Bacaga vuran sol kasik agrisi bel agrisi vekahverengi tek seferlik akinti ve bata 11 gun varken kan negatif LUTFEN YARDIM EDİN BÖYLE OLUP HAMILE OLAN

Mrv0655

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
506
219
30
Merhaba hanımlar 18 mart 19 mart yumurtlama günlerimdi degerlendirdik bat 5 nisan. Bende 20 marttan bu yana ara ara gelip hemen geçmeyen sol kasık ağrısı var bu ağrı sol bacağıma da vuruyor belime de vuruyor ve beyaz yoğun akıntı 2 kez yaşadım dün akşam da kahverengi akıntım oldu. Daha regle 10 gün var. Ben dün gece arkadaşım dış gebelik olabilir hemen dr git deyince gittim ultrasyon temiz çıktı kanda da gebelik çıkmadı. Regle 10 gün varken kanda negatif çıkması sizce normal mi? Ben bu ağrıları hayatımda ilk kez yaşıyorum gebelik mi acaba çocuk düşünüyoruz ama kan öyle çıkınca ümitlerim gitti

Merhaba hanımlar 18 mart 19 mart yumurtlama günlerimdi degerlendirdik bat 5 nisan. Bende 20 marttan bu yana ara ara gelip hemen geçmeyen sol kasık ağrısı var bu ağrı sol bacağıma da vuruyor belime de vuruyor ve beyaz yoğun akıntı 2 kez yaşadım dün akşam da kahverengi akıntım oldu. Daha regle 10 gün var. Ben dün gece arkadaşım dış gebelik olabilir hemen dr git deyince gittim ultrasyon temiz çıktı kanda da gebelik çıkmadı. Regle 10 gün varken kanda negatif çıkması sizce normal mi? Ben bu ağrıları hayatımda ilk kez yaşıyorum gebelik mi acaba çocuk düşünüyoruz ama kan öyle çıkınca ümitlerim gitti
Regline daha cok var 3 4 gün kala evde erken gebelik testi yapabilirsin

Enfeksiyon da olabilir yumurtlama da olabilir. Her belirti gebelik değildir.

Kahve akinti yumurtlama zamanında görülebilir. Bi bakarsın var bi bkrsin yok.

Enfeksiyon da olabilir yumurtlama da olabilir. Her belirti gebelik değildir.
Ultrasyonda hersey temiz çıktı. İdrar da yanma yok doktor da sordu da. Yumurtlamam da geçti ovulasyonla takip ettim 19 martta yumurtam çatladı ve bidaha belirgin silik çıkmadı. Bende anlamadım

Kahve akinti yumurtlama zamanında görülebilir. Bi bakarsın var bi bkrsin yok.
Akintidan ziyade kasık ağrım çok farklı sol kasigim bacağıma ve belime vuruyor. Bide sol kasikta dolgun gibi dokununca yani ilk kez böyle bisey yaşıyorum kist felan hicbisey çıkmadı ultrasyon temizdi. Gebelik olsada ultrasyonda çıkmaz zaten dedi doktor.

Merhaba önceki gebeliğimde bu belirtilerle gebe olduğumu öğrendim bacağıma vuran bel ağrısından ağladım resmen öncesinde kahverengi bir leke görmüştüm.ben çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım fakat kimyasal oldu beklenen adet günümün 3 günü regli oldum zaten

Merhaba önceki gebeliğimde bu belirtilerle gebe olduğumu öğrendim bacağıma vuran bel ağrısından ağladım resmen öncesinde kahverengi bir leke görmüştüm.ben çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım fakat kimyasal oldu beklenen adet günümün 3 günü regli oldum zaten.bugün adetim 4 geçti test pozitif yine bel bacak ağrım var göğüslerde hassasiyet tekrar hüsrana uğramamak için bekliyorum bi kaç gün daha geçmesini sevgiler

Merhaba önceki gebeliğimde bu belirtilerle gebe olduğumu öğrendim bacağıma vuran bel ağrısından ağladım resmen öncesinde kahverengi bir leke görmüştüm.ben çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım fakat kimyasal oldu beklenen adet günümün 3 günü regli oldum zaten
Umarım benim ki kimyasal değildir ya canım

İnşallah dilediğin gibi olsun canım Kasım gibi yaşadım ben kimyasal gebeliği.şuan hamileyim tekrar adet olmam gereken 4.gün bugün idrar testim pozitif dün gece bacak bel ağrısından uyuyamadım yine bekliycem yine yani her ağrı olumsuz demek değil kesinlikle.stres yapma akışa bırakmaya çalış varsa zaten sağlıklı bir şekilde tutunur inşallah.erken test yaptığımız için kimyasalları yakalıyoruz zaten her kadın bunu farketmeden yaşıyor zaten sonra normal adet olup gidiyor.zaten sağlıksız embriyo tutunamıyor ve kimyasal oluyor bu da iyi bir şey aslında

Aynısının sağ tarafta olanını ben yaşıyorum şu an. Bi tek kahverengi akıntım olmadı.
Yumurtlamam erken oldu. 14 gün sonrası 5 nisan benim de. Hamileyizdir inşallah.

Aynısının sağ tarafta olanını ben yaşıyorum şu an. Bi tek kahverengi akıntım olmadı.
Yumurtlamam erken oldu. 14 gün sonrası 5 nisan benim de. Hamileyizdir inşallah.
Benimde yumurtlamam erken oldu 14 gün sonrası 2 nisan ama takvimim uygulaması 5 nisan gösteriyor diye onu kabul ediyorum acaba bende yumurtlama gününü mu kabul etsem ya

İnşallah dilediğin gibi olsun canım Kasım gibi yaşadım ben kimyasal gebeliği.şuan hamileyim tekrar adet olmam gereken 4.gün bugün idrar testim pozitif dün gece bacak bel ağrısından uyuyamadım yine bekliycem yine yani her ağrı olumsuz demek değil kesinlikle.stres yapma akışa bırakmaya çalış varsa zaten sağlıklı bir şekilde tutunur inşallah.erken test yaptığımız için kimyasalları yakalıyoruz zaten her kadın bunu farketmeden yaşıyor zaten sonra normal adet olup gidiyor.zaten sağlıksız embriyo tutunamıyor ve kimyasal oluyor bu da iyi bir şey aslında
Ya çok sevindim hamile olmanıza rabbim hayırlı dogum nasip etsin inşallah. İnşallah bana da bu ay o güzel haberi almayı nasip etsin rabbim bana ve tüm isteyenlere insallah

Benimde yumurtlamam erken oldu 14 gün sonrası 2 nisan ama takvimim uygulaması 5 nisan gösteriyor diye onu kabul ediyorum acaba bende yumurtlama gününü mu kabul etsem ya
Benim baya bi erken 6 gün erken oldu diye ben de testi ona göre yapacaktım. Hep böyle miydi bilmiyorum ben de. İlk defa ovulasyon testi kullandım. Bu pazar erken gebelik testi yapıcam:))

Benim baya bi erken 6 gün erken oldu diye ben de testi ona göre yapacaktım. Hep böyle miydi bilmiyorum ben de. İlk defa ovulasyon testi kullandım. Bu pazar erken gebelik testi yapıcam:))
Bende ilk kez ovulasyon kullandım pazar kaçıncı gününüz oluyor yani regle kaç gün kalmış oluyor ki

X