bende çok iyi düşündük . En azından oturalım muhabbet edelim diye düşündük dedim. Anneannem bile sen aldırma dayına dedi. Neyse ben eve geldim babam da kapıdaydı dedim baba bayağı gezdik dayımlardan da fırça yedik dedim. Kimle gezdiniz deyince hem o çocuğun adını hem de bugün buluştuğum kızların adını verdim . Babam aşırı sinirlendi . Dedi ki sen napıyorsun bu ailenin namusu şerefini ayaklar altına alıyorsun felan dediler ya şu an intihar etsem yeridir ya . Bana git sen gelme gözüme gözükme gibi şeyler söyledi . Ağladım ama çok üzüldüm . Tamam hak veriyorum herkese ama çocuk da aynı köydenler beni tanıyorlar diye kötü niyeti olmadığından böyle düşündü . Eki Görüntüle 2891429
İş ciddiye binip evlilik yoluna girmeden kimsenin gözüne sokmayın görüştüğünüz insanı. Çıkın gezin tozun ama ailenizin içine sokmak için acele etmeyin. Dayılarınız abartmış ama siz de ilk sohbetinizden sonra alıp ailenin evine getirmekle hoş bir şey yapmamışsınız. Böyle olunca hemen yarın istemeye gelmesini bekleyip sizi huzursuz ederler

Yaaa sen harikasın iyi güldüm allah ta seni güldürsün😍
Amin C ceycey0406 im. Cem Yılmaz gibi diyecegim valla rahmetli babam kimseyi kendinize güldürmeyin derdi. Bi baktim mesajlarima komik sayisi beğeni sayimi geçecek duruyor yılbaşına kadar. 🤣

Gülmek iyidir valla insan hasta olmaz ceyceyim 🤗🤗🤗

Ben 1,5 yıllık erkek arkadaşımı abimin düğününe getirmiştim (abim biliyor tanıyordu kendisini hatta düğüne de abim davet etti mutlaka bekliyorum diye),uygun olmaz diye aile masasına oturtmayıp ayrı bir masaya oturtmuştum. Ona rağmen annemle babam bir ton laf etmişlerdi “ortada söz yok nişan yok neden getirdin” diye,abime çatmaya kalktılar o da “ben davet ettim maddi manevi bi yardımınız olmadı kimi çağıracağımıda size soracak değilim” diye rest çekmişti…ama sizin olay bambaşka,daha adı konmuş bir şey yok ortada bile bir şey yok tepki göstermeleri normal bence.

Ben 1,5 yıllık erkek arkadaşımı abimin düğününe getirmiştim (abim biliyor tanıyordu kendisini hatta düğüne de abim davet etti mutlaka bekliyorum diye),uygun olmaz diye aile masasına oturtmayıp ayrı bir masaya oturtmuştum. Ona rağmen annemle babam bir ton laf etmişlerdi “ortada söz yok nişan yok neden getirdin” diye,abime çatmaya kalktılar o da “ben davet ettim maddi manevi bi yardımınız olmadı kimi çağıracağımıda size soracak değilim” diye rest çekmişti…ama sizin olay bambaşka,daha adı konmuş bir şey yok ortada bile bir şey yok tepki göstermeleri normal bence.
Çok vaktin var. Uğraşacak bir şeyde yok tabi uyduruktan konular açıyorsun, zamaninida burda ki yorumlari okuyarak geçiriyorsun.Baya gülüyosundr yorumlara, ciddiye alıp yazanlara falan.Neyse sıkıntı değil burda seninle iyi kafa bulanlar var bizde sayelerinde gülüyoruz biraz 😂
Gerçekse üzülesi bir hayatı var farkında değil ha uyduruyorsa da biz eğleniyoruz sorun değil🤣😄

eğer gerçekseniz siz sadece olay çıksın diye uğraşan hasta bir insansınız
insan köyünü ailesini dayısını babasını tepkilerin neler olacağını bilmez mi
biliyorsa ona göre davranmaz mı
bu nasıl saçma olay böyle
ben mesela babamın koyünde böyle bir şeyin normal karşılanmayacağını bilirim ama yapacaksam yine yaparım çünkü kimsenin bana bir şey demeye cesaret edemeyeceğini de bilirim onlar da edemez
hem yapıp hem gelip orda burda ağlamam
baştan aşağa saçma hareketler durumlar ilişkiler
sonunuz iyi değil ben abla olarak uyarayım da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X