Balayı, aldatılma,…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Munzurum

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
142
79
31
Ama ben kaç defa konuştum bana onu sen hatırlatıyorsun ben senin güzelliğine huylarına alıştım dedi üstelik benim eski ilişkilerimi dahi bir abi bana gibi dinledi , bir tek kavgamız dahi olmadı
Sorun işte burası ilişkide kavga olur burası önemli ama kavgayı nasıl yaptığına bakarsınız size karakterinden bir parça sunar. Kaç yaşındasınız sen başkasın lafına inanıyorsunuz, kusura bakmayın ama ya safsınız ya da seviyorsunuz öyle düşünmek istiyorsunuz. Fotoğraf ile içki içmek nedir sizce?

Regen_

tu es une prière en moi
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
8.532
21.007

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-10-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
20.912
127.320
Sorun işte burası ilişkide kavga olur burası önemli ama kavgayı nasıl yaptığına bakarsınız size karakterinden bir parça sunar. Kaç yaşındasınız sen başkasın lafına inanıyorsunuz, kusura bakmayın ama ya safsınız ya da seviyorsunuz öyle düşünmek istiyorsunuz. Fotoğraf ile içki içmek nedir sizce?
Öyle bir şey yok arkadaşım. Konu sahibi öyle olmasını istiyor. Adam rüya gibi bir düğünle evlenmiş öğretmen hanımla.

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
20.912
127.320
wplure wplure adlı üye.

JOYz

Sono solo appassionatamente curiosa.
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
2.119
9.821
31
Ama ben kaç defa konuştum bana onu sen hatırlatıyorsun ben senin güzelliğine huylarına alıştım dedi üstelik benim eski ilişkilerimi dahi bir abi bana gibi dinledi , bir tek kavgamız dahi olmadı
Abi gibi mi dinledi? Ay şey geldi aklıma sehid84 :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.