Bakımlı Olma Topiği :)

elifkslan1

❤️
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
501
451
Cosrrx salyangoz özlü esans kullanan var mı? Kore kozmetigine de girdim çok güzel ürünler var... ayrıca isana'nin göz kremleri de hoşuma gidiyor fiyatları da çok iyi...

halami

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
370
638
Kizlar sac yaglanmasina çözümünuz var mi
Her gün yıkamak zorunda kaliyorum
Karantinada 2 günde bire dusurdum düzelsin diye ama fayda etmedi

muhursuzpusula

Aklı olsa böyle olmazdı...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
718
1.874
Benim saçlarımda aşırı yağlı ne kadar sık yıkanırsa o kadar çabuk yağlanmaya başladı. Açıkcası bu pandemi döneminde saçlarımı yıkamayı olabildiğinde azaltmaya çalıştım, kirlense de beklemeye çalışıyorum böyle böyle biraz biraz azaldı ama tamamen düzeldi diyemem

muhursuzpusula

Aklı olsa böyle olmazdı...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
718
1.874
Selammm, dediğim siparişlerim ulaştı hem kısaca göstereyim hem de güncelleme yapayım istedim, saat cidden hareket etmeye motive ediyor. İpl cihazımı da bugün kollarda ve alt bacakta denedim ilk kullanışım oldu bakalım azalma ne kadar sürede olacak🥳 bu cihazın 900.000 atış sayısı varmış.
bunlar haricinde günlük bakım yapıyorum, fotoda bellidir 2 gün önce manikür yapmıştım ve oje değiştirdim❤️
Ipl cihazından memnun musunuz ? Gerçi çok fazla zaman olmamış galiba. Normalde lazere gidiyordum ancak pandemi sebebiyle gitmek istemiyorum pek ama o süreçtede evde yaparsam daha iyi olur diye düşündüm

Perihosseini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
887
1.260
Bir süre burada mı takilsam ne🤭🤭 kızlar göz altı morlukları için vb doğal yağ kullanan var mı? Ve ayrıca şu taş şeklinde yüz masaj aleti varya onu kullanan işe yarayan var mı? Veeee son olarak birkaç ay sonra 30 olacağım alın bölgemde kırışıklık var botoks yaptırmayı düşünüyorum ama bilmiyorum bizim ailede öyle estetik yaptıran hiç yok bana çok uzak. Bilemedim

KendimiBuldum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
11
7
Merhabalar herkese. Konu çok önceden açılmış forumda gezinirken gördüm. Paylaşımları tek tek okuyacağım. Güzel fikirleri alıp uygularım 🤗
Doğumdan sonra artık toparlanma vakti geldi (8 ay oldu geç bile kaldim):süslü: bebekle birlikte bakım zor. Rahat bi duş alsam bile çok seviniyorum ama artık kendime bakım yapmanın zamanı geldi. Kendimi salmıstım hamilelik doğum derken.
Çalışan anneyim ne kadar ne yapabilirsem kârdır.
En kötüsü de emzirdigim için saçlarımı boyayamamak :KK64: zira beyazlar aldı başını gitti. Buna bir çözümü olan varmidir?

Periannem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
388
851
H halami tuzsuz şampuan benim saçımın yağını dengeledi. Tuzsuz şampuanla saç diplerini iyice yıkıyorum, saçiniz uzun ise saç uçlarıni başka sampuan ile yikayabilirsiniz. Gün içerisinde sacimla oynamamaya çalışıyorum. Kendi kendine kuruması da önemli ve saçınıza bunu alıştırın. Perşembe yıkayın ve diğer yıkama pazar günü olsun zaten evdeyiz.
Düzeltme: duşun sonunda sulandırılmış sirkeyi saç diplerinize dökün ve yıkamayın. Ama burda dikkatli olmak lazım. Sirke ve su oranı önemli. Saf sirke ile kesinlikle yapmayın. Oranı tam olarak hatırlamıyorum, internette mutlaka yazıyordur.

dimplee-emreee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2016
212
166
28
Günaydın :KK73:
İndirimde 29 tl mi ne aldığım bir ürün. Hala indirim devam etmekte.
Fazla kiri ve yağı %98 E kadar alabildiğin vaad ediyor. Ben sürekli güneş kremi kullandığım için böyle hem ufak hem etkili ürünler hayat kurtarıyor.
Dediği gibi cildi gergin gıcır gıcır yapıyor.
Bu sabahta bununla başladı 🙈💋
Eki Görüntüle 2677326

bu ürünü şuan hiçbir yerde bulamıyorum. bilginiz var mı acaba?

benkahvecanavari

ne kedisiz ne kitapsız
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
1.218
1.688
25
Kızlar selam, aramızda saçına keratin bakımı yaptıran var mı? Memnun kaldınız mı? Saçıma hiç boya deymedi, yaklaşık 2 yıldır da düzleştirici vurmuyorum, saçımın sağlıklı ve daha parlak görünmesini biraz da kendine gelmesini istiyorum (çok sık topuz yaptığım için bölgesel dökülmeler oluyor) Ay sonunda kuaföre gidip hem küt kestireceğim hem de keratin bakımı düşünüyorum.

KedidirKedii

İnstagram: atletik_avokado
Pro Üye
15 Kasım 2014
3.965
15.137
bu ürünü şuan hiçbir yerde bulamıyorum. bilginiz var mı acaba?
Merhaba yvesroche da bulursunuz lakin çöpe para atmakla eş değer. İlk 1 2 yıkıma şahane gibi dursada hiç bir işe yaramayan bir ürün.