Babam ve evlilikleri ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

_Elferay_

Umudunuzu yitirmeyin Allah var !
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ocak 2015
1.052
1.975
konu sahibi hem bu duruma ├╝z├╝l├╝yor hem de o babaya yapt─▒r─▒m uygulam─▒yor .hadi bir sefer hata yapt─▒ hepsi mi hata?
Ne gibi bi yapt─▒r─▒m mesela ?
1 bu├žuk y─▒l g├Âr├╝┼čmedim babamla asla ne olursa olsun aramad─▒m sormad─▒m. Ayn─▒ ortamda denk geldim konu┼čmad─▒m. Ama sonra karde┼čime i├žim par├žaland─▒. Ona destek olmal─▒yd─▒m. Elim kolum k─▒r─▒ld─▒­čśö ├çar┼č─▒ da pazar da babamla, kuca─č─▒nda 1 bu├žuk 2 ya┼č─▒nda karde┼čimi g├Ârmek ├žok ac─▒ geldi. Babam i┼či oldu─čunda kom┼čuya b─▒rak─▒yordu mesela. Sonra karde┼čime yak─▒n olmak i├žin g├Âr├╝┼čmeye ba┼člad─▒k.
30 bin tl doland─▒r─▒ld─▒ktan sonra mesela abimle ben durumumuz iyi olmas─▒na ra─čmen asla maddi bi destek vermedik ki akl─▒ ba┼č─▒na gelsin dursun diye.
Bakt─▒k bunlar─▒n hi├ž biri olmuyor, tekrar yak─▒n olmaya ├žal─▒┼čt─▒k. Onu anlamaya, do─čru kararlar─▒nda destek olmaya ├žal─▒┼čt─▒k. Ama oda olmad─▒ babam yine bildi─čini okudu.
Hani varsa yapabilece─čimiz ba┼čka bi┼čey s├Âyleyin onu da yapal─▒m. Valla ├žok ciddiyim ak─▒l ak─▒ldan ├╝st├╝nd├╝r. ├ç├╝nk├╝ bizim ├žarelerimiz t├╝kendi art─▒k. ­čśó

sandriyon

Kirmizi takim ÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Kas─▒m 2012
7.704
18.415
32
Asl─▒nda var. ─░lk ba┼člarda aray─▒┼ča ge├žtik. Ya babam─▒n tamam dedi─čine kad─▒n hay─▒r dedi,
ya da tam tersi oldu...
Sonras─▒nda ise kendini yabanc─▒ kad─▒nlara verdi ki akl─▒ndan T├╝rk kad─▒nlar─▒n─▒ ├ž─▒kard─▒ ­čśö­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ
Off ya su anne babalarin varya zamaninda ilgilenmedikleri arkasinda kosmadiklari cocuklar buyuyunce ebeveynlerin arkasinda kosuyolar
Allah yardimcin olsun
Bari Turkiyeden yasina uygun birini bulsaniz en azindan kulturu bir dili bir evinde corbasi kaynar yoldas olur

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 705 g├╝n ge├žti.

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 46 Kg. ile 62 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 158 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :74.3 Kg. ┼×imdiki Kilom :68.3 Kg.

sandriyon

Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Kas─▒m 2012
7.704
18.415
32
Ne gibi bi yapt─▒r─▒m mesela ?
1 bu├žuk y─▒l g├Âr├╝┼čmedim babamla asla ne olursa olsun aramad─▒m sormad─▒m. Ayn─▒ ortamda denk geldim konu┼čmad─▒m. Ama sonra karde┼čime i├žim par├žaland─▒. Ona destek olmal─▒yd─▒m. Elim kolum k─▒r─▒ld─▒­čśö ├çar┼č─▒ da pazar da babamla, kuca─č─▒nda 1 bu├žuk 2 ya┼č─▒nda karde┼čimi g├Ârmek ├žok ac─▒ geldi. Babam i┼či oldu─čunda kom┼čuya b─▒rak─▒yordu mesela. Sonra karde┼čime yak─▒n olmak i├žin g├Âr├╝┼čmeye ba┼člad─▒k.
30 bin tl doland─▒r─▒ld─▒ktan sonra mesela abimle ben durumumuz iyi olmas─▒na ra─čmen asla maddi bi destek vermedik ki akl─▒ ba┼č─▒na gelsin dursun diye.
Bakt─▒k bunlar─▒n hi├ž biri olmuyor, tekrar yak─▒n olmaya ├žal─▒┼čt─▒k. Onu anlamaya, do─čru kararlar─▒nda destek olmaya ├žal─▒┼čt─▒k. Ama oda olmad─▒ babam yine bildi─čini okudu.
Hani varsa yapabilece─čimiz ba┼čka bi┼čey s├Âyleyin onu da yapal─▒m. Valla ├žok ciddiyim ak─▒l ak─▒ldan ├╝st├╝nd├╝r. ├ç├╝nk├╝ bizim ├žarelerimiz t├╝kendi art─▒k. ­čśó
Su babaya bi eli ayagi duzgun temiz bir tontis tiyze lazim
Turkiyeden bakin derim ben

V├╝cut Kitle ─░ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI de─čer aral─▒─č─▒n─▒n ├╝st├╝nde.
Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 46 Kg. ile 62 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.

_Elferay_

Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ocak 2015
1.052
1.975
Off ya su anne babalarin varya zamaninda ilgilenmedikleri arkasinda kosmadiklari cocuklar buyuyunce ebeveynlerin arkasinda kosuyolar
Allah yardimcin olsun
Bari Turkiyeden yasina uygun birini bulsaniz en azindan kulturu bir dili bir evinde corbasi kaynar yoldas olur
Ayyyynennnn ├Âyle.
─░nanÔÇÖ─▒n abimle bizde ayn─▒ ┼čeyi diyoruz. Abim sanki baba ben ise anne. Babam─▒n derdinden ├Âld├╝k resmen. Benim 3 k├╝├ž├╝k ├žocu─čum var onlara bile kendimi tam anlam─▒yla veremiyorum. Psikolojik destek ald─▒m bi s├╝re hatta.
Abim ise astsubay ├Âzel g├Âreve da─ča falan ├ž─▒k─▒yor orda akl─▒ hep babamda. Ba┼č─▒na dalg─▒nl─▒kla bi┼čey gelecek diye bir de onu d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Evlat gibi g├╝tmeye ├žal─▒┼č─▒yoruz ama dinlemiyor ­čś×

_Elferay_

Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Ocak 2015
1.052
1.975
Su babaya bi eli ayagi duzgun temiz bir tontis tiyze lazim
Turkiyeden bakin derim ben
Bende sizle ayn─▒ fikirdeyim ancak babam ┼ču an 52 ya┼č─▒nda. G├Âr├╝n├╝m olarakta ├žok gen├ž.
O bizim d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m gibi tiyze miyze d├╝┼č├╝nm├╝yor maalesef. Hele T├╝rkiyeÔÇÖden daha da bi hi├ž d├╝┼č├╝nm├╝yor.

sandriyon

Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Kas─▒m 2012
7.704
18.415
32
Ayyyynennnn ├Âyle.
─░nanÔÇÖ─▒n abimle bizde ayn─▒ ┼čeyi diyoruz. Abim sanki baba ben ise anne. Babam─▒n derdinden ├Âld├╝k resmen. Benim 3 k├╝├ž├╝k ├žocu─čum var onlara bile kendimi tam anlam─▒yla veremiyorum. Psikolojik destek ald─▒m bi s├╝re hatta.
Abim ise astsubay ├Âzel g├Âreve da─ča falan ├ž─▒k─▒yor orda akl─▒ hep babamda. Ba┼č─▒na dalg─▒nl─▒kla bi┼čey gelecek diye bir de onu d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Evlat gibi g├╝tmeye ├žal─▒┼č─▒yoruz ama dinlemiyor ­čś×
Aynisi bendede var gulum
Benimde annel var
Valla 11 yasindaki kizimin arkasinda kosar gibi annemin arkasindan kosuyorum
Bende psikolojik destek aldim aliyorum
Annemide ayni psikologa goturdum sadece 3 Seans gitti o 3 seansda bisuru hastalik teshisi koydu. En onemliside acitasyon yaparak manipule etmesi.
Cok uzucu ya bu anne babalar pffff

sandriyon

Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Kas─▒m 2012
7.704
18.415
32
Bende sizle ayn─▒ fikirdeyim ancak babam ┼ču an 52 ya┼č─▒nda. G├Âr├╝n├╝m olarakta ├žok gen├ž.
O bizim d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m gibi tiyze miyze d├╝┼č├╝nm├╝yor maalesef. Hele T├╝rkiyeÔÇÖden daha da bi hi├ž d├╝┼č├╝nm├╝yor.
E tamam soyle 40 42 yaslarinda be abla olabilir ya neden olmasin
Valla asik olursa gozu gonlu acilir bayada ister
Neden istemiyo getirmesi zor olacak diyemi

ceycey0406

heyyooooooooo
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Nisan 2014
37.668
93.896
E tamam soyle 40 42 yaslarinda be abla olabilir ya neden olmasin
Valla asik olursa gozu gonlu acilir bayada ister
Neden istemiyo getirmesi zor olacak diyemi
Niye illa yabanc─▒ onu ├ž├Âzemedim ki. Yar─▒ ya┼č─▒nda dili konu┼čamayan k├╝lt├╝r├╝ bamba┼čka kad─▒nlarda akl─▒ fikri baban─▒n. Allah ak─▒l fikir versin

sandriyon

Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Kas─▒m 2012
7.704
18.415
32
Niye illa yabanc─▒ onu ├ž├Âzemedim ki. Yar─▒ ya┼č─▒nda dili konu┼čamayan k├╝lt├╝r├╝ bamba┼čka kad─▒nlarda akl─▒ fikri baban─▒n. Allah ak─▒l fikir versin
Yani aklima bisz geliyo ondanmi acaba
Faslilar biz turk kadinlarina bakarak sekse daha duskunler
Bizim onceliklerimiz hep ev coluk cocuk uzerinde olunca o iste tatmin edemiyoruz belkide
Fasli kadinlarla evli olan tanidiklarimda var Fasli kadin arkadaslarimda var

migrenimsi

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Aral─▒k 2020
1.197
4.525
38
Hadi suriyeli ulkede cok sagdan soldan gordu etkilendi dicem de fasli ne alaka ? Bence bi psikologla gorusup durumu anlatin. Belki bi sure ilac verip sakinlestirip doktora goturmeyi ikna edebilirsiniz. Burda bi uyenin esi icin teklif etmisti doktor. Yada sanki sizin sorununuz varmis siz terapi aliyomusunuz da doktor babanizi da gormek istemis gibi.

Ay ben sizi konu sahibi sandim ­čÖł

sizin piyasadan haberiniz yok san─▒r─▒m
k─▒yafetiyle ├╝nl├╝ bir tarikat ┼čeyhi var mesela aray─▒n ad─▒n─▒ ve FAS kelimelerini, g├Âr├╝rs├╝n├╝z nas─▒l bir fasl─▒ kad─▒n ticareti piyasas─▒ var.

migrenimsi

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Aral─▒k 2020
1.197
4.525
38
Bizim bulduklar─▒m─▒zla evlenmek istemiyor maalesef. Burdan evlenmezmi┼č ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Babamla karde┼čimin annesi bo┼čand─▒─č─▒nda karde┼čim 4 ayl─▒kt─▒ ve o g├╝nden beri babam hem anne oldu hem baba karde┼čime. Mahkeme bitene kadar bazen g├Âr├╝yordu annesi karde┼čimi, mahkeme bitikten sonra hi├ž gelmedi g├Ârmedi. Bir kere babam g├Âsterdi kad─▒n─▒n bulundu─ču ┼čehre gidince o kadar i┼čte ...
Kad─▒n suriyeli de─čil miydi?
e onlarda normali o ki... bo┼čan─▒nca ├žocuk adama kal─▒yor; ortalama Arap k├╝lt├╝r├╝ bu. ├žocuklar─▒ adama b─▒rak─▒p gidip ba┼čka biriyle evlenmek de normal evlenmek-bo┼čanmak bizdeki kadar acaip, m├╝him, ├Âyle ├Âm├╝rde tek olaylar da de─čil. onlar─▒n k├╝lt├╝r├╝ b├Âyle...
baban─▒z ba┼čka bir arap kad─▒nla ├žocuk yaparsa yine ba┼č─▒na kal─▒r, yaz─▒k o ├žocuklara.

migrenimsi

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Aral─▒k 2020
1.197
4.525
38
ya neden istemesin?

adam daha 52 ya┼č─▒nda... bekar bi t├╝rk kad─▒nla evlenecek olsa 40 ya┼č─▒nda kad─▒n'dan fazlas─▒n─▒n afedersiniz ama t├╝m v├╝cudu da─č─▒lm─▒┼č olur...adam─▒n derdi o ├žok belli ki. ki bu da normal 75 ya┼č─▒nda de─čil bu adam yapabiliyorken bol bol seks yapmak istiyor... bunu bu kadar anlamayacak ne var ben ├ž├Âzemedim... kutsal aile ba─č─▒ filan aram─▒yor. kad─▒n ar─▒yor. paras─▒ olsa kad─▒na giderdi o da yok ne yapacak...evlenecek. bu magripli kad─▒nlar arap kad─▒nlar a├ž geziyor ama makyajs─▒z gezmiyor fark─▒ndaysan─▒z. seksi de yemek i├žmek uyku gibi do─čal bir hayat─▒n par├žas─▒ kabul ediyorlar . T├╝rk kad─▒nlar gibi tabular─▒ yok...

daha gen├ž olan, e─čitimli bak─▒ml─▒ olan bir kad─▒n zaten k├╝├ž├╝k ├žocu─ču olan, ├žok ├žok maddi varl─▒─č─▒ filan olmayan adam─▒ ne yaps─▒n? biraz y├╝z├╝ne bak─▒l─▒r t├╝rk kad─▒nlar ├╝zerine ev-araba kat yat yapmazsan evlenmiyorlar ki. gidecek minicik bir ┼čehirde bir de k├╝├ž├╝k ├žocuk var ona bakacak. bir de burada tonti┼č teyze al─▒n baban─▒za demi┼čler...tabi. adam da zaten bir ├žorba kaynats─▒n diye evleniyordu ├ž├╝nk├╝.

adam tam tipik normal anadolu il├žesi erke─či. sadece ke┼čke korunsayd─▒..eminim korunmay─▒ da zul addediyordur... in┼čallah bu ┼čekilde hastal─▒k mastal─▒k ba┼č─▒n─▒ yakmaz...

vesikaliyarim

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Kas─▒m 2014
7.988
14.041
42
B─▒rak─▒n yan─▒ma almay─▒ 1 g├╝n dahi yatmas─▒na izin vermiyor babam. Biz ayr─▒ kalamay─▒z diye. Gelinimiz istiyor benim yan─▒mda dursun diye ona da hay─▒r diyor babam.

O kadar onemsemeyin ne dedi─čini..al─▒n yan─▒n─▒za, karde┼čin de isterse ona laf d├╝┼čmez

Boyuma g├Âre tavsiye edilen VKI aral─▒─č─▒nda olmam i├žin a─č─▒rl─▒─č─▒m─▒n 51 Kg. ile 69 Kg. aras─▒nda olmas─▒ gerekir.
Boyum : 166 cm. Ba┼člang─▒├ž Kilom :82 Kg. ┼×imdiki Kilom :76.6 Kg.

Deltavealfa

Aktif ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 A─čustos 2020
1.674
2.065
32
Bir ba┼čkas─▒na da yazm─▒┼čt─▒m. Babam burdan birisini istemiyor i┼čte. Bende ├žok arad─▒m ettim ama olmuyor. Babam ├╝lke i├žinden evlenmeyi akl─▒ndan silmi┼č.
Ha bu arada 30 bin tl bi kad─▒na doland─▒r─▒ld─▒. ┼×imdi bu bo┼čanaca─č─▒n─▒ kad─▒n─▒ da ├žok iyi ┼čartlarda g├Ânderiyor ├╝lkesine. Kad─▒n da istemiyor ├žocuklar─▒m─▒ ├Âzledim diyor zaten.
Babam─▒n akl─▒ olsa burdan biriyle evlenir g├╝zel bi evlilik ya┼čar. Gelme gitme laflar─▒ da olmaz. Ama i┼čte anlam─▒yor
Niyeti k├Ât├╝ yani o zaman

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 419 g├╝n ge├žti.

Deltavealfa

Aktif ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 A─čustos 2020
1.674
2.065
32
Yapcak bi ┼čey yok , tene┼čir paklar modunda cinselli─če d├╝┼čk├╝n adam ├žok belli derdi evlilik fln de─čil

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 419 g├╝n ge├žti.