Bebek İkinci El baby to go bebek arabasi 250 tl

yagmurcs

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
131
15
34
Mrb kizlar ikinci bebegime hamile kaldim erkek oldugu icin arabayi satmak istiyorum cunku arabamiz pembe. Soluk ve yirtik yoktur temiz kullanildi $1397746250871.jpg

resim yuklermısın

bendeki resimdekine benziyo canm model aynı benimkinin markası gold baby çok rahat sürülüp kapanıyo tek elle kapatabiliyorum ayak koyma yeri otobüsle tatilden dönerken kırılmıştı ama yaptırdım başka hiç bi problemi yok istersen yarın ayrıntılı resmini yüklerim canm

resim yuklermısın

bendeki resimdekine benziyo canm model aynı benimkinin markası gold baby çok rahat sürülüp kapanıyo tek elle kapatabiliyorum ayak koyma yeri otobüsle tatilden dönerken kırılmıştı ama yaptırdım başka hiç bi problemi yok istersen yarın ayrıntılı resmini yüklerim canm $1.jpg

3tekerlekli tercih im degil ve baston gibi kapananlardan istiyorum genede tesekkur ederim

3tekerlekli tercih im degil ve baston gibi kapananlardan istiyorum genede tesekkur ederim

baston var bende canm baby bus marka daha 1 ay olmadı alalı tatilde aldım 1 2 kez kullandım şimdi evde bi tane daha var canm oyüzden satmak istiyorum düşünürsen 100tlden veririm cnm sıfırı 150 170 arası değişiyo

X