Bacağımdaki lekeler :(

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.891
kızlar gece gece hortladım yine. Panikledim. Cevap alabilmek için buraya açtım.

Bi kaç gündür bacağımda dizimin üstünde böyle batmalı yanmalı kırmızı noktalar vardı. Şimdi kabarmaya başladılar. Kaşınma falan yok sadece yanıyor batıyor ilginç bir his. Üç gündür falan böyle.

Belirginleşmeye yayılmaya devam ediyor ne olabilir bu pazartesi doktora gideceğim hemen.

Eklentiler

• IMG_3715.JPG
    IMG_3715.JPG
    28,2 KB · Görüntüleme: 440
Alerjin olabilir.
Kıyafetin dokusu,polar,keten atıyorum herhangi bir şeye.
Yediğin bir yiyecek de olabilir.
Sıcak soğuk şoklu durumlarda da olabilir.
Geçmiş olsun

Alerjin olabilir.
Kıyafetin dokusu,polar,keten atıyorum herhangi bir şeye.
Yediğin bir yiyecek de olabilir.
Sıcak soğuk şoklu durumlarda da olabilir.
Geçmiş olsun

Üç gündür de hep havalar biraz düzeldi diye diz üstü gecelik giydim. Üstüne bir kyafet dokusu bile değmedi işin ilginci. Çok teşekkür ediyorum ben böyle paniklerim ne görsem.

Üç gündür de hep havalar biraz düzeldi diye diz üstü gecelik giydim. Üstüne bir kyafet dokusu bile değmedi işin ilginci. Çok teşekkür ediyorum ben böyle paniklerim ne görsem.
Bende olmuştu,ilk defa dokunduğum her battaniyede olur :KK70:
Ondan aklıma geldi.

Ay geçmiş olsun nazar mı değdi bize ne oluyor yahu :) Alerjik reaksiyon gibi göründü bana da oluyor arada. Vücut losyonun falan varsa ondan sürersen azıcık yatıştırıyor bendekiler kaşınırdı bir de. Ona rağmen ertesi gün ya da birkaç saate geçerdi.

Ay geçmiş olsun nazar mı değdi bize ne oluyor yahu :) Alerjik reaksiyon gibi göründü bana da oluyor arada. Vücut losyonun falan varsa ondan sürersen azıcık yatıştırıyor bendekiler kaşınırdı bir de. Ona rağmen ertesi gün ya da birkaç saate geçerdi.

Valla anlamadım bugün bizim günümüz değil :eek:

Anneannem zona olmuştu yakın zamanda. Ben böyle kuruyorum hep kafamda ne olabilir ne olabilir. Sonra da gidip doktora kafa tutuyorum o değil budur diye :)

Anneannem zona olmuştu yakın zamanda. Ben böyle kuruyorum hep kafamda ne olabilir ne olabilir. Sonra da gidip doktora kafa tutuyorum o değil budur diye :)

Hahaha internette okuyorsun tabiii... Uzun süre kalırsa görün tabi bir dermatologa da benimkiler geçerdi yatıştırıcı bişeyler sürünce.

Hahaha internette okuyorsun tabiii... Uzun süre kalırsa görün tabi bir dermatologa da benimkiler geçerdi yatıştırıcı bişeyler sürünce.

Bende hiç olmazdı üç gündür geçmeyince gitmeye karar verdim. Pazartesi gitmeyi planlıyorum doktorun "bi fikrini alayım" :) teşekkür ederim :KK50:

Bence alerji olmuş ama alerjiler her zaman bir yiyecek,bir kumaştan dolayı olmuyor stresten de oluyor bazen belki öyledir.

alerjik bir durum gibi duruyor.
giyindiğin bir şey olabileceği gibi hiç beklemediğin bir yiyecekten de alerjin olmuş olabilir.
benim kavrulmamış kuruyemişler de özellikle yer fıstığında ve bal da böyle oluyor.

alerjik bir durum gibi duruyor.
giyindiğin bir şey olabileceği gibi hiç beklemediğin bir yiyecekten de alerjin olmuş olabilir.
benim kavrulmamış kuruyemişler de özellikle yer fıstığında ve bal da böyle oluyor.

Midye çok yemiştim ondan olabilir belki. Geçmezse gidicem.

zona da olabilir, alerjide, örümcek ısırıgı da..cildiyeye görünmekte fayda var. geçmiş olsun.

X