balkonum bahçe gibi olsun istiyorum..

gvzmrv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2011
73
1
merhaba kızlar.Balkonumun zeminini çim halıyla kapatmak istiyorum.Sizce nasıl olur ya da aranızda bunu deneyen var mı? KÜçük bi bahçe haline getirmeye çalışıyorum bunun içinde önce zeminden başlamalıyım, cam balkon yaptırdım bu arada açık değil balkonum

aynen yaptim balkonuma cim hali yaptirdim.cok seker oldu ciceklerle fln .anca annecigimdrn biliyrym onun terasinada ben yaptirmidtim zamaninda artik 5 sene once onunkilere simdi bakiyorum da ki aslinda gayet normalde yinede soyleykm dedim eski canliligi pArlakligi kalmadi.haliyle o cok gezer terasinda :)soyleyim istedi..

ben yenı evlenıyorum :)) eylülde düğünüm var Allah nasip ederse. evimiz kendimize ait. balkon oldukça büyük. bende böyle dekorasyon düşünüyorum acıkcası. manzarası pek güzel olmasada orayı öyle yaparak güzellestirebilir oturulabilir hale getirebilirim sanırım :))

Cim hali balkona cok hos bi hava veriyor, bende cok istemistim ama temizligi dusununce vazgectim diyebilirim.

cim halinin temizligi gercekten zor, benim balkonum kapali olmasina ragmen yine de ikinci seneyi goremedim. cim yerine ikeadaki ahsap zemin krolarindan
alip bol yesillikle de bahce havasi
verebilirsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cim halinin temizligi gercekten zor, benim balkonum kapali olmasina ragmen yine de ikinci seneyi goremedim. cim yerine ikeadaki ahsap zemin krolarindan
alip bol yesillikle de bahce havasi
verebilirsiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende geçen yaz tüm balkonumu çim halıyla döşedim,çiçeklerimde vardı ama temizlemesi çok zor,süpürsen her tarafı süpürülmez,yıkasan olmaz,tüm pislik altında kalıyor,ama görüntü cidden güzel oluyor.

ahşap zemin karo bende düşünmüştüm ama çok pahalıya geliyor öyle,karonun tanesi 23 tl gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.

Buda benim kapali terasım belki fikir olur sizlerede.. bende farkli birseyler arastiriyorum balkonuma ama sanirim yine teras gibi bir duzen olucak balkonumdada ...
PhotoGrid_1435285612426.jpg

Çim halı kullanıyorum ben, kapalı cam balkon olduğundan memnunum
Elektrikli süpürge ile temizlemem yetiyor
Diğer eşyalar boyutuna bağlı benim ki minik sizin yeriniz varsa rattan masa sandalye olabilir
Bir iki de renkli saksı ve çiçek

:KK70: o değilde bi ara herkes meme vajina reklamından bezdiği için konı açıyordu şimdi fotolar iyice büyüdü :KK70:
Bende öyle ayıplı şeyler yok, nabza göre şerbet mi veriliyo bilmem :KK70:
Hep ev dekorasyonu ile ilgili bişeyler çıkıyo

Bendede diyetle ilgili şeyler bu bi işaretmi :KK70: ama bi estetik kısmına tıkla onlarda döner :KK53:
Evim dağınık diye sinyal veriyolar demek :KK70: Bilmem hiç bakmadım BDV deyim genelde ama BDV değilde evle ilgili şeyler olunca üşengeç kadın kalk işine bak mı demek istiyolar ki :KK70:

Merhaba arkadaşlar.suni çim için ideal çim uzunluğu nedir .7 mm kısa mi olur sizinkiler kaç mm???

Çim halı kullanıyorum ben, kapalı cam balkon olduğundan memnunum
Elektrikli süpürge ile temizlemem yetiyor
Diğer eşyalar boyutuna bağlı benim ki minik sizin yeriniz varsa rattan masa sandalye olabilir
Bir iki de renkli saksı ve çiçek
Çim halı uzunlugu ne kadar acabaaa😊

X