Gebeliğe Hazırlık BAL TARÇIN ÇÖREK OTU İLE HAMİLE KALANLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ben aynı zamanda femara ve çatlatma iğnesi tedaviside gördüm. yumurtayı kaliteli büyütmüş ben bu kürü beğendim o yüzden. Ama o bahsettiğim ağrı sol tarafımdaydı yumurta sağda gelişmiş. Soldan çatladıysa bile göremem dedi doktor üzerinden 3-4 gün geçmişti çünkü.
Anladım 🌸inşallah güzel haberler alırsın

Bal tarçın çörek otuyla pkolu olup hamile kalan varmı?
Birde eşinizde kullandınmı kızlar sperm kalitesinide arttırıyor yazıyo internette
Merhaba, hamile olduğunuzu görüyorum. Pco demişsiniz ve bu kürden bahsetmişsiniz. Kürü kullandınız mı? Nasıl ölçü ve günde kaç kez kullandınız? Kullandıktan sonra mı hamile kaldınız.

Merhaba, hamile olduğunuzu görüyorum. Pco demişsiniz ve bu kürden bahsetmişsiniz. Kürü kullandınız mı? Nasıl ölçü ve günde kaç kez kullandınız? Kullandıktan sonra mı hamile kaldınız.
Kullandım canım kullandıgım ay hamile kaldım
10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı tarçın
10 yemek kaşığı organik bal
Karıstırdım 10 gün sabah akşam aç karnına yedim

Kullandım canım kullandıgım ay hamile kaldım
10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı tarçın
10 yemek kaşığı organik bal
Karıstırdım 10 gün sabah akşam aç karnına yedim
Günaydınn, çok teşekkür ederim. Ben de bu ay hsg çektirdiğim için ilaç tedavisi olamıyorum. Diğer ay tedaviye başlayacağız. Bu sebeple bu ay hazır boşken bu kürleri deneyeyim dedim. Reglimin 2. gününden beri hayıt otu çayı demleyip içiyordum, dün akşam da bu karışımı hazırladım. Gece bir tatlı kaşığı yiyip yattım. Sabah da aç karnına aynı şekilde. Yani gününde başlayamadım ama hayıt otu çayı da yumurtaları geliştirip büyütüyormuş, onun devamı gibi olacak. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Sizin de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Müthiş bir dönemdesiniz, her anın tadını çıkarın. Çok selamlar, :nazar:

Günaydınn, çok teşekkür ederim. Ben de bu ay hsg çektirdiğim için ilaç tedavisi olamıyorum. Diğer ay tedaviye başlayacağız. Bu sebeple bu ay hazır boşken bu kürleri deneyeyim dedim. Reglimin 2. gününden beri hayıt otu çayı demleyip içiyordum, dün akşam da bu karışımı hazırladım. Gece bir tatlı kaşığı yiyip yattım. Sabah da aç karnına aynı şekilde. Yani gününde başlayamadım ama hayıt otu çayı da yumurtaları geliştirip büyütüyormuş, onun devamı gibi olacak. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Sizin de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Müthiş bir dönemdesiniz, her anın tadını çıkarın. Çok selamlar, :nazar:
Teşekkür ederim canım benim 🥰 rabbim ilaçlara gerek kalmadan bu ay verir inşallah sağlıkla mucizeni 🤲🤲

X