Bacak ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi yardımınıza ihtiyacım var

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
934
255
25
Kızlar merhaba daha öncede çoğu kez konu açtım her ay hüsrandı bu ay hiç takmadım yani maddi anlamda sıkıldık biraz iş bulma girme vs derken hiç kafaya takmadım hatta soru işareti de olmadı kafamda takii bugün sabaha kadar yani 04.02 ye kadar sabah iş yerinde lavaboya girdiğimde afedersiniz böyle çok yoğun beyaz süt beyazı gibi akıntım oldu normalde kesik gibi olurdu çok şaşırdım sonra tekrar gittiğimde aynı şekilde akşama kadar bu şekilde sürdü eve geldiğimde midem hem bulanıyor hemde açım anlamadım hemen yemek yedim sonra kasığıma ağrılar girmeye başladı hatta bu son 3 gündür devam ediyor. Bugün adetimin 22.günü. 25-27-28-01-05 geceleri ilişki yaşadık ve bu gece başlayan bi bacak ağrım var sizce bebeğin tutunma ağrıları olabilir mi sormak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim ❤️🙏

Bence çok kendinizi dinliyorsunuz, mide bulantısı bebek tutunur tutunmaz başlamıyor ve benim adet belirtim mide bulantımdır,kendinizi dinlerseniz sürekli hamilelik belirtisi yaşar olmayan her ay üzülürsünüz.Adet gecikmesi henüz yok anladığım kadarıyla? Adet gününüzü bekleyin en azından,kendinizi yıptatmayın,nasip ne zamansa o zaman oluyor buna inanın 🌸

Kasık agrısı evet belirti ama aynı zaman da regl da belirtisi bacak agrısı hiç duymadım en iyi cevabı test verir hakkınızda hayırlısı olsunn.

Bence çok kendinizi dinliyorsunuz, mide bulantısı bebek tutunur tutunmaz başlamıyor ve benim adet belirtim mide bulantımdır,kendinizi dinlerseniz sürekli hamilelik belirtisi yaşar olmayan her ay üzülürsünüz.Adet gecikmesi henüz yok anladığım kadarıyla? Adet gününüzü bekleyin en azından,kendinizi yıptatmayın,nasip ne zamansa o zaman oluyor buna inanın 🌸
Evet ama bu ay hiç hamilelik için çabalamadım o yüzden yanii

3 gebelik geçirdim üçündede belirtim olmadı. Çok erken bu söyledikleriniz için. Bulantı bile 6.haftada başlıyor ki herkeste olmuyor bacak ağrısı göğüs şişliğide keza öyle.✔️ Ben hiç akıntı yaşamadım mesela tabi bu kişiden kişiye değişir✔️ adet gecikmesi yaşayınca test yapın diğer türlü üzülürsünüz zaten yeterince sıkıntınız var anladığım kadarıyla. Herşey düzeldikten sonra yaparsınız bebeğinizide ✔️ rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin🤲🏽

X