Babam ve evlilikleri 🤦🏼‍♀️

Bizim bulduklarımızla evlenmek istemiyor maalesef. Burdan evlenmezmiş 🤦🏼‍♀️
Babamla kardeşimin annesi boşandığında kardeşim 4 aylıktı ve o günden beri babam hem anne oldu hem baba kardeşime. Mahkeme bitene kadar bazen görüyordu annesi kardeşimi, mahkeme bitikten sonra hiç gelmedi görmedi. Bir kere babam gösterdi kadının bulunduğu şehre gidince o kadar işte ...
Kadın suriyeli değil miydi?
e onlarda normali o ki... boşanınca çocuk adama kalıyor; ortalama Arap kültürü bu. çocukları adama bırakıp gidip başka biriyle evlenmek de normal evlenmek-boşanmak bizdeki kadar acaip, mühim, öyle ömürde tek olaylar da değil. onların kültürü böyle...
babanız başka bir arap kadınla çocuk yaparsa yine başına kalır, yazık o çocuklara.

Niye illa yabancı onu çözemedim ki. Yarı yaşında dili konuşamayan kültürü bambaşka kadınlarda aklı fikri babanın. Allah akıl fikir versin
ya neden istemesin?

adam daha 52 yaşında... bekar bi türk kadınla evlenecek olsa 40 yaşında kadın'dan fazlasının afedersiniz ama tüm vücudu dağılmış olur...adamın derdi o çok belli ki. ki bu da normal 75 yaşında değil bu adam yapabiliyorken bol bol seks yapmak istiyor... bunu bu kadar anlamayacak ne var ben çözemedim... kutsal aile bağı filan aramıyor. kadın arıyor. parası olsa kadına giderdi o da yok ne yapacak...evlenecek. bu magripli kadınlar arap kadınlar aç geziyor ama makyajsız gezmiyor farkındaysanız. seksi de yemek içmek uyku gibi doğal bir hayatın parçası kabul ediyorlar . Türk kadınlar gibi tabuları yok...

daha genç olan, eğitimli bakımlı olan bir kadın zaten küçük çocuğu olan, çok çok maddi varlığı filan olmayan adamı ne yapsın? biraz yüzüne bakılır türk kadınlar üzerine ev-araba kat yat yapmazsan evlenmiyorlar ki. gidecek minicik bir şehirde bir de küçük çocuk var ona bakacak. bir de burada tontiş teyze alın babanıza demişler...tabi. adam da zaten bir çorba kaynatsın diye evleniyordu çünkü.

adam tam tipik normal anadolu ilçesi erkeği. sadece keşke korunsaydı..eminim korunmayı da zul addediyordur... inşallah bu şekilde hastalık mastalık başını yakmaz...

Bir başkasına da yazmıştım. Babam burdan birisini istemiyor işte. Bende çok aradım ettim ama olmuyor. Babam ülke içinden evlenmeyi aklından silmiş.
Ha bu arada 30 bin tl bi kadına dolandırıldı. Şimdi bu boşanacağını kadını da çok iyi şartlarda gönderiyor ülkesine. Kadın da istemiyor çocuklarımı özledim diyor zaten.
Babamın aklı olsa burdan biriyle evlenir güzel bi evlilik yaşar. Gelme gitme lafları da olmaz. Ama işte anlamıyor
Niyeti kötü yani o zaman

Yapcak bi şey yok , teneşir paklar modunda cinselliğe düşkün adam çok belli derdi evlilik fln değil

zlar hepinize toplu cevap vereyim dedim. Babam bugün sabah boşandı bu kadınla. Tekrar biletini alıp ülkesine gönderecek. Kadın da bu şekilde istiyor.
Bakalım bundan sonra bizi daha ne maceralar bekliyor 😞

Babamın maddi durumu gayet normal. Aracı öyle bi işlemiş ki babamı bu parayı Fas’tan getirtme uçak ihtiyaç bilmem ne için aldığını söylemiş. Biz ne yaptık ne ettiysek adamın yalan söylediğine inandırmadık. 30 bin liranın çoğunu da babam borç alıp vermişti. Borçları da bitmedi daha. Bizde asla yardım etmedik oysa ki benim ve abimin durumunun da gayet iyi olmasına rağmen!
Allah yardımcınız olsun, babanızın evlenmek istemesi normal ama uygun kişiyi kendi başına bulması güç , kalpazanların eline düşürmeden siz ya da aileden aklı başında kişilerin önderliğinde uygun birsiyle evlendirseniz olmaz mı?Eşinizin ailesinin sizi eleştirmeye hakkı yok siz atanıza sahip çıkın Allahım niyet hayr akıbet de hayr olsun sen iyi kişiyle karşılaştır deyin ,baba duası peygamber duası gibidir.Kardeşinize de yazık düzgün yetişme şansını siz sağlayın

Allah yardımcınız olsun, babanızın evlenmek istemesi normal ama uygun kişiyi kendi başına bulması güç , kalpazanların eline düşürmeden siz ya da aileden aklı başında kişilerin önderliğinde uygun birsiyle evlendirseniz olmaz mı?Eşinizin ailesinin sizi eleştirmeye hakkı yok siz atanıza sahip çıkın Allahım niyet hayr akıbet de hayr olsun sen iyi kişiyle karşılaştır deyin ,baba duası peygamber duası gibidir.Kardeşinize de yazık düzgün yetişme şansını siz sağlayın
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Elimden geleni yapacağım

Babanız annenizi kaybettikten sonra travma yaşamış. Sizde evlatları olduğunuz için ne yaparsa yapsın yine babamdır diyorsunuz. Tedavi olma imkanı var mı? Bu tarz hareketleri kesinlikle yaşadığı travmadan. Benim de başıma geldi çünkü.

Babanız annenizi kaybettikten sonra travma yaşamış. Sizde evlatları olduğunuz için ne yaparsa yapsın yine babamdır diyorsunuz. Tedavi olma imkanı var mı? Bu tarz hareketleri kesinlikle yaşadığı travmadan. Benim de başıma geldi çünkü.
Babamı tedaviye ikna edemiyoruz. Asla kabul etmiyor bir problem olduğunu. 😔

Babamı tedaviye ikna edemiyoruz. Asla kabul etmiyor bir problem olduğunu. 😔
Burdaki çoğu arkadaş durumun içinde olmadıklarından yargılamışlar. Bende annemi kaybettim babam belki böyle yapmadı ama başka başka hareketleri oldu. Bir problem var inşallah durumun farkında olur. Babanızın öyle biri olduğunu düşünmüyorum çok sevdiği hayat arkadaşını kaybedince anlamsız hareketlerde bulunmaya başlamış ama tehlikeli. 😔

Burdaki çoğu arkadaş durumun içinde olmadıklarından yargılamışlar. Bende annemi kaybettim babam belki böyle yapmadı ama başka başka hareketleri oldu. Bir problem var inşallah durumun farkında olur. Babanızın öyle biri olduğunu düşünmüyorum çok sevdiği hayat arkadaşını kaybedince anlamsız hareketlerde bulunmaya başlamış ama tehlikeli. 😔
İnanın benim de kafam almak bullak ne düşüneyim nasıl tepki vereyim şaşım kaldım. Davulun sesi uzağa hoş geliyor maalesef 😔

X