Bakar mısınız kızlar

takipmodaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
18
4
27
Kızlar merhaba 30 mart Regl günümdü 31 martta kahverengi leke görmüştüm bir gün sürdü ve bugun gebelik testi yaptım akşam 6.30 gibi test sonucu bu çıktı sizce ne diyorsun uz
IMG-20210407-WA0012.jpeg

Teşekkür ederim

Sizca dış gebelik olma ihtimali var mı
O testle dış gebelik mi sağlıklı gebelik mi anlaşılmıyor önemli olan iki günde bir kan verip sonucuna göre değerlendirmek gayet koyu renkler çıkmış gözünüz aydin

O testle dış gebelik mi sağlıklı gebelik mi anlaşılmıyor önemli olan iki günde bir kan verip sonucuna göre değerlendirmek gayet koyu renkler çıkmış gözünüz aydin
Cevabınız için çok teşekkür ederim öncesinde yaşadığım için insan korkuyor doktorun diceği cevaptan ama bazı arkadaşlar geçmiş buraya alay ediyor

Hala dış gebelik mi falan diosunuz bu nasıl cahillik ya artık dayanamiorum kimse kusura bakmasın.Yahu insanlar kadın dogum uzmanı mi nereden bilsinler dış gebelik mi.Biraz okuyun ya.Wallahi hamile cehaleti diye bişey var burda öğrendim.Yok hareket etti daha 6 7 haftalık,yok adetime on gün var gebelik belirtisi yaşıyorum,yok kahve içilir mi,yok çay içilir mi,yok maydonoz yedim bişey olur mu,yok ciğer yedim düşer mi bla bla bla.Allah harbiden doktorların yardımcısı olsun bu nedir ya.Kagan Kocatepe bile videolarında bu saçmalıklar dan bahsedio adam haklı.

Cevabınız için çok teşekkür ederim öncesinde yaşadığım için insan korkuyor doktorun diceği cevaptan ama bazı arkadaşlar geçmiş buraya alay ediyor
Paylaştığıniz resim alay gibi olmuş bariz ortada eğer çok hafif silik olsaydı kimse bu tarz cevapta bulunmazdı korkuyor olabilirsiniz anlarım ama burda binlerce kadın onlardan biri ben olmak üzere hepimiz gebelik için uğraşıyoruz bazen bu tarz resimler alay gibi gelebiliyor veya isteyerek atılabiliyor evet şimdi hamile değilim ama bazen düşünüyorum eğer hamile olursam nasıl dillendiririm bu durumu burada diye

Hala dış gebelik mi falan diosunuz bu nasıl cahillik ya artık dayanamiorum kimse kusura bakmasın.Yahu insanlar kadın dogum uzmanı mi nereden bilsinler dış gebelik mi.Biraz okuyun ya.Wallahi hamile cehaleti diye bişey var burda öğrendim.Yok hareket etti daha 6 7 haftalık,yok adetime on gün var gebelik belirtisi yaşıyorum,yok kahve içilir mi,yok çay içilir mi,yok maydonoz yedim bişey olur mu,yok ciğer yedim düşer mi bla bla bla.Allah harbiden doktorların yardımcısı olsun bu nedir ya.Kagan Kocatepe bile videolarında bu saçmalıklar dan bahsedio adam haklı.
Daha önce bir kaybı var korkuyor olamazmı? Hem konu onun istediğini sorabilir kurallara uyduğu sürece benide şaşırttınız zaten.

Madem dayanamıyorsun insanların bu tür sorularına cevap verme. Cevap verme gibi Bi zorunluluğun mu var? Burası adı üstünde KADINLAR KULÜBÜ kim ne sormak kim nasıl muhabbet etmek isterse o şekilde eder ben size bana ne olur cevap mı verin dedim? Madem hamile cehaleti diye bisey var bu insanların sorduğu sorulara cevap verme kimse seni burda bana zorla cevap ver demiyor rahatsızlık duyuyorsan eğer çıkabilirsin

X