Bakımlı olamamak

Sen niye çalışmayanlara bu kadar kafayı taktin
Yaran mi var
ev hanımları çalışmayıp evde kocişkolarını bekliyor ya bu da kıskanıyor ben çalışayım ev hanımları evde otursun ama bilmiyor ki ev hanımlaarı bizden daha çok çalışıyor yemekti bulaşıktı çamaşırdı ütüydü bilmiyor işte bildiği tek şey kıskançlık

Videolari gordum bende sanki
Ayak altim asiri hassaslasacak 3. Derece yanik acisi olacak yuruyemicem dusuncesi olusturdu bende😐😂😂
bu maske muhteşem bişey ama soyulduktan sonraki 1-2 hafta bahsettiğin hassasiyet oluyor/yani bende oldu öyle söyliyim. 6 ay olmuştur yapalı ben şimdi yine yapacağım kış bakımı olarak ama bir kez o saçma deriyi attıktan sonra tekrar aynı şekle hiç gelmedi benim ayaklarım. Güzel yani tavsiye ederim :KK66:

ev hanımları çalışmayıp evde kocişkolarını bekliyor ya bu da kıskanıyor ben çalışayım ev hanımları evde otursun ama bilmiyor ki ev hanımlaarı bizden daha çok çalışıyor yemekti bulaşıktı çamaşırdı ütüydü bilmiyor işte bildiği tek şey kıskançlık
Ev hanımlarına bir lafım yok ama bu işleri çalışanlar da yapıyor hatırlatayım dedim :KK66:

olaya fransız kaldım :KK70: ben de duştan sonra kağıt maske yapıyorum nemlendirici 15 dk sonra krem sür birde oje sürerim :KK70: ben dee bakımsızmışım ahaha
Yeni nesil bakım rutinleri değişmiş. Valla ben de bu sitede öğrendim uyguluyorum. Kağıt maske vs yok artık bilginize😅😃serumlar var artık. Enzim peeling var fiddy yöntemi var😃

Yeni nesil bakım rutinleri değişmiş. Valla ben de bu sitede öğrendim uyguluyorum. Kağıt maske vs yok artık bilginize😅😃serumlar var artık. Enzim peeling var fiddy yöntemi var😃
Fiddyi nasıl uyguluyorsun?
Hangi ürünler ile?
Burnumda siyah noktalar var
Cilt bakımı yaptırınca yada yapınca temizleniyor ama bu sefer burnumun üzerindeki derim soyulıyor, kaç gün kabukları keselemekle uğraşiyorum 😫
Belki başka çözümü vardır?

Kesinlikle doğru. Beden algısı bozulunca herşey bozuluyor cidden.
Malesef kilo çok kötü birşey gerçekten.
Pskiolojimi bozan bir şey
Bazı kadınlar nasıl ben kilolarımla mutluyum diyor yada zayıflamak gibi dertleri yok şaşıyorum. En basiti 2 kabinden 2 kadın çıkıyor ikisi aynı elbiseyi giymiş biri 38 benden biri 44 yada daha büyük beden.
38 bedendekine bakıyor ve daha çok beğeniyorum ister istemez.

Fiddyi nasıl uyguluyorsun?
Hangi ürünler ile?
Burnumda siyah noktalar var
Cilt bakımı yaptırınca yada yapınca temizleniyor ama bu sefer burnumun üzerindeki derim soyulıyor, kaç gün kabukları keselemekle uğraşiyorum 😫
Belki başka çözümü vardır?
Ben de şimdi yazdım internete şöyle bir şeymiş
Keşke bakım yapmayı çok seven bir yakın arkadaşım olsa, arasıra evine gitsem ,beni yatirsa fiddy middy yapsa🙈🙈 bazen kızlarla bakım günü yapiyoruz ama ikisinin de cildi yağlı ve akneye sivilceye müsait, üstelik birinin roza sorunu var. Benimkisiyse kuru - sivilceye yatkın degil. Kimsenin kullandığınin bana Hayri yok yani 😂😂

Nerde şu sizin bakım sayfanız link istiyorum 😡 çok fransız kaldım, enzimler falan 🙄
Calcifer Calcifer başkan açmış

Enzim peeling yazın vazgeçilmezim. Asit kullanımı sıkıntılı olduğu için bence yaz için birebir.
Bunun yanında yazın Mandelic Asit de kullanılabilir. Hatta bu asit aktif sivilcenin üzerine bile sürülüyor

Malesef kilo çok kötü birşey gerçekten.
Pskiolojimi bozan bir şey
Bazı kadınlar nasıl ben kilolarımla mutluyum diyor yada zayıflamak gibi dertleri yok şaşıyorum. En basiti 2 kabinden 2 kadın çıkıyor ikisi aynı elbiseyi giymiş biri 38 benden biri 44 yada daha büyük beden.
38 bedendekine bakıyor ve daha çok beğeniyorum ister istemez.
Kilolarımla mutluyum kafasına inanmıyorum. Mutlu olduğunu iddia etmeye çalışmak bile mutsuzluk göstergesi.

İyi akşamlar herkese. Son zamanlarda gitgide içimde büyüyen ve öz guvenimi zedeleyen bir konu ile karşınızdayım. Bekarligimda ve çocuk olana kadar evliliğimin ilk yillarinda salaş ama bakımlı biriydim. Şık takılmak pek bana göre olmadı hiç bir zaman, daha çok spor ve salaş giyinmeyi severdim buda cool bir hava katardi. Giyim tarzım değişmedi ama eskiden bana yakışan şeyler şimdi çok çirkin duruyor üzerimde.Fiziğim haliyle eskisi gibi değil yüzümde hep yorgun bir ifade var tenim soluk duruyor. Eski halimden eser yok buda beni üzüyor artık. Bakım zaten hak getire. İki küçük çocuğum var çalışıyorum ve hiç boş zamanım yok. Çalışmaya başlamadan öncede pek yoktu aslında o zamanda çocuklar evdeydi daha küçüklerdi kendime hiç vakit ayiramiyordum. Önceleri televizyonda veya dışarda bakımlı kadınlar hiç dikkatimi cekmezken şimdi onları gördükçe öz guvenim zedeleniyor. Eşime karşıda eski oz güvenim yok gibi. Kendimi çok çirkin hissediyorum ama bunu değiştirmek için pek birşey yapamıyorum. Çevremdeki kadınlarin neredeyse hepsi saçına veya cildine işlem yapmayi kendine alışkanlık edinmisken bana o kadar uzak geliyorki. Hafta içi zaten hep kosturmacayla geçiyor hafta sonuda alışveriş çocuklara etkinlik dışarda aktivite evde hasret giderme derken ben kadınlıktan tamamiyle uzaklaşmış gibiyim. Altı ay boyunca kas almak icin bile kuaföre gitmeye firsat bulamadim inanirmisiniz en sonunda evde kendim aldım. Bu dönem kendim için yaptığım tek şey serum yüz ve göz kremi almak oldu ama bunlar tek başına yetmiyor bu yaştan sonra (35 yaşındayım). Uzun zamandır kıyafet alamam gerekiyor ama bunu bile erteliyorum surekli çünkü üzerime yakisacak şekilde nasıl kombinleyecegimi bilmiyorum. Eskisi gib yakismamasindan korkuyorum galiba bu gercekle yuzlesmemek için erteliyorum kıyafet almayi. Bu döngüden nasıl çıkacağım hanımlar bana bir fikir verin lütfen.
konunun tamamını okumadım fakat yazdığınızdan anladığım kadarıyla kilo olarak görüntünüzden de pek memnun değilsiniz. ben de memnun değilim, 19 aylık bi kızım var, normal doğum yapmış olmama rağmen kilolarımın bi kısmı hala benimle 😅 çalışıyorum ve öğle aralarımı değerlendiriyorum, haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum öğlen saatinde. güzellik merkezinden incelme paketleri alıyorum, aynada kendimi mutlu hissettiğim görüntüme ulaşabilmek çaba sarfediyorum. ojemi iş yerinde sürüyorum, kuaförü de bi şekilde araya dereye sıkıştırıyorum. dilerim enerjinizi bulup istediğiniz gibi aksiyon alırsınız.

Ben de şimdi yazdım internete şöyle bir şeymiş
Keşke bakım yapmayı çok seven bir yakın arkadaşım olsa, arasıra evine gitsem ,beni yatirsa fiddy middy yapsa🙈🙈 bazen kızlarla bakım günü yapiyoruz ama ikisinin de cildi yağlı ve akneye sivilceye müsait, üstelik birinin roza sorunu var. Benimkisiyse kuru - sivilceye yatkın degil. Kimsenin kullandığınin bana Hayri yok yani 😂😂
🤣🤣
Aslında ben yöntemi duymuştum ama hangi ürünler daha çok işe yarar gibi bilgi almak için sordum
Mesela benim burnumda oluyor sıyah noktalar onun dışında cildim iyi. Hangi ürün daha çok iş görür gibi tavsiyeler olursa güzel olur. Cildim zaten yağlı üstüne yağ bazlı temizleme jeli sürersem hepten vıcık vıcık olurmuyum gibi senaryolar var kafamda 😅

X