Bakıcı ücretleri

kirpapatyasi44

üslûbun kimliğindir.
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
389
782
24
Güncel durumda bakıcı ücretleri ne durumda çocuğunu bakıcıya bırakanlar yardımcı olabilir mi?
Gün bazında fiyat nedir

Son düzenleme:
Bu sitede bunu öğrenmeniz mümkün değil.
Büyük şehir, küçük şehir, ilçe farkı var.
Kaç çocuk, yaşı kaç, kaç ile kaç arası çalışacak, başka bir şey yapacak mı...

Kendi çocuğu yok, ama konuya var gibi yazıp "sigortasını da yatırıyorum, 2800 maaş da veriyorum, haftada 2 gün de izinli" diye yazan var.
"aaaa altı üstü çocuk bakacak, benim çocuğum hep uyur zaten, bir şey yapmıyor ki, 800 veriyorum ben" yazan var.
Yani zor buradan bir cevap almanız.

Siz birkaç kişiyle görüşün, o sırada maaş ne düşünüyorsunuz diye sorun, aşağı yukarı bir fiyat çıkar zaten, çünkü bakıcılık yapanlar birbirlerinin ücretlerini takip ediyorlar.

Kendi çocuğu yok, ama konuya var gibi yazıp "sigortasını da yatırıyorum, 2800 maaş da veriyorum, haftada 2 gün de izinli" diye yazan var.
"aaaa altı üstü çocuk bakacak, benim çocuğum hep uyur zaten, bir şey yapmıyor ki, 800 veriyorum ben" yazan var.

Siz birkaç kişiyle görüşün, o sırada maaş ne düşünüyorsunuz diye sorun, aşağı yukarı bir fiyat çıkar zaten, çünkü bakıcılık yapanlar birbirlerinin ücretlerini takip ediyorlar.
Ben baktırmayacağım bir tanıdığımız ilk kez çocuk bakacak çocuğun annesi de ilk kez baktırıyor ikisi de bir fiyat belirleyemeyince sordum.
Peki vereyim bilgileri bilmiyordum o kadar değişkenlik gösterdiğini.
Büyükşehir, 1 çocuk, 1 yaşında, günde 7 8 saat kendi evinde bakacakmış.

Ben baktırmayacağım bir tanıdığımız ilk kez çocuk bakacak çocuğun annesi de ilk kez baktırıyor ikisi de bir fiyat belirleyemeyince sordum.
ev işide yaparsa en az 2000 ister

2800 yine iyiymiş. bir konuda bir bakıciya 3500 artı sigorta dan asağisini kabul etme diyorlardı. yatılı felanda değil 8-6.

Kardeşim bakıcılık yapıyor çocuk bir buçuk yaşında sabah 8 akşam 6 sigorta yok ev işi yok 1500tl hafta sonları tatil ilcedeyiz yaşadığımız şehre göre en iyileri diyebilirim bi ark 600e bakıyor sabah 7 öğlen 3 e kadar gerçi akrabalar belki ondan o kadar az bilmiyorum

Eltim karşı komşusunun çoçuğuna bakıyor 1 yaşında yarım gün iki bin tl kendi evinde

Haftaiçi 5 gün, Büyükşehir, 2.400 TL veriyorum. Ev işi için düzenli yardımcı alıyorum ancak arada ev yine de temizlik istiyor ona da yardımcı oluyor. Süpürme, Vileda ile silme toz gibi.

Hafta içi 5 gün, Büyüksehir, evimize gelen bakıcıya 1,5 yaşındaki cocugum için 2500 tl veriyorum. Temizlik, yemek yapmıyor. Arada bulaşık yıkama, makina boşaltma, mini supurgeyle salon ve mutfagı kırıntı supurme yapıyor.

Tabi çocukla ilgili utusu, nevresim degisimi, emzik biberon kaynatma, banyosunu yaptirirken yardimci olma gibi gorevleri var.

Sehre gore cok degisken ucretler.

X