Bacakları 180 derece açmak için tüyolar?

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
Merhaba kızlar aranızda esnek yogacılar ya da profesyonel hanımlar&baylar... varsa bir sorum olacaktıııı???

hayatımda hiç bacaklarımı 180 derece açmadım açamadım. Çocukluk hayalmdir..ve 180 derece açmak istiyorum.Yoga yapıyorum uzun zaman oldu ama hala 150 derece acabiliyorum.. uzun yillar calismam gerekecek belki bu konu uzerinde.. hatta Cemre Kemer bir instagsam storisindw bacaklarini duvara dayanin ve acin 6 dakika bekleyin 6 ay icinde 0 acacaksiniz demisti.. ben bu uygulamayi yapiyorum belki 150 dereceden daha az aciyordum.. cok guzel katkisi oldu. Bu tarz ipuclari ariyorun. Balerin arkadaslr lutfen duyunbeni tuyolarinizi bekliyorum. Bu arada yasim 23

BU TÜR HAREKETLER SÜREKLİLİKLE İLERLEME KAYDEDEBİLECEĞİN HAREKETLER. DAHA ÇOK ESNEME VE DAHA ÇOK ÇALIŞMAYLA ZAMANLA DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRSİN. AMA SÜREKLİLİK ŞART.

1 haftadır kalça ve hamstrik,gastranemius kaslarımı geriyorum 6 ay’a açılacağını düzeliyorum. İnşllah🌹
Merhaba kızlar aranızda esnek yogacılar ya da profesyonel hanımlar&baylar... varsa bir sorum olacaktıııı???

hayatımda hiç bacaklarımı 180 derece açmadım açamadım. Çocukluk hayalmdir..ve 180 derece açmak istiyorum.Yoga yapıyorum uzun zaman oldu ama hala 150 derece acabiliyorum.. uzun yillar calismam gerekecek belki bu konu uzerinde.. hatta Cemre Kemer bir instagsam storisindw bacaklarini duvara dayanin ve acin 6 dakika bekleyin 6 ay icinde 0 acacaksiniz demisti.. ben bu uygulamayi yapiyorum belki 150 dereceden daha az aciyordum.. cok guzel katkisi oldu. Bu tarz ipuclari ariyorun. Balerin arkadaslr lutfen duyunbeni tuyolarinizi bekliyorum. Bu arada yasim 23
bütün videoları internette dolaştım yaşın hiç önemi yok ama hergün(en fazla 3 gün ara ile) çalışmak şart.Bir de esneklik tam olsa da split için kas gücü de gerekiyor.Ve canının acıması değil,hafif bir kasılma ya da en fazla kramp olmalı.Çocukken bağlar kopsun diye çok uğraşmıştım meğerse uğraştığım şey kaslarmış:)
son tavsiyem,önce sağ ön bacak esnekliğini tamamla,sonra arka bacak:)

bütün videoları internette dolaştım yaşın hiç önemi yok ama hergün(en fazla 3 gün ara ile) çalışmak şart.Bir de esneklik tam olsa da split için kas gücü de gerekiyor.Ve canının acıması değil,hafif bir kasılma ya da en fazla kramp olmalı.Çocukken bağlar kopsun diye çok uğraşmıştım meğerse uğraştığım şey kaslarmış:)
son tavsiyem,önce sağ ön bacak esnekliğini tamamla,sonra arka bacak:)
Çok teşekkür ederim. Önereceğiniz video vrsa izlerim.

cok düzenli esneme açma germe hareketi yapmak gerek. bir de tam düzene oturtuyorsunuz esnedim diyorsunuz ki azcık ara verdiniz mi başa dönüş :KK43:

hayatımda hiç bacaklarımı 180 derece açmadım açamadım. Çocukluk hayalmdir..ve 180 derece açmak istiyorum.Yoga yapıyorum uzun zaman oldu ama hala 150 derece acabiliyorum.. uzun yillar calismam gerekecek belki bu konu uzerinde.. hatta Cemre Kemer bir instagsam storisindw bacaklarini duvara dayanin ve acin 6 dakika bekleyin 6 ay icinde 0 acacaksiniz demisti.. ben bu uygulamayi yapiyorum belki 150 dereceden daha az aciyordum.. cok guzel katkisi oldu. Bu tarz ipuclari ariyorun. Balerin arkadaslr lutfen duyunbeni tuyolarinizi bekliyorum. Bu arada yasim 23iyicr ısındıran sonra

hayatımda hiç bacaklarımı 180 derece açmadım açamadım. Çocukluk hayalmdir..ve 180 derece açmak istiyorum.Yoga yapıyorum uzun zaman oldu ama hala 150 derece acabiliyorum.. uzun yillar calismam gerekecek belki bu konu uzerinde.. hatta Cemre Kemer bir instagsam storisindw bacaklarini duvara dayanin ve acin 6 dakika bekleyin 6 ay icinde 0 acacaksiniz demisti.. ben bu uygulamayi yapiyorum belki 150 dereceden daha az aciyordum.. cok guzel katkisi oldu. Bu tarz ipuclari ariyorun. Balerin arkadaslr lutfen duyunbeni tuyolarinizi bekliyorum. Bu arada yasim vücudunu iuivr

Vücudunu iyice ısıttıktan sonra bacak çalışmalısın o zaman daha iyi poza girmiş olursun. Günde mutlaka yarım saatini bacak esnetmelerine ayır. Şuan 150 derece gayet iyi. Hergün çalışır sabırlı olursan 6 ayı bile bulmaz 2 ayda hallolur.

Vücudunu iyice ısıttıktan sonra bacak çalışmalısın o zaman daha iyi poza girmiş olursun. Günde mutlaka yarım saatini bacak esnetmelerine ayır. Şuan 150 derece gayet iyi. Hergün çalışır sabırlı olursan 6 ayı bile bulmaz 2 ayda hallolur.
Teşekkür ederim, 3 -4 aydır yapıyorum. Ama şu anda haftada bir yapabiliyorum yoğunluktan:KK43:(

X