Bacaktan kasığa ağrı / lekelenme

subalesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
5
0
34
Merhaba ilk defa yaşadığım bir konu hakkında bilgi almak istiyorum adetime 15 gün var yumurtlama dönemindeyim bu günleri değerlendirdik fakat yumurtlama dönemim bitmeden şiddetli sol bacaktan kasığa yayılan yarım saatlik bir ağrı yaşadım kramp şeklinde kanlı beyaz bir akıntı geldi( dr a gttm idrar yollarımda basit bir enfeksiyon olduğunu söyledi daha öncesinde de vardı ) ertesi gün kahve rengi küçük bir akıntım oldu hamilelik hemen belirti vermez diye düşünüyorum kabızlık var arada ishale çevirdi 3-4 gün önce yaşadım bu olayı benzerini yaşayan varsa bilgilendirebilir mi tşklerr

Belirtiler için çok erken. Test yapsanız da çıkmaz adeti beklemelisiniz.

2 hafta olmuş adet oldunuz mu, test yapabilirsiniz şüpheleniyorsanız.

Belirtiler için çok erken. Test yapsanız da çıkmaz adeti beklemelisiniz.

2 hafta olmuş adet oldunuz mu, test yapabilirsiniz şüpheleniyorsanız.
Merhaba hayır olmadım bende polikistik over var 35-40 günler arası adet görüyorum 3 ay önce düşük yaptım adetimi düzenlemek için ilaç berdi dr 13 ağustosta oldum 2 eylülde bu durumu yaşadım şu an 40 cı gün pelvik bölgede ağrım var bel ağrısı ve göğüslerim şiş ağrıyor test yaptım biraz önce ve negatif sonuç aldm ilk hamileliğimde de dr adet günüme yaklaşık 14 gün eklemişti olduğu haftadan 2 hafta küçüktü bebeğim geç döllenmişti galiba

Sol kasık ağrım var ve yaklaşık 10 gündür şeffaf akıntım var
Merhaba hayır olmadım bende polikistik over var 35-40 günler arası adet görüyorum 3 ay önce düşük yaptım adetimi düzenlemek için ilaç berdi dr 13 ağustosta oldum 2 eylülde bu durumu yaşadım şu an 40 cı gün pelvik bölgede ağrım var bel ağrısı ve göğüslerim şiş ağrıyor test yaptım biraz önce ve negatif sonuç aldm ilk hamileliğimde de dr adet günüme yaklaşık 14 gün eklemişti olduğu haftadan 2 hafta küçüktü bebeğim geç döllenmişti galiba
Allah Allaah gebelik belirtisi bunlar hep 🤔

X