Babamın hastalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

verloren

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
1.048
913
Babama pankreas kanseri teşhisi konuldu 4. Evre gözüküyor. inanasım gelmiyor cünkü şuan karşımda sağlam.Ağrıları var hafif nadiren vuruyor ağrı.İlk sarılıkla belirti verdi onu geçirdiler stent yapıldı herşey 1 hafta içinde oldu bu arada.şaşkınız bu hastalığı geçirenler bilenler lütfen yazabilir mi? 3 ay 6 ay ömür biçilen bir kanser türü inanasım gelmiyor☹️ Ve içinden gelen Dua ederse babama çok mutlu olurum

Babam 25 Mayısta vefat etti maalesefki

Son düzenleme:
Allah yardımcınız olsun çok dua edeceğim babanız ve sizin için. Rabbim şifa versin inşallah

Allah babanıza ve şu an şifa bekleyen herkese şifa versin inşallah. Çevremde kanser tedavisi başarılı geçen ve iyileşen cok fazla insan var. Umudunuzu kaybetmeyin. Dua edin.

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum.
Sağol arkadaşım🙏🏻
Allah safi ismiyle sifa versin. Cok gecmis olsun
Amin sağol arkadasım🙏🏻
Geçmiş olsun, şifa diliyorum. Siz ne kadar mümkün olabilirse o kadar çok vakit geçirin babanızla, güzel anılar biriktirmeye bakın. Ben babamın son zamanlarında her anı babamla el ele geçirdiğim için şükrediyorum.
Bizde bol moral ilgilendiği şeyler üzerine konuşuyoruz henüz hastanedeyiz çıkabilirsek eğer bahçe yapacağız hayallerimiz var sağolun babanızın mekanı cennet olsun🙏🏻
acil şifalar nasip etsin allah.
Amin sağol arkadasım
Çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin , aminn
Amin sağol arkadasm
Allah babanıza ve şu an şifa bekleyen herkese şifa versin inşallah. Çevremde kanser tedavisi başarılı geçen ve iyileşen cok fazla insan var. Umudunuzu kaybetmeyin. Dua edin.

Aminn herkese insallaah babamda iyileşir ☹️🙏🏻

Babama pankreas kanseri teşhisi konuldu 4. Evre gözüküyor. inanasım gelmiyor cünkü şuan karşımda sağlam.Ağrıları var hafif nadiren vuruyor ağrı.İlk sarılıkla belirti verdi onu geçirdiler stent yapıldı herşey 1 hafta içinde oldu bu arada.şaşkınız bu hastalığı geçirenler bilenler lütfen yazabilir mi? 3 ay 6 ay ömür biçilen bir kanser türü inanasım gelmiyor☹️ Ve içinden gelen Dua ederse babama çok mutlu olurum
Canım benim tam 5 ay önce aynı şeyleri yaşadım. 35 gün öncede akciğer kanserinden kaybettik babamı. Daha bugün mezarindaydik. Seni çok çok çok iyi anlıyorum. Lütfen güçlü ol

Canım benim tam 5 ay önce aynı şeyleri yaşadım. 35 gün öncede akciğer kanserinden kaybettik babamı. Daha bugün mezarindaydik. Seni çok çok çok iyi anlıyorum. Lütfen güçlü ol
☹️ Basınız sağolsun mekanı cennet olsun olmam gerekiyor moral vermem icin :/

Bizde kayınbabamın hastalığını karın ağrısı şikayetiyle öğrendik 3.evreymiş ameliyat oldu tabi kitle alınamadı. Sadece safra kesesi alındıve yemek borusuna giden yollar değiştirildi. Kemoterapi aldı Pet çekildi pek küçülme olmamış tekrar kemoterapi aldı şu an yine Pet çekilecek bize de 6 ay da olur 6 yıl da dedi doktor maşallah kayınbabamınki 1 yıl oldu Bi iyi Bi kötü idare ediyoruz inşallah babanız sağlığına kavuşur benim kayınbabam çok zayıfladı çok kafasına taktı kendisini yemeye verdi kafası hep yemekle meşgul o kendisini biraz oyalıyor sanki

Ben babamı pankreas kanserinden kaybettim ne yazık ki. Aynı şekilde sarılıkla belirti verdi ve stent takıldı. Üzülerek söylüyorum ki hiç umudu olmayan en kötü kanser türü. Süreci çokta paylaşmak istemiyorum. Rabbim sizlerede güç kuvvet versin🙏

Hastalığa odaklanmamaya çalışın her saniyeyi dolu dolu yaşamaya bakın
Hastalığa değil babanıza odaklanın
Ona dokunun onu sevin öpün onunla konuşun
Üzülür diye düşünmeyin
Sonrasında çok ihtiyacınız olacak bu anılara

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X