Doğal Saç Bakım Kürleri Badem yagi mucizesi ( kesinlikle ise yariyor)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

xsarex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2011
28
2
:KK69:Merhaba kizlar ben yillardir badem yagini kullanirim gercekten simdiye kadar cok yararini gördüm
tabi kullanmayi bilirsen yani hic birakmadan sürekli kullanirsan faydalarini görüyorsun
ben her aksam makyajimi sadece badem yagini pamuga sürerek temizlerim yagida kirpiklerime iyice yedirerek inanin yillardir makyaj yapmama ragmen hemde hergün kirpiklerim dökülmüyor aksine cok gür ve uzun ayni takma kiprik gibi duruyor öyle zannedenip soranlar bile var saclara gelince saclarim düz gür ve cok kalin fönleyince kabariyor ve elektirikleniyor banyodan sonra saclarimi fönleyip kuruttuktan sonra avucuma bi kac damla döküp uclarina ve ortalarina dogru yediriyorum ve elimle düzlestiriyorum saclarim sanki ütülenmis gibi duruyor hem parlaklik hemde canlilik veriyor ayrica badem yagini vücudumada sürüyorum basenlerime ve bel bölgeme cok yararini gördüm ama vazgecmeden hep kullanmaniz gerekli faydalarini görmek icin umarim tavsiyem yararli olur arkadaslar :))

Bende badem ve hint yağının methini çok duyduğum için kullanmaya başladım ama çok yanıyor gözlerim her defasında gözlerime kaçırıyorum kaş ve kirpikten sonuç alırsam saç a da uygulamaya geçeceğim.

bende hint yağının methini duydum badem yağının gürleştirmediğini uzattığını biliyordum...hint yağı uzatıp gürleştiriyor zannediyordum peki normalde kirpiklerin nasıldı gürmüydüler seyrek mi???

Bende badem ve hint yağının methini çok duyduğum için kullanmaya başladım ama çok yanıyor gözlerim her defasında gözlerime kaçırıyorum kaş ve kirpikten sonuç alırsam saç a da uygulamaya geçeceğim.

neden yaniyor acaba ? cok sasirdim ben de badem yagi kulaniyorum tamamen bitkisel ama hic yakmiyor :S?

bende hint yağının methini duydum badem yağının gürleştirmediğini uzattığını biliyordum...hint yağı uzatıp gürleştiriyor zannediyordum peki normalde kirpiklerin nasıldı gürmüydüler seyrek mi???

23 yasindayim 7 yildir filan heralde oluyordur makyaja basliyali ilk bi kac sene kipriklerim baya dökülüyordu hangi rimeli kullandiysam simdiki gibi görünmüyorlardi yani kisaydilar alman bi arkadasim vardi o bana tavsiye etti kullanmaya basladim basladigimdan beri hic birakmadim simdi cok güzel görünüyorlar

neden yaniyor acaba ? cok sasirdim ben de badem yagi kulaniyorum tamamen bitkisel ama hic yakmiyor :S?

Bilmiyorum aktardan aldım bende hint yağıda yakıyor ama o kadar değil badem yağı çok fena yapıyor gözüme kaçınca acı badem yağı yazıyor kutunun üzerinde belkide bundandır.

konu sahibi arkadaşım peki görme bozukluğunuz oldumu ondan sonra? yağlar göz kuruluğu yapıyor diye duydum. ondan sonra hint yağını bıraktım. Hatta burada öyle bir topic de var. bir de bir arkadaş acı badem yağı kullanıyorum demiş ben zararlı diye biliyorum.Tatlı badem yağı kullanılmalı...

konu sahibi arkadaşım peki görme bozukluğunuz oldumu ondan sonra? yağlar göz kuruluğu yapıyor diye duydum. ondan sonra hint yağını bıraktım. Hatta burada öyle bir topic de var. bir de bir arkadaş acı badem yağı kullanıyorum demiş ben zararlı diye biliyorum.Tatlı badem yağı kullanılmalı...

Acı badem yağı zararlımı..Bundan haberim yoktu acı veya tatlının arasında zararlılık yönünden bir fark olduğunu bilmiyordum

ha arkadaslar ben acibadem kullanmiyorum almancasi mandelblütenöl yani badem cicegi yagi galiba yaklasik 5 yildirdan fazla kullaniyorum gözlerimde hic bir sorun yok cok sükür

Acı badem yağı zararlımı..Bundan haberim yoktu acı veya tatlının arasında zararlılık yönünden bir fark olduğunu bilmiyordum

butür şeylerde tatlı badem yağı kullanın diyorlar ama siz yine de bir araştırın....

benimde kirpiklerimde aşırı dökülme var ve kısaldılar sanki:KK43: ama düzenli kullanamıyorum işte...badem yağını saçımada sürüyorum ben ön taraflarında hafif açılmalar olmuştu baya bi saç çıkarttı tavsiye ederim bende:KK34:

X