Badem göz ameliyati olanlar bakabilirmi???

Merhaba,
Ben de badem göz ameliyatı yaptırmak istiyorum ama hiçbir yerde bilgi bulamadım :KK43:
Memnun kalan biri doktor ismi verebilir mi, güvenilecek birini bulamıyorum maalesef.
Mesela düşük gözlüler için badem göz ameliyatı yeterli mi yoksa kaş kaldırma da gerekli mi?

Merhaba,
Ben de badem göz ameliyatı yaptırmak istiyorum ama hiçbir yerde bilgi bulamadım :KK43:
Memnun kalan biri doktor ismi verebilir mi, güvenilecek birini bulamıyorum maalesef.
Mesela düşük gözlüler için badem göz ameliyatı yeterli mi yoksa kaş kaldırma da gerekli mi?
Merhaba göz kenarlarınız da düşüklük varsa badem göz (şakak germe olarakta geçiyor) en mutlu edici sonucu verir. En kalıcı olanı ve mutlu edici yöntem bu. Saçlı deriden kesi yapılıyor ve göz kenarları yukarı çekiliyor. Haliyle kaş kenarı da kalkıyor.
Badem göz de başka işlemlerde yapılabilir. Misal göz kapagınızda fazla deri varsa alınabilir, göz altlarında yag torbası, fazla deri varsa alınabilir.
Ben 2014 de göz kenarlarımı çektirdim. Çok memnunum. Başka işleme gerek yoktu. Bu sene alt göz kapagımdaki fazla deriyi, yag torbaları nı aldırdım.
Yani ihtiyacınız olan şeyi iyi bilin, ona göre ameliyat olun.

merhaba, tamamen iyileştiniz mi acaba. yeni foto paylaşabilir misiniz? ne kadar surdu iyileşmeniz?

Merhaba evet iyileşti ama o ilk yapıldığındaki gibi çekiklik yok 🙈 15 gün sürdü gözlerim şiş suratım şiş mordu baya kaza geçirmiş gibiydim ama hızlıca geçiyor

Merhaba göz kenarlarınız da düşüklük varsa badem göz (şakak germe olarakta geçiyor) en mutlu edici sonucu verir. En kalıcı olanı ve mutlu edici yöntem bu. Saçlı deriden kesi yapılıyor ve göz kenarları yukarı çekiliyor. Haliyle kaş kenarı da kalkıyor.
Badem göz de başka işlemlerde yapılabilir. Misal göz kapagınızda fazla deri varsa alınabilir, göz altlarında yag torbası, fazla deri varsa alınabilir.
Ben 2014 de göz kenarlarımı çektirdim. Çok memnunum. Başka işleme gerek yoktu. Bu sene alt göz kapagımdaki fazla deriyi, yag torbaları nı aldırdım.
Merhaba benim gözümde asimetri var.Her insanda olandan biraz daha fazla rahatsız edici sekilde fotoğraflarda aşırı belirgin.Sağ,sola göre aşırı büyük.Kedi gözü dedikleri yada badem göz bu durumu düzeltebilir mi sizce?

Merhaba benim gözümde asimetri var.Her insanda olandan biraz daha fazla rahatsız edici sekilde fotoğraflarda aşırı belirgin.Sağ,sola göre aşırı büyük.Kedi gözü dedikleri yada badem göz bu durumu düzeltebilir mi sizce?
Merhaba, alt veya üst göz kapagı estetigi ile daha iyi sonuç alınabilir sanki. Tabi doktor görüşü önemli, biz net durumunuzu bilemeyiz.

merhaba bugun 2. Günüm sormak istediğin ne varsa yanıtlarım dr fuat yüksele yaptırdım ben memnunum daha öncesinde meme protezi yaomıstı harika oldu
Merhaba suan memnunmusunuz badem goz yaptiranlar geneldekisa surede eski haline dondugunu ve bu operasyonun gereksiz oldugunu soyluyorlar sizde durum nasil onerirmisinz? Gozunuz eski haline dondumu? Tesekkurler

Badem göz Şakak germe ameliyatı değildir. Şakak germede hem kaş hem göz kapağın kenarı kalkıyor. Badem Gözde ise sadece göz kapağının dış kısmı kakıyor. :)

Son düzenleme:
Merhaba,
İstanbul : DR Demet Özçelik
Bursa: Dr Tuncay Sezgin
Antalya : Dr Emir Doğan
Adana: Dr Can Pamukçu Instagram sayfalarına bir göz atın

Göze kesi yapmadan şakak germe ile yaptirirsaniz daha iyi bence.
Evet göze kesi yapılmadan Şakak germe yaptırılabilir ancak her şakak germede gözün kenarı kalkmıyor . Şakak germe yapan Dr Ufuk Askeroğlu va .r Bella Eyes diye ameliyat yöntemi bulmuş. Sonuçları mukemmel. Ancak fiyatları 15.000-20.000 arası

Badem göz Şakak germe ameliyatı değildir. Şakak germede hem kaş hem göz kapağın kenarı kalkıyor. Badem Gözde ise sadece göz kapağının dış kısmı kakıyor. :)
Öyle, ama badem göz estetigi kapsamında alt göz kapagı, üst göz kapagı fazla deri alınması kombin olarak anlatan doktorlar da var. Bu yüzden parantez içinde şakak germe olarak oldugum işlemi anlattım. Badem göz diyince alt ve üst göz kapagı işlemi oldugumu sanan üyeler var çünkü. Benim ameliyatımda hedef göz kenarı nın ve kaş kenarının yukarı doğru kalkmasıydı. Bu anlattığımda badem göz diyen de var, hayır sen şakak germe olmuşsun diyende 😉

Merhaba
Göz altı torbaları mka düşüklüğü göz düşüklüğü anlayacağınız her şey var bende ve bu durum beni çok rahatsız ediyor.Estetik cerrahlara mı yoksa göz doktoruna mı gitmem gerekiyor karar veremedim.memnun kaldığınız doktoru varsa isim yazabilirseniz çok sevinirim. Maliyeti ne kadar oldu.

Merhaba
Göz altı torbaları mka düşüklüğü göz düşüklüğü anlayacağınız her şey var bende ve bu durum beni çok rahatsız ediyor.Estetik cerrahlara mı yoksa göz doktoruna mı gitmem gerekiyor karar veremedim.memnun kaldığınız doktoru varsa isim yazabilirseniz çok sevinirim. Maliyeti ne kadar oldu.
Merhaba, yani bildiginiz güvendiğiniz hangi doktor varsa ona gidin tabi. Göz doktoru, estetik cerrah bunun kararını siz vereceksiniz.. Ben estetik doktoruna oldum, memnunum. Kombin ameliyattı benimki. Burun ameliyatımla birlikte olmuştum.

X