Babası Çocuğu Market Poşetiyle Boğuyordu.

HatueL

Kalbini değiştirerek hayatını değiştirebilirsin...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
1.030
1.739
İyi geceler hanımlar.

Sakinleşirim konuyu açmadan hallederim diye düşündüm ama kendi kendimi sakinleştiremedim.Kafamı dağıtamadım.
150 dairelik bir sitede oturuyorum.3 bloktan oluşuyor.

Kızımı bahçeye parkta oynaması icin indirdim.O arada parkta babasıyla parkta olan tahminimce 4-5 yaş civarı bir çocuk vardı.Aralarındaki muhabbet neydi baba neye kızdı bilmiyorum.Bir anda adam elindeki market poşetindeki her şeyi yere döküp market poşetini çocuğun ağzına sokmaya başladı.Ben tam olayin şokunu atlatamamışken bi baktım poşeti bu defa kafasına geçirdi.Boğmaya çalışıyor.O arada gidip çocuğu elinden almaya çalıstım.Bi yandan adama ne yapıyosun sen deli misin o çocuk vs diye saydırıyorum.Bir yandan kızım ağlıyor bacağıma sarıldı o düşmesin diye tutuyorum.Neyse sonucunda bu adam beni itekleyerek çocuğu alıp gitti.O arada bahcede 4 kişi daha vardı.Ama kimse müdahale etmedi.Sadece bi adam sanane sen kendi çocuğuna baksana kim nasıl isterse öyle terbiye eder dedi.

Yöneticiye şikayet ettim sordum.Kadın ben görmedim araştırayım vs dedi ama bir şey yapacağını sanmıyorum.Kamera var ama bozukmuş çekmiyormuş.Ben bu adama ne yapabilirim ? Eşim geldikten sonra biraz dolaştı adamın kim olduğunu hangi blokta oturduğunu öğrenmeye çalıstı ama bulamadı.

Çocuk gözümün önünden gitmiyor.Çok üzgünüm.

İyi geceler hanımlar.

Sakinleşirim konuyu açmadan hallederim diye düşündüm ama kendi kendimi sakinleştiremedim.Kafamı dağıtamadım.

Kızımı bahçeye parkta oynaması icin indirdim.O arada parkta babasıyla parkta olan tahminimce 4-5 yaş civarı bir çocuk vardı.Aralarındaki muhabbet neydi baba neye kızdı bilmiyorum.Bir anda adam elindeki market poşetindeki her şeyi yere döküp market poşetini çocuğun ağzına sokmaya başladı.Ben tam olayin şokunu atlatamamışken bi baktım poşeti bu defa kafasına geçirdi.Boğmaya çalışıyor.O arada gidip çocuğu elinden almaya çalıstım.Bi yandan adama ne yapıyosun sen deli misin o çocuk vs diye saydırıyorum.Bir yandan kızım ağlıyor bacağıma sarıldı o düşmesin diye tutuyorum.Neyse sonucunda bu adam beni itekleyerek çocuğu alıp gitti.O arada bahcede 4 kişi daha vardı.Ama kimse müdahale etmedi.Sadece bi adam sanane sen kendi çocuğuna baksana kim nasıl isterse öyle terbiye eder dedi.

Yöneticiye şikayet ettim sordum.Kadın ben görmedim araştırayım vs dedi ama bir şey yapacağını sanmıyorum.Kamera var ama bozukmuş çekmiyormuş.Ben bu adama ne yapabilirim ? Eşim geldikten sonra biraz dolaştı adamın kim olduğunu hangi blokta oturduğunu öğrenmeye çalıstı ama bulamadı.

Olay saat kaçta oldu , neden hemen polisi aramadınız ?

Polisi arayın , durumu anlatın. Civarda site bahçesini gören bina , dükkan , mobese kameralarına bakılarak kimliği tespit edilebilir.

Ne kadar işe yarar bilemiyorum ama Alo 183 Sosyal Destek Hattı'nı arayıp bir bilgilendirme yapmayı deneyin derim. Özellikle takip konusunda ısrarcı davranın ve kameralar için de site yönetimini benim adıma da tebrik edin!

Ülkede işlenen suçların yarısında mutlaka bi bozuk kamera var!

İyi geceler hanımlar.

Sitenin kamerası vardır diye tahmin ediyorum.Lütfen peşini bırakmayın.

Olay saat kaçta oldu , neden hemen polisi aramadınız ?

Polisi arayın , durumu anlatın. Civarda site bahçesini gören bina , dükkan , mobese kameralarına bakılarak kimliği tespit edilebilir.

Polisi kızımı sakinleştirdikten sonra aradım.Olay olduğu anda şoktan aklıma gelmedi.Geldiklerinde kimse yoktu.Yöneticiyle görüştüler.Adamı tarif ettim ama kapı kapı gezemeyiz dediler.
Ne yazık ki yakın çevremizde sadece bir market var o da sitemizi görmüyor.
Yöneticiye binadaki o yaşta çocuğu olan kişileri sordular.Kadında yönetim defterini çıkarıpben daha 1 haftalık görevliyim deyip toplantı tutanaklarını gösterdi.Takipte kalın dediler.

Beni asıl sinir eden çevredekilerin duyarsızlığı oldu.Sanki olay gündüz gözüyle ortada olmadı.Kimse görmemiş.Sanki ben uyduruyormuşum gibi oldu.

Peşini bırakmayın lütfen bu işin Allah kahretsin böyle insanciklari dışarda böyle davranan evde nasıl davraniyodur sitenin bahçesini gören bir kamera vardır bence araştırmak lazim

Bende en çok ona üzüldüm zaten.Ortalıkta böyle yapan adam neler yapıyordur.
Sitenin kamerası vardır diye tahmin ediyorum.Lütfen peşini bırakmayın.
Her bloğun ayrı giriş kapısında asansörlerde ve otoparkta kamera var diye güvendeyiz sanıyorduk.Meğerse hiç biri çalışmıyormuş.

Ne kadar işe yarar bilemiyorum ama Alo 183 Sosyal Destek Hattı'nı arayıp bir bilgilendirme yapmayı deneyin derim. Özellikle takip konusunda ısrarcı davranın ve kameralar için de site yönetimini benim adıma da tebrik edin!

Ülkede işlenen suçların yarısında mutlaka bi bozuk kamera var!

Polisler kameraların çalışmamasının suç oldugunu söylediler.Ama yönetim toplantısı yeni yapılmış olduğu için bir işlem yapmadılar.
183 üde arayarak bi bilgi alayım.Şu saat oldu gözüme uyku girmiyor.

Sosyal hizmetlere haber verseniz ?
Almanyada olsa şikayet edildiği gün çocuk ailenin elinden alınır

Sanirim en büyük problem adamın kim olduğunu hangi blokta oturduğunu bilmemem.Ama gerekirse her gün bahçeye inip nöbet tutacağım.Böyle kalsın istemiyorum.
Bir de bana çocuk benim sana ne oluyor.Kadınlığını bil kes sesini diye saydırdı.Ama sonradan ardına bakmadan gitti.O arada eve girseydi en azindan hangi blokta olduğundan emin olurdum.Ama bahçeden çıktı gitti.

Polisler kameraların çalışmamasının suç oldugunu söylediler.Ama yönetim toplantısı yeni yapılmış olduğu için bir işlem yapmadılar.
183 üde arayarak bi bilgi alayım.Şu saat oldu gözüme uyku girmiyor.
Umarım işe yarar bir şeyler çıkar...

Keske kameraya alsaydiniz ama olayin sokunda zor
beni sinir eden cevrenin duyarsizligi bu nasil bir toplum minnacik bir cocuga bile kiyiliyorken sessiz kaliyorlar
yoneticide iyiden iyiye sacmalamis sanki karismak istemez gibi
aceba adami hepsi taniyorda bize sicramasin diyemi susuyor

Allah kahretsin, eline ayağına inme insin onun bu gece!!!
Ulu orta şunu yapmaktan çekinmeyen cani, evladı gibi eşi ve biz toplum bireyleri için de apayrı tehdit oluşturuyor.
İlla bir şekilde göreceksiniz ya çocuğu ya babasını, lütfen bırakmayın peşini.
Manyak, ruh hastası pislik!!!

İyi geceler hanımlar.

Allah'ın cezası ulu orta yerde böyle yapıyorsa korkusuzca cekinmeden evinde napiyordur çocuğa

X