Bahçeci Cem Çelik

Limonmiski

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2021
229
163
28
Merhabalar kızlar transfer aşamasına geçtik şükür. Histereskopi oldum geçen ay bu ayki adetimlede nasipse basliyoruz dün adet oldum bugün haber geldi ki Sadece TSH hormonuna baktır ayın 18inde gel diye. Ben hormon tahlili isterler diye düşünmüştüm ama 18inde gittiğimde bakılacak mis bu süreçte estrfem sabah öğlen akşam içilecek. Bazı arkadaşlar adetin 3. Günü kan vermiş kan sonucuna göre tranafere başlanmış diye duymuştum acaba sorun olurmuki. 18inde hormonlar güzel çıkmazsa ne olucak onca ilaç ? Bahçeci kliniğinde cem beyin hastasıyım bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim

Merhabalar kızlar transfer aşamasına geçtik şükür. Histereskopi oldum geçen ay bu ayki adetimlede nasipse basliyoruz dün adet oldum bugün haber geldi ki Sadece TSH hormonuna baktır ayın 18inde gel diye. Ben hormon tahlili isterler diye düşünmüştüm ama 18inde gittiğimde bakılacak mis bu süreçte estrfem sabah öğlen akşam içilecek. Bazı arkadaşlar adetin 3. Günü kan vermiş kan sonucuna göre tranafere başlanmış diye duymuştum acaba sorun olurmuki. 18inde hormonlar güzel çıkmazsa ne olucak onca ilaç ? Bahçeci kliniğinde cem beyin hastasıyım bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim
Merhaba ben de Cem beyi araştırıyorum 2. Tüp bebek deneyimim olacak ilk defa Bahçecide nasıl memnun musunuz ? Randevu almak çok zor 1.5 ay sonrasına alabildim bugün. İki doktor arasında kararsız kaldık ama inşallah hayırlısı olur 🌸

Merhaba ben de Cem beyi araştırıyorum 2. Tüp bebek deneyimim olacak ilk defa Bahçecide nasıl memnun musunuz ? Randevu almak çok zor 1.5 ay sonrasına alabildim bugün. İki doktor arasında kararsız kaldık ama inşallah hayırlısı olur 🌸
Doktor işinin ehli bı doktr cnm tecrubeli kisiye özel tedavi yapıyor . 1.5 ay snraya iyi bulmuşsun bana 3 ay sonraya vermistiler randevuyu :) sanırım şuanda yaza kdr doluymuş randevularj

Merhabalar herkese.. bir gün iyi bir haber alırsam buraya yazacağıma söz vermiştim belki birilerine bir faydam dokunur. Ben beşinci tüp bebek deneyimimi Cem hocayla yaptım ve şu an hamileyim🙏 Diğer gördüğüm tedavilere göre hocanın çok iyi olmasının dışında bir de serum tedavisi verdi sanırım ondan sonra şansım döndü. Normalde toplanan beş yumurtanın 4 ünü kaybettik ve kalan bir taneyi Cem hocanın önerisiyle genetik teste gönderdik ama çok nadir görülen bir durum bizi buldu ve genetik testi bir sonuç vermedi. Biz yine de vazgeçmemeyi tercih ettik ve transferi onayladık. Bu süreçte diğer tedavilerim gibi sürekli aklımı bu süreçle yormadım. Eski ve sevdiğim dizileri YouTubeta izledim bu benim kafamı acayip dağıttı bazen unutuyordum transfer olduğumu 😂 kafam ilk defa rahattı Ve mutlu son 🧿🙏 şu an 6. Haftadayım kalp atışını da duydum. hala serum tedavim devam ediyor kesinlikle Cem hocaya güvenebilirsiniz. Umarım bu işle uğraşan herkes en yakın zamanda çok iyi haberler alır.

X