BAHCECI'De Tup bebek yaptiran var mi acil

Arkadaşım çok geçmiş olsun. Hiç kimse böyle bişey yaşamak istemez, Allah kimseye yaşatmasın. Yaşadıkların doğrudur. Bahçeciyi korumaya ya da savunmaya çalışmıyorum ama şunu belirtmek istedim. Benim doktorum Cem çelik, bahçeci umutta tedavi görüyorum, kendi de Asistanı da baştan yapılması gereken tahlilleri liste olarak bana verip yaptırıp getir dediler, ki o tahliller bahçecide yapılıyor aslında, direk kan alıp şu kadar öde diyebilirlerdi, Tüm tahlilleri devlette bedavaya yaptırdım. Baştan ödenen muayene ücreti tedavi ücretinden düşüldü diye hatırlıyorum. Ben parayla ilgili ekstra bir sıkıntı yaşamadım. Cem hoca çok yoğun olmasına rağmen hiç bir şeyi atlamadı, ne yapılması gerekiyorsa yaptı tedavi süresince. Şuan transferimin 8. Günü pozitif mi negatif mi bilmiyorum, Allah korusun negatifse de Cem hocayla devam edicem. Belki senin doktorun da gerçekten görmek istemiştir seni, ödediğin o ücret de devam etmen halinde kesilecektir tedavi ücretinden. Çünkü çok okuyorum Zeki hocanın seveni çok. Haklı da olabilirsin, eleştiri asla yapmıyorum. Sadece gitmeyi düşünenler bunları da okusun öyle karar versin istedim. Tekrar çok geçmiş olsun, Allah en kısa sürede kucağını doldursun.
Eline sağlık bende aynen bunları kastettim işte..
Amacım savunmaktan ziyade tamda senin yazdıklarını anlatmak. Bu arada inşallah pozitif alırsın bende Cem hocamdan çok memnunum ve sonucu almadan önce de eğer negatif olsa bile onunla devam ederim diyordum çok şükür pozitif oldu eğer sağlıkla ilerlerse kardeşini almaya gideriz cem hocama.💚

Her doktor aynı değildir tabi. Ben hepsini genelleyerek konuşmuyorum. Sadece benim hissettiğim üzüntüyü anlamalarını, empati yapmalarını beklerdim doktorumdan. Bu yakınlığı göremedim. Sitemim ve üzüntüm bundan. Konudaki diğer arkadaşları da asla kırmak istemem. Hepinizin hayırlı ve mutlu sonuç almasını canı gönülden istiyorum.

Eline sağlık bende aynen bunları kastettim işte..
Amacım savunmaktan ziyade tamda senin yazdıklarını anlatmak. Bu arada inşallah pozitif alırsın bende Cem hocamdan çok memnunum ve sonucu almadan önce de eğer negatif olsa bile onunla devam ederim diyordum çok şükür pozitif oldu eğer sağlıkla ilerlerse kardeşini almaya gideriz cem hocama.💚
Darısı başıma canım. Sen de Cem hocadaydın konuşmuştuk. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kucağına almayı nasip etsin. Bana umut oldunuz. İnşallah bana da nasip olur 💚

Her doktor aynı değildir tabi. Ben hepsini genelleyerek konuşmuyorum. Sadece benim hissettiğim üzüntüyü anlamalarını, empati yapmalarını beklerdim doktorumdan. Bu yakınlığı göremedim. Sitemim ve üzüntüm bundan. Konudaki diğer arkadaşları da asla kırmak istemem. Hepinizin hayırlı ve mutlu sonuç almasını canı gönülden istiyorum.
...
bahçecinin rezilliği bundan sonra başlıyor arkadaşlar
...
duygularınızı sonuna kadar sömürüyorlar haberiniz olsun ben çok acı bi şekilde tecrübe etmiş olmuş size tavsiyem farklı bir merkezi denemeniz
Kesinlikle haklısınız yaşadığınız olay çok zor ve bende anlayış beklerdim böyle bir durumda.
Ben yaşadıklarınızı anlatırken şu cümleler sebebi ile genelleme yaptığınızı iddia etmiştim. Bunun dışında zaten herkes tecrübesini iyi kötü anlatıyor fikir sahibi oluyoruz.
Neyse inşallah herkes birgün yavrusuna kavuşur diyelim.🙏

Darısı başıma canım. Sen de Cem hocadaydın konuşmuştuk. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kucağına almayı nasip etsin. Bana umut oldunuz. İnşallah bana da nasip olur 💚
Evet hatırlıyorum 🤗🌸
Amiiin çok teşekkür ederim inşallah siz de olumlu sonuç alırsınız sevincinize ortak olmayı çok isterim😍

Ben Haziran ayında bahçeci Diyarbakır da yaptım ama sonuç negatif ilk denememizdi , erkek infertilitesi şuan ne yapacağımızı bilmiyoruz cok üzüldük bundan sonra nasıl bir yol izleriz bakalım , diyarbakırda Uğur değeri de duydum zaten Zeki hocayla geçmişte ortaklarmıs ayrılmışlar şimdi onu düşünüyorum ama kararsızım Zeki hocayla da devam edebilirim

Teyzem faktor 5 leiden 2 ölü dogumu var 7 aylik 1 düşük var sisli florence nightingle hastanesinde bir doktor farketti bu durumu ve gebe kaldi doguma kadar clexane yapildi 6.5 aylik dogdu su an 8 yasinda ve rahimi yarımdı

Merhaba .
Doktorun adı neydi ? Hatırlıyomusunuz ?

Ben Haziran ayında bahçeci Diyarbakır da yaptım ama sonuç negatif ilk denememizdi , erkek infertilitesi şuan ne yapacağımızı bilmiyoruz cok üzüldük bundan sonra nasıl bir yol izleriz bakalım , diyarbakırda Uğur değeri de duydum zaten Zeki hocayla geçmişte ortaklarmıs ayrılmışlar şimdi onu düşünüyorum ama kararsızım Zeki hocayla da devam edebilirim
Merhaba sonuc durum nedir bana yardimci olun lutfeen :KK43:((((

Merhaba diyarbakirda bildgnz iyi bir uroloji doktoru varmi

X