bacaklarım kuruluktan pul pul dokuluyor

mina3213

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2018
2
0
23
her sayfada blogda o iyi geliyor bu iyi geliyor diye internette birsuru bilgi var biri susam yagi biri avakado yagi yok LR veya bioderma herkes kafasına gore birşeyler paylaşıyor neyi yapicagimi hangisini denicegimi bilmiyorum sıvı vazelin kullanıyorum hiçbir faydasını görmedim bacaklarım kuruluktan derim dokuluyor havanın soğumasıyla dudağım yarılıyor her konuştuğumda canim acıyor Gunde defalarca nemlendirici krem sürmeme rağmen cilt kuruluğu yasayan bu soruna bir nebze olsun cozum bulanlar varsa lütfen yardimci olur musunuz tecrubeleriniz iyi veya kotu neler kullandiginizi paylasir misiniz

ben kuruluğa karşı zeytinyağlı ürünleri tercih ediyorum. zeytinyağlı duş jelleri, vücut kremleri vb. kuruluğa birebir bence. :KK200:

firavun kremi yada firavun karısı kremi arat canım tarifi hangisi aklına yatarsa onu uygula ben balmumu zeytinyağı, tatlı badem yağı, ceviz yağı ve ampul e vitamini karıştırmıştım ciddi anlamda iyi geliyor. şu anda da hindistan cevizi yağı kullanıyorum nemlendirici özelliği çok yüksek ama ilk anlattığım daha etkili :cool:

firavun kremi yada firavun karısı kremi arat canım tarifi hangisi aklına yatarsa onu uygula ben balmumu zeytinyağı, tatlı badem yağı, ceviz yağı ve ampul e vitamini karıştırmıştım ciddi anlamda iyi geliyor. şu anda da hindistan cevizi yağı kullanıyorum nemlendirici özelliği çok yüksek ama ilk anlattığım daha etkili :cool:
cok tesekkur ederim denicegim <3

benimde seninki gibi pul pul pantolon çıkarırken falan hep dökülüyor kalıyor üzerinde :)) her duştan sonra nemlendirmek lazım kuru tutmamak lazım

X