Bacak dolgusu yaptıran var mı?

ayseteyze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
38
0
Kiloluyum...fakat bacaklarım nasibini almamış...Bacaklarından sorunu olanların hepsi kalın oluşundan şikayetçi ama benimki tam tersi...fazla kilolarımın hepsi bedenimde....atom karınca gibi! koca bir büst ve koskocaman göğüsler...
Ben yinede şikayetçi değilim ama....hiçdeğilse bunu taşıyan birde bacaklarım olsa? koca vucutda çırpı gibi bacaklar....okadar orantısız ki..çok ta komik. Bacak implantı varmiş ama bana uygun değil....çünki sadece baldıra uygulanıyormuş...oysa, benim ayak bileklerim çok ince.
Doldu enjeksiyonu olabilir deniyor....BİLGİSİ olan yada YAPTIRAN varsa...neolur lütfen bilgi verebilir mi?
ÇOK ACİL.

var... aynı sorundan ben de muzdaribim. bu konuda nazım durak'ın adı geçiyor ama hiç güvenilir olmadığını duydum, bir sürü spekülasyona karışmış. internetten bacak ameliyatı yazıp aratırsan bulursun bir şeyler cnm, bi karar verirsen bana da haber ver ben de ciddi olarak düşünüorm bu işi çünkü

var... aynı sorundan ben de muzdaribim. bu konuda nazım durak'ın adı geçiyor ama hiç güvenilir olmadığını duydum, bir sürü spekülasyona karışmış. internetten bacak ameliyatı yazıp aratırsan bulursun bir şeyler cnm, bi karar verirsen bana da haber ver ben de ciddi olarak düşünüorm bu işi çünkü

ben yaptırdım ,çöp gibi bacaklarım şimdi kalın dümdüz

Son düzenleyen: Moderatör:
acaba nerde kime yaptırdın?? nasıl bir ameliyat ve ne kadar ödemen oldu? lütfen bizi bilgilendirir misin?? şimdiden teşekkürler.:kahve:

jblal..canım bir ümit verdin..kayboldun...biraz bilgi verseydin keşke. Nasıl bişey yaptırdın..nerede...kim yaptı..
Lütfen bir cevap...:dance:

selam arkadaşlar.ben bu ameliyat için nazım durakla irtibata geçtim.7000 dolar fiyat verdi.baldırlara implant koyarak yapıyor.diz arkasından 5 cm lik kesi yapılarak kasların altına implant yerleştiriyor ve bacakların arasındaki açıklık kapanıyor.bu konuyla ilgili kendi hastasından örnek fotoğraf gönderdi.ilgilenen varsa özelden yollayabilirim

mrb arkadaslar bu amelyatı olan varsa lutfen bizede bılgı versınler ben ıkı doktorla görüştüm ıkısıde cok ıyı ama cok kararsız kaldım biri bacak sılıkonu olur anca yag yeterlı gelmez dedı dıgerı ıse bacak sılıkonları yasaklandı dedı cok kararsızım deneyımı olan arkadaslar bizimle paylasırsanız sevınırız bırde silikonlar gercekten yasaklanmıs kacak olarak getiriliyormus sanırım öyle duydum bilgisi olan arkadaslar cvp beklıyoruz şimdiden teşkler

selam arkadaşlar.ben bu ameliyat için nazım durakla irtibata geçtim.7000 dolar fiyat verdi.baldırlara implant koyarak yapıyor.diz arkasından 5 cm lik kesi yapılarak kasların altına implant yerleştiriyor ve bacakların arasındaki açıklık kapanıyor.bu konuyla ilgili kendi hastasından örnek fotoğraf gönderdi.ilgilenen varsa özelden yollayabilirim

bana gönderebilirmisin resımlerı bende yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ıkı doktorla görüştüm ama karar veremedım bırı sılıkon önerdı dıgerı yag enjeksıyonu sılıkonlar yasaklanmıs duydugum kadarıyla ben sitede yenıyım resımlerı gönderırsen nerden nasıl görücem yardımcı olursan sevınırım şimdiden teşkler

bana gönderebilirmisin resımlerı bende yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ıkı doktorla görüştüm ama karar veremedım bırı sılıkon önerdı dıgerı yag enjeksıyonu sılıkonlar yasaklanmıs duydugum kadarıyla ben sitede yenıyım resımlerı gönderırsen nerden nasıl görücem yardımcı olursan sevınırım şimdiden teşkler

bana özelden mesaj atabilirsin(site içinden atılabiliyor).e-mail adresini yazarsan sana elimdeki fotoğrafları yollayabilirim.ancak benim bu operasyonla ilgili olumsuz düşüncelerim çok fazla; implant konulabilmesi için 5 cm lik bir kesi yapılması gerekiyor ki bu da bacakların arkasında çok büyük izler oluşacak anlamına gelir.ayrıca yabancı sitelerden bulduğum örneklerde bu izlerde birşey dikkatimi çekti.izler hem genişlemiş ( hareketli bir bölgede olduğu için ) hem de rengi koyulaşmış ve gerçekten bu izlerle nasıl etek giyilir bilmiyorum!! bir de implant konulsa bile implantın uç kısımlarının bacakla birleştiği yere yağ enjeksiyonu yapılıyormuş daha doğal bir kontür oluşması için.yağ enjeksiyonu yine gerekli olacak.ayrıca ünlü bir amerikalı cerraha mail atarak implant konusunda düşüncelerini sormuştum.implant bacak kaslarının altına konuluyormuş ve bacaklar hareket ettikçe implant bu kasları zorlar,en sonunda da yırtılmasına bile sebep olabilir demişti.ancak amerikada bu madde yasak değilmiş sık olmasa bile özellikle vücut geliştirmeyle uğraşanların yaptırdığı bir ameliyatmış.umarım yardımcı olmuştur..

çok teşk ederim cevabın için çok sagol zaten bende ımplanttan yana degildim ben en ıyısı ılk doktoruma gerı dönüp yag enjeksıyonu nu yaptırıyım ya ben özelden bir türlü msj gönderemiyorum panelden özel msj göndermeyı seçin dıyor ama panelde de öyle bir seçenek yok neyse cevabın bile yeterlı geldı iz bıraktıgını bende biliyordum birde ünlü bir doktor onur erolda tavsıye etmıyordu bu yöntemı belkıde gıttıgım 2 cı doktorun bu yöntem işine geldı ılk gittgim doktorda hıfzı velıdedeoglu acaba hakkında bilginiz varmı netten baktıgıma göre iyi bir doktor ama tabıkı arastırmak gerekır size çok teşk edıyorum iyi aksamlar

içini açacak bir cevap yazmak isterdim ama yağ enjeksiyonu yaptırıp,bir süre sonra bu yağların kaybolduğunu söyleyen çok insan var.üstelik bu yöntemde ilk önce liposuction yapılıyor ( bu başlı başına bir ameliyat ve maliyet demektir ), daha sonra bu yağlar size enjekte ediliyor.bir süre sonra kaybolduğunu ve tekrarlattığınızı bir düşünün.üstelik bu yağlar asimetrik olarak da vücut tarafından emilebilir.sonra tek tarafa tekrar falan..düşünmesi bile çok sıkıcı : ( bahsettiğin doktorla ilgili bir bilgim yok bu arada.

bu arada özel mesaj bölümün kapalı senin.kontrol paneline girip özel mesaj bölümünü aktif etmelisin.nazım bey'in gönderdiği fotoğraf gerçekten çok başarılı ama 7000 dolar,neredeyse 10.000 ytl eder,gerçekten çok pahalı.eğer bu ameliyatı yaptıracaksan internette ' calf implant- before+after photos ' falan yazıp arattır.en azından bir fikir verir.of of neden daha az karmaşık bir problemimiz yokki bizim!

dedokıdo mrb dıger cvplarını dıger sıtede gördüm evet dogru yagların erıdıgını ben de duymustum ama hıfzı beyle görüştugumde yagları alıp ılk seansta uygulayıp daha sonrasını sakladıklarını ve 2 3 seansta kullandıklarını soyledı ve azar azar enjekte edıp yagların bırden erımesını bu sekılde engellenebılır oldugunu anlattı ben yarın randevu aldım esımle gıdıp tekrar konusucaz bakalım ne olacak ama bu benım aklıma yattı ımplanta sıcak bakmıyorum demıstım eger düşünursen yarın sana bılgı verırım nacı celık var onunlada maılestım onep doktoru yardımcı oldu sagolsun vucudunuzda yeterı yag varsa yaptırın yoksa hiçbirşey yaptırmayın dedı ımplanta kesınlıkle karsıyım dedı

evet gerçekten bana bu konuda bilgi verirsen sevinirim.umarım en sonunda bu yağlar kalıcı olur.zaten dikkat edersen tecrübeli ve isim yapmış doktorlar bu tür yapay şeylere hep karşı çıkıyorlar.implantı tavsiye eden doktorlar sanırım çok fazla uğraşmak istemiyorlar ve kısa yoldan halledelim mantığı ağır basıyor.eğer dolgu yöntemini seçersen hem fazla yağlarından kurtulmuş olacaksın hem de bacaklarının arkasında o çirkin izler oluşmayacak.zaten implant ameliyatından sonra öyle 1 haftada falan iyileşilmiyormuş,en az 15-20 gün yatak istirahati yapmak zorundasın.sormak istediğim birşey var, benim dizlerimin iç kısımları çok kalın ve özellikle arkadan bakılınca çok kötü görünüyor,acaba doktor bu kısımların inceltilebileceğini söyledi mi?

ben yağ enjeksiyonu yaptırdım. göbekten yağ alınıp koyuldu alt bacağa. yapan doktor prof.dr erol kışlaoğlu. çok memnunum, beni büyük bir dertten kurtardı, fiyatta öyle 7000 dolar falan değil. 1800-2000 dolar civarı

ben yağ enjeksiyonu yaptırdım. göbekten yağ alınıp koyuldu alt bacağa. yapan doktor prof.dr erol kışlaoğlu. çok memnunum, beni büyük bir dertten kurtardı, fiyatta öyle 7000 dolar falan değil. 1800-2000 dolar civarı

mrb jblal, ne kadar zaman oldu yaptıralı yani dolgunun hemen eridiği söyleniyo da doktorun kalıcılığı ile ilgili bilgi verdi mi ve de bacakta yamukluk varsa onu düzeltebilecek türden bi ameliyat mı ?

Jblal bize bu konuda bilgi verebilir misin?yağ enjeksiyonu yaptıralı ne kadar zaman oldu? yağllar erimedi mi şu ana kadar?

Jblal iyileşme ne kadar sürdü,ağrı yada iz oldu mu.bilgi verirsen sevinirim.bende ciddi düşünüyorum ve zamanla yağın eridiği söyleniyor.lütfen bilgi ver...

Jblal iyileşme ne kadar sürdü,ağrı yada iz oldu mu.bilgi verirsen sevinirim.bende ciddi düşünüyorum ve zamanla yağın eridiği söyleniyor.lütfen bilgi ver...

mrb bende yaptırdım jbal le görüşmüştüm burdan o ıst da yaptırmıs ve 1 kere yaptırmıs ben salı günü amelıyat oldum hıfzı velıdedeogluna onep doktorlarından 2 3 doktorla daha görüşmüştüm bu konuyla ılgılı bırısı sılıkon demıstı ona sıcak bakmadım yag enjeksıyonu yaptırdım butun doktorlar 2 3 seans gerektıgını söyledı bana hıfzı beyde öyle dedı ilk seansım amelıyatla bırlıkte olmus oldu sanırım 3 ay araylada 2 3 seanslar olacak ize gelınce iz falan olacak bı yaranız olmuyo cok ufacık delıkler acarak alıyolar yagları benım belımden alındı yag ve ıkı tane ufak ufak dikiş yerım var 1 dikişlik delıkler yanı 2 tanede bacaklarımda var dız ıclerındekı yaglarıda aldılar çünkü aldıkları yagı ılk seanstan sonrasını saklıyolar ama bu sadece onepte var sanırım baska saklayan doktor bulamadım çünkü bır doktor ıkıncı seansta tekrar lıpo yaparız dedı ve tekrar bıcak altına yatmak ıstemedım baslı basına amelıyat çünkü saklanan yaglar 2 3 seansta kullanılacak tekrar her ne kadar bir kere yaptırmak yeter deselerde bazı doktorlar olmuyo yaglar mutlaka erıyo çünkü en ünlü en iyi doktorlarla bile görüştüm onlar bıle en az 2 3 seans dedıler yaptırcaksanız yaglarınızı saklayacak bir doktorla görüşün derım sormak ıstedıgınız baska bişey olursa yardımcı olmaya calısırım şimdilik ıyı gunler

bu arada amelıyat olalı 6 gun oldu ve ıkıncı gununden ıtıbaren işlerımı yapabılıyorum sadece ıkıncı gun bıraz dınlenmenız gerekıyo genelde genel anestezı önerıyolar ve bır gecede hastahanede kalıyosunuz

X