Balıkesire tayinciyiz

Veziir

Aman be herkes herşeye nane 😒
Pro Üye
17 Nisan 2021
3.666
3.292
Merhabalar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Balıkesire tayinciyiz Bahçelievler Plevne ve Hasan Basri Çantay mahallelerinde 2+1kiralık daire arıyoruz. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
Aramadığım emlakçı kalmadı

Balıkesirden tayinci olup ev boşalacak olan arkadaşlar varsa onlar da yazabilir mi

Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Sahibinden.com’a baksanız.
Emlakçılarda hiç mi ev yok, çok ilginç.

Merhabalar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Balıkesire tayinciyiz Bahçelievler Plevne ve Hasan Basri Çantay mahallelerinde 2+1kiralık daire arıyoruz. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
Aramadığım emlakçı kalmadı
Tayin dönemlerinde Balıkesir de ev bulmak zordur ve aradıgınız mahallerde Balıkesir merkezin en popüler mahalleleridir hem kiralar ucuktur hem ev bulmak zordur oralara gidip mahalledeki emlakcılara bakınsanız daha iyi olur. sahibinden e bakabilirsiniz.

Tayin dönemi oldugu icin merkezde ev kalmıyor genellikle mahallelerde dolasarak emlakcılara verilmeyen ya da yeni yapılan evlerden bulmak daha kolay oluyor (Balıkesir merkezde yasıyorum bizde tayinciyiz o yuzden biliyorum)

Sahibinden e bakıyorum fakat hep eski evler var ve fiyatlar gerçekten çok uçuk. Yani içi düzgün olsa tamam o fiyata değer derim ama malesef
Tayin dönemlerinde Balıkesir de ev bulmak zordur ve aradıgınız mahallerde Balıkesir merkezin en popüler mahalleleridir hem kiralar ucuktur hem ev bulmak zordur oralara gidip mahalledeki emlakcılara bakınsanız daha iyi olur. sahibinden e bakabilirsiniz.
Şuan balıkesirde değiliz eşimin görev yerindeki arkadaşları müsait oldukça çevreyi dolaşıp ev arıyorlar. Biz emlakçılara ulaşıyoruz. Fakat bi sonuç alamadık henüz. Belki burdan yardımcı olabilecek birini bulabilirim diye yazmıştım. O bölgeden tayin olan evini boşaltan birini belki bulurum diye

Tayin dönemi oldugu icin merkezde ev kalmıyor genellikle mahallelerde dolasarak emlakcılara verilmeyen ya da yeni yapılan evlerden bulmak daha kolay oluyor (Balıkesir merkezde yasıyorum bizde tayinciyiz o yuzden biliyorum)
Siz neresinde yaşıyorsunuz? Bize plevne taraflarını daha sakin memur kesimin oturduğu için orayı önerdiler birde eşimin karakoluna yakınmış

Siz neresinde yaşıyorsunuz? Bize plevne taraflarını daha sakin memur kesimin oturduğu için orayı önerdiler birde eşimin karakoluna yakınmış
Özelden yazdım oraya bakabilirsen detaylı konusalım..

X