Balıkçı Eşi Olanlar Topiği

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.385
45.879
Efendim merhabalar,
Eşi balıkçı olan hanımlar siz de eşinize eşlik ediyor musunuz? Nasıl bir duygu oltanın başında saatlerce beklemek, büyük balık geldiğinde artık siz de çok mutlu olup sosyal medyada paylaşıyor musunuz? :KK70: Ya da şöyle mi diyorsunuz yahu bir balık için bu kadar muhabbet edilir mi? Nerede balık çıkıyormuş aa orada iyi balık çıkmış kimselere söylemeyelim dedikodularını dinliyor musunuz? Ya gelen balıklar nasıl pişiriyorsunuz peki? En çok deniz balığı mı göl balığı mı yakalıyor eşiniz? Gelin hanımlar belki bir gün biz de balıkçı oluruz... :KK70:
Not: Beni balıkçı eşleri iyi anlayacaktır diye düşünüyorum😁

Bu hafta denize balığa gitmek için plan yaptı dün akşam için hava durumu fırtına verdiği için iptal ettiler. Bu akşam gitti geri döndü. Yağmur bastırmış nasıl üzüldü kıyamadım kayıkla denize açılacaklardı. Bir haftadır ne heyecanla hazırlık yaptı malzemeler kargoyla geldi. Oltalar hazırlandı. Yarın akşam umutlu deniz balığı da ayrı lezzetli oluyor.

Tabii balıkçılar lezzetten çok tutmanın zevkine varıyorlar Allahım o balık oltaya geldi mi ne heyecan sanırım hobi meselesi bana hiç öyle heyecanlı bişey gibi gelmedi. Ama kızım büyüyünce o da balıkçı olacak belli eline şarj aleti kablosunu alıyor kanepeye çıkıp balık çekiyormuş :KK70: abim de balıkçı bir insan hiç mi yorulmaz şehir içi olsa iyi o kadar km balık çıkan yere gidilir mi gel al burdan balıkçıdan mahalle doyar :KK70:

Aynen en güzeli piknik masrafa bence hiç girmeyelim :KK70:kaç kez biz de eşim de gittiğinde boş döndükleri de oluyor ama tuttuklarındaki sevinç :halay:
Ben daha hic görmedim maalesef balik tuttuğunu 🤣 banada olta almis atip atip çekiyoruz saatlerce insanin kolu ağrıyor 🤣🤣 o tutarken ben oturup pasta borek yiyorum o zaman keyifli oluyor 🤣

Ben daha hic görmedim maalesef balik tuttuğunu 🤣 banada olta almis atip atip çekiyoruz saatlerce insanin kolu ağrıyor 🤣🤣 o tutarken ben oturup pasta borek yiyorum o zaman keyifli oluyor 🤣
Aa tutmadı mı zamanla olur inşallah geçen kardeşim gitmiş yeni başladı o sosyal medyada tüm gün bunu yakaladık diye paylaşmış koptum gülmekten :KK70: eşimle abimin yakaladıklarını görünce kardeşiminki devede pire 😂

Bzide aldık oltayı ama beş senedir gideceğiz 🤣🤣ay tutmayıda bilmiyoruz
Olur canım olur gidersiniz 😂ben de bilmiyorum ama öğrenicem olmucak böyle şuan bu akşam balığa gidemediğinin acısını TV de balık belgeseli izleyerek geçiriyoruz 😁ben de üzüldüm tüm hafta boyu hazırlandı oltalar hazır yağmur bastırdı yarın akşama hazırlandı kıyafetleri falan inşallah tutsun o üzülünce ben de üzülüyorum 😔

Ekteki resimde görüldüğü üzere lüfer balığı tutma izliyoruz 😁

Eklentiler

• IMG_20201009_232451.jpg
    IMG_20201009_232451.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 46
Eşimde çok sever bizde her pazar bir su kenarında oluruz muhakkak 🤗 ama doğayı bende çok severim oturuyorum kitap okuyorum müzik dinliyorum semaverde çayımız olur piknigimizi yaparız ben çok seviyorum ama tutmam eşlik ediyorum sadece :KK200: :KK36:

Eşimde çok sever bizde her pazar bir su kenarında oluruz muhakkak 🤗 ama doğayı bende çok severim oturuyorum kitap okuyorum müzik dinliyorum semaverde çayımız olur piknigimizi yaparız ben çok seviyorum ama tutmam eşlik ediyorum sadece :KK200: :KK36:
Evet her pazar su kenarında olmak bizde de mevcut peki tutuyor musunuz balık 😊ben de deniz, göl kenarında kitap okuyup çay kahve içmeyi seviyorum. 🥰

Evet her pazar su kenarında olmak bizde de mevcut peki tutuyor musunuz balık 😊ben de deniz, göl kenarında kitap okuyup çay kahve içmeyi seviyorum. 🥰
Bazen tutuyoruz bazen de boş dönüyoruz ama sıkılmak pes etmek falan yok eşimde maşallah çok sabırlı o balık buraya gelecek 😂😂 hiç olmadı akşam iskeleye gideriz hafta içi ben yine sandalyemi atar takılırım artık havalar soğuyor ama :KK48:

Bazen tutuyoruz bazen de boş dönüyoruz ama sıkılmak pes etmek falan yok eşimde maşallah çok sabırlı o balık buraya gelecek 😂😂 hiç olmadı akşam iskeleye gideriz hafta içi ben yine sandalyemi atar takılırım artık havalar soğuyor ama :KK48:
Pes etmiyorsa süper o zaman oltanız boş dönmez tabi bazen boş da dönülüyor en azından stres atıyorlar sandalye zaten en güzeli otur izle tutmak sabır işi 😁havalar soğuyunca daha çok balık çıkıyor ama hele yağmurdan sonra daha çok çıkıyor

Benimki şuan balıkta mesela Ankarada olanlar bilir Göksu da🤭🤭kimi zaman iyi de tutuyor maşallah 50 60 cm buluyor tuttuğu balıklar ama çoğu zamanda eli boş geliyor yazın sıcak havada göç çekilmiyor güneşin altında beklemek ama akşam üstü Olunca serin havada gölün karşısında sıcak çay ve uzanmanin keyfini başka bisey vermez sanırım

Benimki şuan balıkta mesela Ankarada olanlar bilir Göksu da🤭🤭kimi zaman iyi de tutuyor maşallah 50 60 cm buluyor tuttuğu balıklar ama çoğu zamanda eli boş geliyor yazın sıcak havada göç çekilmiyor güneşin altında beklemek ama akşam üstü Olunca serin havada gölün karşısında sıcak çay ve uzanmanin keyfini başka bisey vermez sanırım
Aa Göksu parktaki gölde mi tutuyor orada balık tutulduğunu bilmiyordum 😊gezmeye gelmiştik bir yaz oraya geçen Eylül ayında abim Bursa'dan Ankara'nın bir gölüne balığa geldi çok balık çıkıyormuş :KK70: eşim de bu akşam balığa gidecekti ama Gemlik'te çok bastırmış yağmur geri dönmüşler üzüldü Göksuda 50 60 cm ne balığı tutuyor biliyor musun? 😁

Pes etmiyorsa süper o zaman oltanız boş dönmez tabi bazen boş da dönülüyor en azından stres atıyorlar sandalye zaten en güzeli otur izle tutmak sabır işi 😁havalar soğuyunca daha çok balık çıkıyor ama hele yağmurdan sonra daha çok çıkıyor
Aynen stres atıyor olmaları çok iyi ve çok güzel yerler keşfediyoruz resmen mapsi açıp şurada su var gidelim dediğimiz çok oldu 😂😂 soğuksa hava ben eşlik edemiyorum eşime maalesef o da beni bırakıp gitmiyor o yüzden kışın balık tutma olayı yok bize :KK48: şimdi Allah nasip ederse oğlumuz olacak ne hayaller kuruyor balık tutmayı öğretecek falan :KK48::KK36:

Ha yok canım goksudan daha tutamadı 😂şuan goksuda eşi balık tutmak için. Oranın da efsaneleri çok yok bilmem kaç cm balık tutmuşlar daha 3 gün önce tutmuşlar da bilmem ne çok söylüyorlar öyle de daha görmek goksuda 10cm lik. Filan tuttu balık valla adını hatırlamıyorum. Eşim ayaş a canilli ya kurtbogazina gidiyor oralarda. Turna tuttu levrek sazan kadife balıkları tutuyor

X