Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Hastaları

Merhaba ben Fulya bahçeçi
Kliniğinde tedavi görenlerden bilgi almak istiyorum. Tedavi süreciniz nasıldı doktor ile iletişiminiz nasıldı . . İlk kez deneyeceğim o yüzden neye dikkat edilmeli pek de bilmiyorum. Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben Fulya bahçeçi
Kliniğinde tedavi görenlerden bilgi almak istiyorum. Tedavi süreciniz nasıldı doktor ile iletişiminiz nasıldı . . İlk kez deneyeceğim o yüzden neye dikkat edilmeli pek de bilmiyorum. Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Öncelikle gerekli testleri yapıp giderseniz ön görüşmeye daha iyi olur. Amh, rahim filmi, spermiyogram testleriniz varsa yanınızda iyi olur. Ekstra testlerde isteyecektir sizden Dr. Ama öncelikli olarak bunlar önemli son 6 aya ait.
Güzel sonuçlar almanız dileğiyle ♥️

Öncelikle gerekli testleri yapıp giderseniz ön görüşmeye daha iyi olur. Amh, rahim filmi, spermiyogram testleriniz varsa yanınızda iyi olur. Ekstra testlerde isteyecektir sizden Dr. Ama öncelikli olarak bunlar önemli son 6 aya ait.
Güzel sonuçlar almanız dileğiyle ♥️
Anladım teşekkürler. Sizinde bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah 🥰 siz orda mı tedavi olmuştunjz nasıl memnun kaldınız mı

Anladım teşekkürler. Sizinde bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah 🥰 siz orda mı tedavi olmuştunjz nasıl memnun kaldınız mı
Çok teşekkür ederim. Ben Bahçeci Umut ta Sabri Cavkaytar da tedavi oldum. Allah'a şükür ilk denemede güzel haberi aldık. Evet her aşama zor. Ama güzel haberi almaya herşey değer. İnancınızı asla kaybetmeyin. Ve her aşamada onunla konuşun 🥰 İnşallah sizden de müjdeli haberi bekliyoruz ♥️♥️

Çok teşekkür ederim. Ben Bahçeci Umut ta Sabri Cavkaytar da tedavi oldum. Allah'a şükür ilk denemede güzel haberi aldık. Evet her aşama zor. Ama güzel haberi almaya herşey değer. İnancınızı asla kaybetmeyin. Ve her aşamada onunla konuşun 🥰 İnşallah sizden de müjdeli haberi bekliyoruz ♥️♥️
İnşallah 🙏🏻🥰

Merhaba,giderken rahim filminiz elinizde olsun bence mutlaka görmek isterler diye düşünüyorum bu arada bizim merkez ve doktorumuz Bahçeci umut-Sabri CAVKAYTAR🥰

1 dalıda aynı 4/5 dalıda 1 kutusuda . Benimde doktorum sabri cavkaytar bahçeciden istemiyorum dedi direk . Bırakmalısın dedi 🙄 laboratuvardan arıyolar yumurtalar normale göre kararıyor sigara içenlerde onu haber veriyolar dedi . Haklıydı ne gerek var 3 ayda aşşa yukarı temizleniyor rengi bide kalitesi artıyor tabi 100 de 100 etkisi var kalitede sigaranın
Tabiki sigara zararlı ancak ben ciddi tiryakiyim ve malesef bırakamayanlardanım Doktorum sigara kullanımı etken dedi ancak bırakamadım ilk tüp bebek denememizde şükür tuttu bu süreçlerin malesef hepsinde içtim şuandada içiyorum 5 haftalık hamileyim tabiki daha az içiyorum bahçecide yaptırmadık ama biz

Son düzenleme:
X