Gebeliğe Hazırlık balli bitkisel karisim ile hamile kalmaya calisiyorum...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar Naturellan bitkisel ballı macunu kullanmaya 6 ekimde kullanmaya başladım 3 yıldır korunmadim hamile kalamadım ama hastaneye de gitmedik esim içinde aldim birlikte kullandık adetim cok düzenli gecen ay 21.inde adet oldum bu ay 18inde olmam gerekiyordu ama olmadım 6 gun geçti umutlanmak istemiyorum iki gun daha geçsin test yapicam bilgilendirc em inşallah rabbim nasip eder isteyen herkese .
Canım naptın nasılsın varmı bebiş

Bende bu karışımdan kullanmayı düşünüyorum kullananlar faydasını gördüler mi acaba ?

Merhaba..Ben de bu ay da adet olursam.Bal,corek otu,tarcin kurune baslayacagim.Insallah hepimize vesile olur.Yumurtlamam yeni oldu.Heyecanla bekliyorum.:)).Insallah gerek kalmaz..
Merhabalar hayırlı haberler var mı?
Bal çörek otu tarçın kürünü geçen ay yapmıştım, kasıklarım çok ağrımıştı, Sizde de olmuş muydu?

Merhabalar hayırlı haberler var mı?
Bal çörek otu tarçın kürünü geçen ay yapmıştım, kasıklarım çok ağrımıştı, Sizde de olmuş muydu?
Benim kızım 1 yaşında ..🥰Bu karışımı yapmama gerek kalmadı .Hamile kaldım bu yazıyı yazdığım an..

Hayırlı olsun, kaç ay sonra kalmıştınız korunmayalı?
Özel uyguladığınız kendinizce vesile olan bir şey yapmış mıydınız?
4 ay sonra kaldım ..Ovulasyon testi almıştım ..En belirgin çizginin olduğu gün denemistik ve bacaklarımı 40 dakika boyunca duvara dikmistim ..Teşekkür ederim bu arada .Size de nasip etsin Allah .Olmasaydı süt buharı uygulamasi var onu deneyecektim.Duydunuz mu??

X