Saç Rengi ve Saç Boyama Bal Köpüğü rengiyle boyadığım saçlarım için yardım

SonPizza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
47
8
26
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben bundan iki ay önce bir kuaför faciası yaşadım. Orjinal rengim koyu kumraldı ve ombre için gidip güzel olur düşünsesiyle röfle yaptırayım dedim ama tahmin edersiniz ki babaanne saçı gibi diplerden başlayan sarı çubuk çubuk bir saç ile sonuçlandı işlem. Daha fazla maddi imkanım olmadığı için ve kuaförlere olan inancım bir kez daha kırıldığı için evde kendim 8.0 palette bal köpüğüne boyadım. Açıkçası o an bir an önce bu görüntüden kurtulmaktı amacım. Sonucunda bol kızıllı sarı desen değil bakır tonları desen değil arada kalmış bir renk oldu. Bir ay önce dip boyasını yaptım kalan boyaları da kalan yerlere yedirdim. Ama ben açık kumral ya da koyu sarı gibi bir renk istiyorum. Kuaföre gitmeden kendim bu renkten kurtulup o tonlara nasıl ulaşabilirim ? Veya kuaförsüz halledilecek gibi değil midir bi anlayan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? :KK43: şimdiden çok teşekkürler.

Eklentiler

• 0D8D033B-56AC-41FB-B121-6C267D77B9F5.jpeg
    0D8D033B-56AC-41FB-B121-6C267D77B9F5.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 423
  • 6CE32E7F-CCC7-416C-AD7E-E0A73B9A4AA8.jpeg
    6CE32E7F-CCC7-416C-AD7E-E0A73B9A4AA8.jpeg
    157,2 KB · Görüntüleme: 433
Röfle hali kötü değilmiş aslında. Bir dahkine daha kaliteli bir kuaföre paket attırıp hoş bir görüntü yakalayabilirdiniz.

Şimdi de tavsiyem bu yönde, iyi bir kuaföre gidin. Zaten paketlenmiş saç yarısı açma yapılmış, yarısı değil paketle devam edilmesi gerekir.

Tonlamasını da kuaför ayarlar zaten.

Röfle hali kötü değilmiş aslında. Bir dahkine daha kaliteli bir kuaföre paket attırıp hoş bir görüntü yakalayabilirdiniz.

Şimdi de tavsiyem bu yönde, iyi bir kuaföre gidin. Zaten paketlenmiş saç yarısı açma yapılmış, yarısı değil paketle devam edilmesi gerekir.

Tonlamasını da kuaför ayarlar zaten.
İkisi de aynı renk bal köpüğüne boyadıktan sonraki 😅 ombre daha hoş durur gibi evet 😊 ama kendim o istedğim tonlara geçebilirsem daha iyi olurdu tek renk

Baska bir kuafore gidip saciniza cila atin renk istediginiz tona yaklaşır su haliyle de guzel duruyor bence cila bu işi çözer

X