Bacak Kaslarımi İnceltmek İçin Ameliyat Oldum

İlk duşumu yarın alacağım. Parmak ucu açık basenlere kadar olan varis çorabını kullanıyorum. Duştan sonra nasıl giyerim acaba. Soymaya korkuyorum tekrar giyerken canım acır mı
korktuğum kadar acıtmadı korsa soyma giyme işlemim. duşta da sandalyede oturdum ayaklarımı bir tabureye uzattım gayet konforluydu, yalnız çorabı soyduğunuz gibi duşa girmeyin, ayaklara doğru ani kan basıncı olduğu için baş dönmesi mide bulantısı oluyor 5 dk uzanıp bekleyin,

Son halim:KK66: :) iyilestikten sonra eski halimden saglik acisindan zerre degisim yok. Halen ziplayabiliyorum:KK66: Ama estetik acidan degisim muhtesem! Ben mutluyum kim ne derse desin! Cok da fifi! Eki Görüntüle 2029443
Çok güzel olmus :nazar: böyle zorlu bir ameliyatı göze almıssın neticede demekki canını sıkan bir şey vardı. Tepkiler yersiz abartılı. Ücreti ne kadardı merak ettim özelden yazabilir misin

Çok güzel olmus :nazar: böyle zorlu bir ameliyatı göze almıssın neticede demekki canını sıkan bir şey vardı. Tepkiler yersiz abartılı. Ücreti ne kadardı merak ettim özelden yazabilir misin
tepkileri boşver zaten. Kime ne. Ilgilenenlere tecrubem olsun diye. Kim goze alip yaptirabilir ki bunu ? demekki bir sebebim vardi kendimce ve benden sonra 3 kisi daha yaptirdi. biliyorum ki benim gibi bir cok kisinin şu forumda bu tecrubeyi paylasaycak olan birine ihtiyaci vardi cesaret alabilecegi. Fyati yazmistim foruma sana da yazarim. ozele gerek yok. verdigim parayi kimseden saklicak degilim:KK66: 7 bin bilek yaglari 15 bin kas ameliyati. 22 bin toplam. yanlis mi hatirladim acep 21 bin miydi. Ne farkeder işte...ya 21 ya 22. kafam karisti simdi. iki ayri işlem iki ayri odeme... bu arada halen kredisini odüyorum

Arkadaşlar merhaba!
Bir yılımı tamamladım. Hatta bir yıl iki ay oldu herhalde şimdi tam hesap edemedim. Herkes ozelden yazmış, merak etmiş, yürüyor muyum, sıkıntı var mı, tam oturdu mu şekli vs....herşey yolunda. hiç ameliyat olmamış gibi. Arka bacagimdaki kas ameliyat izinden eser yok. Bileklerimde kanüllerin girdiği iki tane deliğin igne ucu kadar lekesi var. Yaşadigim tek olumsuzluk bu buna da olumsuzluk denirse...Egzersizlerimi yapiyorum ama alt bacak kasını güclendiren hareketlerden kaçınıyorum. O zaman ameliyat olmamın ne anlamı var diil mi? kaslarım bütünüyle tabiki yok olmadı. Herkesde bir miktar var olmak zorunda. Ama o erkeksi Roberto Carlos'dan eser kalmadı:) Özetle arkadaşlar iz yok leke yok agrı yok sızı yok ödem yok bişicik yok işte...olan tek şey eski bacaklarima göre daha kadınsı bacaklar. Unutmayın mukayeseyi kendi eski bacaklarıma göre yapıyorum. Görecelidir çünkü, herkes farklı beğenir...Sevgiler hepinize...Benden sonra ameliyat olan arkadaslar da artik sonuçlarini yazarsa sevinirim. Bir yil sonunda halen bu foruma sahip cikip yaziyor olmamiz güzel bişi. Bir yıl once beni reklamla suclamişlardi. Ahahahahaha yapicam tabi reklam. Iyi bir doktorun reklamini kim yapmaz ki? Teşekkürler Ahmet Karacalar Hocamiza....

Arkadaşlar merhaba!
Bir yılımı tamamladım. Hatta bir yıl iki ay oldu herhalde şimdi tam hesap edemedim. Herkes ozelden yazmış, merak etmiş, yürüyor muyum, sıkıntı var mı, tam oturdu mu şekli vs....herşey yolunda. hiç ameliyat olmamış gibi. Arka bacagimdaki kas ameliyat izinden eser yok. Bileklerimde kanüllerin girdiği iki tane deliğin igne ucu kadar lekesi var. Yaşadigim tek olumsuzluk bu buna da olumsuzluk denirse...Egzersizlerimi yapiyorum ama alt bacak kasını güclendiren hareketlerden kaçınıyorum. O zaman ameliyat olmamın ne anlamı var diil mi? kaslarım bütünüyle tabiki yok olmadı. Herkesde bir miktar var olmak zorunda. Ama o erkeksi Roberto Carlos'dan eser kalmadı:) Özetle arkadaşlar iz yok leke yok agrı yok sızı yok ödem yok bişicik yok işte...olan tek şey eski bacaklarima göre daha kadınsı bacaklar. Unutmayın mukayeseyi kendi eski bacaklarıma göre yapıyorum. Görecelidir çünkü, herkes farklı beğenir...Sevgiler hepinize...Benden sonra ameliyat olan arkadaslar da artik sonuçlarini yazarsa sevinirim. Bir yil sonunda halen bu foruma sahip cikip yaziyor olmamiz güzel bişi. Bir yıl once beni reklamla suclamişlardi. Ahahahahaha yapicam tabi reklam. Iyi bir doktorun reklamini kim yapmaz ki? Teşekkürler Ahmet Karacalar Hocamiza....
Bu ameliyata ihtiyacı olan ve az da olsa araştıran biri zaten Ahmet hocanın reklama ihtiyacı olmadığını bilir. Bihaber olanlar da öyle kalsın çok mühim değil :KK66: kulak asmaya gerek YOk

Şimdi kendi sonucuma geleyim. Aslında sonuç demek için çok erken güncel bilgi için 6 ayı devirmeyi bekliyordum. Az da olsa bir şeyler yazayım. 3.5 ay oldu. Yürümem de en ufak sorun yok. Koşmam da biraz var tabana kuvvet koşaöıyorum ya da ben tembellik yapıyorum bilmiyorum. Spor yapmıyorum hala. Sürekli oturmak zorunda kaldığım bir işim var. O yüzden belki çok verim almamış olabilirim henüz 2 cm kadar incelmem var. Ama eskisi gibi bacak hatlarım sert değil daha feminen bu da görüntüde daha inceymiş etkisi veriyor.
Net sonuçlarımı 1 yıl sonunda güncelleneceğim. Ahmet Karaca’lar a büyük sevgi saygı duyuyorum. Benim bacaklar çok kötü bir haldeydi ne pantolon bulabiliyordum çünkü bacak aşırı kalın kaslı ve kısa boyluyum. Ne etek giyebiliyordum aynı sebeplerden dolayı. Şimdilik mutluyum

Benim derdim biraz farklı. Çünkü sağ bacak kaslarım sola göre daha kalın yanlış egzersiz yapmam nedeniyle sanırım. Mart 2018'de sinir iptali yaptırdım, tabii sadece sağ bacağım için, bir yılı geçti ve hiçbir fark yok. Ameliyattan sonra hiçbir ağrı, sızı ya da engel yaşamadım. Doktorun tavsiye ettiği egzersizleri de yapmadım, gerek kalmadı. Sadece iki gün dinlendim ve yetti. Sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim :KK43:

merhaba, botoxla kas incelten oldu mu?

merhaba, işinin ehli bir doktora görüştüm 1,5-2cm maximum incelme olabileceğini söyledi. botox etkisi geçinde tekrar yaptırmak gerektiği için bu incelmeye o kadar maliyeti göze alamadığım için yaptırmadım. ameliyat dışında başka yöntemle bacak kaslarını incelten arkadaşlar varsa cevaplarını dört gözle bekliyorum.

Benim derdim biraz farklı. Çünkü sağ bacak kaslarım sola göre daha kalın yanlış egzersiz yapmam nedeniyle sanırım. Mart 2018'de sinir iptali yaptırdım, tabii sadece sağ bacağım için, bir yılı geçti ve hiçbir fark yok. Ameliyattan sonra hiçbir ağrı, sızı ya da engel yaşamadım. Doktorun tavsiye ettiği egzersizleri de yapmadım, gerek kalmadı. Sadece iki gün dinlendim ve yetti. Sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim :KK43:
Ahmet karacalar mı yaptı ameliyatınızı?

Benim ayak bileklerimde de ödemli gibi yağlar mevcut. Ahmet karacaları düşünüyorum ama Konyada yaşıyorum. Nasıl olacak bilmiyorum

X